Zmatek v sobě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 06:45
Zmatek v sobě?

Ahoj, potřebovala bych lehce nestranný pohled na jistou vec a jelikož jsem tady celkem známá, nechtěla bych byt s timto spojována. Moc dekuji a ted už k věci…
Mam partnera a dítě. Znáte to, zivot s chlapem, nekdy super, pohoda, nekdy vas štve, nekdy byste ho s chutí kopli do koulí;) no ale muj problém je trochu jiný. Sex s ním se mi líbí, nemam problém dosahnout orgasmu. Jenze posledni dobou - pár měsíců- si často při styku predstavuju zenu. Nekdy jakože je tam jako třetí, jindy namísto partnera. V reálu bych do trojky s ženou nešla, asi bych zarlila. Ale kdyz by se věnovala mi, libilo by se mi to. A nevěra s ženou? Nikdy bych mu nezahla ani s chlapem, natož se ženou. Jde prostě jen o ty představy. Jsem z toho nešťastná a zmatená. A prijde mi to nefér vuci chlapovi. Jak se mam tech představ zbavit?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 07:27

Ježiš ženská. Vychovávali Vás v klášteře? Ja mám tyto představy uz davno a užívám si to :lol: Někdy si dokonce představuju i jiného muže. Je to normální, zdravé a netrpím sebemenší výčitkou svědomí. Manželovi jsem věrná a nikdy bych ho nepodvedla. Skutečnost a myšlenky/snění jsou 2 odlišné věci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 07:39

Taky bych byla v klidu, já vědu spořádaný život a představy mám kolikrát takovy, že by zcervenal nejeden chlap. Výčitky určitě ne, opravdu myslite, že partner myslí pouze na Vás? Naopak to, že máte fantazie je zdravé. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 07:44

Dekuji, začala jsem mít výčitky prostě. :nevim:

Monchichik
Echt Kelišová 9029 příspěvků 03.07.19 08:16

Nemáš vůbec žádný důvod mít výčitky. Představy má každý i ten tvůj chlap, jen se neboj ;)…je to naprosto normální…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19828 příspěvků 03.07.19 08:44

Nic si nevyčítej, takové představy má plno lidí, stačí poslouchat a číst různá fóra :think: Furt 100× lepší než reálná nevěra, zvlášt pokud tyto vizualizace splní svůj účel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 09:12
@pe-terka píše:
Nic si nevyčítej, takové představy má plno lidí, stačí poslouchat a číst různá fóra :think: Furt 100× lepší než reálná nevěra, zvlášt pokud tyto vizualizace splní svůj účel.

právě že plní. :oops: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 10:16

Ja si uZ odmala" musim představovat ženu abych dosáhla orgasmu..jinak mám chlapa, dítě, který muluju :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 10:22

Hele ja kdyz jsem pri chuti, tak si predstavuju zensky, chlapi, vsichni dohromady, ruzne praktiky (do extremu uz nejdu) :oops: :lol:
a kdyz je po vsem tak si rikam, fuj na co jsem to myslela :mrgreen: a priste znova, a to me zensky nepritahuji a sex jedine s manzelem :dance:

Váš příspěvek
Reklama