poprvé

300
18.7.07 12:44

poprvé

Hledám někoho,kdo má před sebou první IVF a chtěl by si povídat o všem co s tím souvisí :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2241
18.7.07 13:32

Ahojky, vítám tě. Já mám před 1. IVF. A ty taky nebo už jsi po? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
18.7.07 13:45

Ahojky,jsem před! kolem prvního srpna bych na to měla jít. ve středu se to dozvím. Jezdím do Budějovic,kam Ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2241
18.7.07 13:49

Já jsem z Prahy :) Já ještě nevím, kdy přesně, ale tenhle pátek se jdeme domluvit na termínu. A už ti dělali nějaká vyšetření, krev atd…? A dělali ti taky nějaké inseminace? Já mám jednu neúspěšnou za sebou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
18.7.07 13:57

Byla jsem na laparoskopii,mám nepruchodný jeden vejcovod,jinak nic.Krev braly mě i mému mazlíčkovi vše v pořádku,genetika také.Nevím kde je problém :?: Jedno dítě už mám,16 dceru a při ní bylo vše O.K A ted prostě nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2241
18.7.07 14:09

aha, tak to asi bude tím vejcovodem. my máme špatný spermiogram :cry: mě žádná vyšetření nedělali, zatím. já ještě žádné děti nemám :( jsme to tak dlouho oddalovali, až to dopadlo takhle 8O ale zadaří se a tobě určitě taky! držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
19.7.07 01:48

Ted jsem se vrátila z práce :-( ty lidi jsou bezedný!!! Dělám servírku a už mi to leze na nervy. Určitě se to podaří nám oběma a těm stovkám dalším taky :P Určitě dej vědět termín,budu držet palečky :lol: Já ted začala pít nějaký zázračný čajíček z bylinek.Chytám se každé rady :nevim: Tak papa jdu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2241
19.7.07 07:16

Tak to ti věřim, v těhle vedrech každej utíká někam do hospůdky na pivko! :D Dám vědět a ty určitě taky! Ještě mi prosím písni jaký bylinky to piješ, díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
19.7.07 10:16

Ahojky Morganko,tak jsem vyhajaná :P Tan čajík co piju jsem si objednala na www.caj-kava.cz jmenuje se GRAVOZEN PLODNOST.Snad to nikdo nebude brát jako reklamu :?: Po objednání jsem ho měla za tři dny doma. Bylinky mi moc nechutnaj ale tady ten se dá pít. Zrovínka ho mám na stole.V pátek na Tebe budu myslet :lol: a držím palce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2241
19.7.07 10:25

díky už si píšu a objednám. Taky si zajdu do lékárny a koupím kyselinu listovou, to je taky dobrá věc. Psala jsi, že se ve středu dozvíš, kdy pujdete na IVF? Tak kdy? Ať můžu držet pořádně palečky! :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
19.7.07 10:31

Já myslela příští týden,promin :nevim: Jak ted pořád lítám do práce a vracím se až k ránu,tak mám v těch dnech a týdnech hroznej zmatek :lol: Vidíš,pro tu kyselinu si zajdu taky.Už jsem na ní myslela ale pak mi to nějak vypadlo z hlavy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
20.7.07 10:44

Ahojky Morganko :dance: tak jak si dopadla? Myslím na Tě kudy chodím :?: :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2241
20.7.07 10:56

ahojky, jdu tam až odpol! pak jedeme na chaloupku, tak pisnu az v neděli večer! jsem zvědavá na kdy mě objednají! uvidíme! Já na tebe budu myslet příští týden :) Mám dostat MS, tak mi je zas tak nějak všelijak! určitě to taky znáš....... :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
20.7.07 11:06

JéJe,znám :evil: Někdy je to na neschopenku. Tak dej v neděli vědět,budu držet palečky :-) užij si víkend :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2241
20.7.07 11:38

Taky přeji hezký víkend. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu