Máte návod na snažení se ... ;o)

Anonymni
27.7.07 09:21

Máte návod na snažení se ... ;o)

Ahojky, příští týden bychom se s manželem chtěli začít snažit o mimi a samozřejmě bychom chtěli, aby to vyšlo co nejdřív :) Poraďte prosím, jak často jste se tulili, příp. nějaké fígle. Předem moc díky!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
27.7.07 10:08

pri tuleni toho moc nenadelate… :lol:
radsi se hezky pomilujte ci si poradne zasoulozte - to bude mit efekt daleko vetsi a plodnejsi :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.7.07 10:12

navod je snadny - mit sex :lol: Zbytek uz musi zaridit priroda

• Nahlásit
  • Citovat
967
27.7.07 11:52

no, dobré je někam odjet a hlavně na to nemyslet. Prostě si užívat, stačí obden, ale řádně si to užívat. Ta psychika je postě potvora, když tuší, že jen děláte dítě, tak nic, musíte se milovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.7.07 13:38
anonymni píše:
navod je snadny - mit sex :lol: Zbytek uz musi zaridit priroda

to je jasny - miminko zplodite pouze pri sexu - pri tuleni asi ne…

• Nahlásit
  • Citovat
664
27.7.07 14:02

Neupínat se na to, že to musí hned vyjít. My měli poprvé sex asi obden, v různých polohach a moc jsme nad tím nepřemýšleli. Když jsem našla 2//, spíš mi to překvapilo, že to bylo tak rychlý. Podruhý jsme si říkali, že to byla náhoda a že tedy začneme, čekali jsme až se vrátíme z lyží, že začnem (nakonec jsem otěhotněla před lyžema 29DC, koho by to napadlo, že?). Takže hlavně si říkat, že když se zadaří do půl roku, že budeš spokojená, že když do roku, že to bude dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
27.7.07 16:07

Dobrý fígl je vy:,–(it antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
27.7.07 20:05

Jak napsala devcata, fakt na to nemyslet. Ja jsem prvni mesic na to myslela uplne porad. Znama mi rikala, ze kdyz chteli mimco, tak to zkouseli ruzne, sex kazdy den, merila si teplotu a dalsi „osvedcene“ metody. POrad to neslo a tak kdyz se rozhodla jit k doktorovi, ze to holt nejde a prestala na to myslet, tak byla v tom.
Psychika je fakt previt. Ja si snazila nakukat, že se to povede az v lete az budu mit klid o prace a skoly a bylo to.MYslim, ze jednou za tri dny staci. Pokud chces neco sledovat, tak docela spolehlivy je hlidat si pohmatem delozni cipek. Protoze pri ovulaci je mekky a poddajny a celkem vysoko v pochve. JInak je na pohmat tvrdsi a spis nize. Nejlepe na bobku treba vecer ve vane. Opatrne na nehty.
HOdne stesti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
29.7.07 16:30

Souhlasim s holkama..Hlavne na to nemyslet a priroda uz to zaridi.
Ja na to nemyslela,hezky jsme si zasoulozili a hned to vyslo.
Vladko jinak ja jsem otehotnela take 29DC,vubec jsem s tim nepocitala a taky jsme si rikali ze ted se nic stat nemuze a ze se zacnem snazit az se vratime z lyzovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.8.07 19:05

Já na otěhotnění myslela FURT. Syn se zadařil hned a druhé (zatím nevím, co:-) po 4 měsících. Takže klidně na to i mysli, pokud seš micka jako já, tak to bude rychlý :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
1772
23.10.07 14:00

Ja na to myslela porad, byl to muj cil a i presto se zadarilo. Zhruba 10 dni pred ovulaci jsme na to vlitli a pak kazdy den, v dobe ovulace dvakrat. A vyslo to. JInak muj dr. rikal, ze podle nejnovejsich pruzkumu muzi, kteri ejakuluji kazdy den, maji kvalitnejsi spermie nez ti, kteri maji treba 2denni pauzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
23.10.07 14:07

ahoj

nemyslet na to a nám se 2× osvědčilo odjet někam pryč :)
tak ať se to co nejrychleji povede :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama