Máte za manžela některá Turka?

Anonymní
14.4.17 21:02

Máte za manžela některá Turka?

Má prosím některá za manžela Turka nebo alespoň dlouhodobý vztah za sebou? Jaké to je? Je pravda, že se vždy projeví jiná muslimská mentalita atd?

Já sem se do jednoho zamilovala, je mu přes 30 a je o dva roky starší jak já. Bydlí asi od svých 15 ve švýcarsku kam jeho rodiče emigrovali z Turecka za lepším životem. On kvuli práci nemuže do čech se nastěhovat. Musela bych já za ním do švýcarska.
Nezaujal mě vzhledem, vypadá na to jak je mladý jako 45 letý strejda z levných tureckých filmu když to řeknu blbě, ale povahou atd. Prostě se chová jinak než ostatní mi chlapy.
A tedka problém. Všichni mě odrazují, že je to muslim (pochází z muslimské rodiny, ale nemodlí se ani jeho rodiče prostě jen věří asi jako tady „křestani“ co sexují před svatbou) a že se to projeví, že přece vím, jak se takové mentality chovají k ženám a že je jasné, že tedka je milý, ale že až mě bude mít jistou, že se začne chovat jinak.
Tedka začali zase i rodiče rejpat, že jsem blbá a že si zkazím život. Do tedka jsem to ignorovala, ale prostě když do mě všichni ryjý že jsem blbá, že chci tady zahodit super byt na hypotéku a práci za pěkný peníze jen proto abych šla do země, kde neumím ani jazyk a dělala kvuli tomu pak až mě třeba odkopne někde u pásu za minimálku atd.
Nějak sem se asi nechala nahlodat. Bohužel dojíždění do švýcarska je prostě časově náročný a vyčerpávající byt to tedka děláme ale nejde to do nekonečna no.

Co byste dělali? Nebo měli jste některá vztah s Turkem? Myslím mimo letní dovolenou :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

2664
14.4.17 21:14

8o Nikdy. Kde jsi dala rozum, proboha.

• Nahlásit
Anonymní
14.4.17 21:18
@Ice79 píše:
8o Nikdy. Kde jsi dala rozum, proboha.

a ty jsi měla vztah?

• Nahlásit
9820
14.4.17 21:18

Klidne si s nim uzij, ale neplanuj zadnou budoucnost. Staleho partnera a otce svych deti hledej jinde.

• Nahlásit
7629
14.4.17 21:19

Nemam turka, ale mam kurda co zije ve svycarech od 16.-cti let. je to nepraktikujici muslim, takze v podstate jen neni veprove. Mame normalni manzelstvi. Rodice znas? Jak na tebe pusobi? Je maminka zahalena satkem? Mam znamou tady co ma turka a prestoze je on sympatak a nepraktikujici muslim, musela hodne ustoupit. Neslavi vanoce, skace se podle chlapa. tezko rict, je to asi kus od kusu. Hodne bych dala na vzorec chovani u nich v rodine a predem si zajistila zadni vratka pro pripad, ze to nevyjde. Ve svajcu neni lehky zivot, je to tu o praci, nevim zda ti zde uznaji tvoji skolu, takze budes muset zacit treba od fabriky. naucit se rec…

• Nahlásit
2664
14.4.17 21:20
@Anonymní píše:
a ty jsi měla vztah?

Ne. Nejsem blbá.

• Nahlásit
Anonymní
14.4.17 21:20
@cecetka píše:
Klidne si s nim uzij, ale neplanuj zadnou budoucnost. Staleho partnera a otce svych deti hledej jinde.

já se na tohle ptala? neptala ptala jsem se těch co mají vztah nebo měli

• Nahlásit
Anonymní
14.4.17 21:21
@Ice79 píše:
Ne. Nejsem blbá.

asi si když přispíváš sem:)

• Nahlásit
3066
14.4.17 21:23
@Anonymní píše:
Má prosím některá za manžela Turka nebo alespoň dlouhodobý vztah za sebou? Jaké to je? Je pravda, že se vždy projeví jiná muslimská mentalita atd?

Já sem se do jednoho zamilovala, je mu přes 30 a je o dva roky starší jak já. Bydlí asi od svých 15 ve švýcarsku kam jeho rodiče emigrovali z Turecka za lepším životem. On kvuli práci nemuže do čech se nastěhovat. Musela bych já za ním do švýcarska.
Nezaujal mě vzhledem, vypadá na to jak je mladý jako 45 letý strejda z levných tureckých filmu když to řeknu blbě, ale povahou atd. Prostě se chová jinak než ostatní mi chlapy.
A tedka problém. Všichni mě odrazují, že je to muslim (pochází z muslimské rodiny, ale nemodlí se ani jeho rodiče prostě jen věří asi jako tady „křestani“ co sexují před svatbou) a že se to projeví, že přece vím, jak se takové mentality chovají k ženám a že je jasné, že tedka je milý, ale že až mě bude mít jistou, že se začne chovat jinak.
Tedka začali zase i rodiče rejpat, že jsem blbá a že si zkazím život. Do tedka jsem to ignorovala, ale prostě když do mě všichni ryjý že jsem blbá, že chci tady zahodit super byt na hypotéku a práci za pěkný peníze jen proto abych šla do země, kde neumím ani jazyk a dělala kvuli tomu pak až mě třeba odkopne někde u pásu za minimálku atd.
Nějak sem se asi nechala nahlodat. Bohužel dojíždění do švýcarska je prostě časově náročný a vyčerpávající byt to tedka děláme ale nejde to do nekonečna no.

Co byste dělali? Nebo měli jste některá vztah s Turkem? Myslím mimo letní dovolenou :mrgreen:

já bych viděla větší problem v tom že ty opustíš jistoty a odejdeš za někým kde jak pises neumis jazyk a budes na něm zavislá… a být na někom závislá a ještě k tomu na turkovi… hele vykašli se na to…drž si tady svoje jistý at s Tebou žádnej chlap nevymete. mas tady rodiče, rodinu určitě nejsi taková zoufalka aby jsu nenašla nekoho i tady nebo aspon nekde blíž a pokud možno neee muslima

• Nahlásit
2664
14.4.17 21:24
@Anonymní píše:

A ty se stydíš už teď, anonyme. Vím o případech, kdy už byly v rodině děti. A dopadlo to špatně.

• Nahlásit
26202
14.4.17 21:29
@Anonymní píše:Co byste dělali?

Nuž, co tak chceš slyšet…
Mám ve svém okolí takové případy a kromě jediného (kde dotyčný pochází z mimořádně bohaté rodiny a ten vztah je bez větších problémů už dlouho - jsou tam takové ty běžné, jako v každém vztahu), to vždycky, vždycky, vždycky dopadlo špatně. Někdy hodně špatně :nevim:

• Nahlásit
69308
14.4.17 21:32
@Anonymní píše:

hele, tohle přeháníš. Já vím, že to vy zamilované do muslimů nechcete slyšet. Mám kamarádku vdanou za muslima, taky to nechtěla slyšet, díky bohu tedy žijí v u nás, co je na tom nejvíce podstatné, děti se narodily tady a jsou to češi. Proto nyní, když je to už neúnosné a blíží se rozvod, neb oni se prostě časem projeví jako muslimové, má zastání v našich soudech, i když je jí to houby platné a denně se bojí, aby nezbalil děti.
Nedělej si s ním děti, když už si ty děti uděláš, dbej na to, aby se narodily u nás, ne ve Švýcarsku, tady u nás, aby měly naše občanství, jen naše, aby se případný soud o děti konal dle našich zákonů. V opačném případě, když se váš vztah potento, budeš ve Švajcu v pasti, jeho rukojmí, bude tě držet v šachu dětmi. A věř mi, tohle nechceš, nechceš, aby tě někdo s mentalitou muslima mohl držet v šachu vlastními dětmi ve chvíli, kdy vyprchá láska, úcta a respekt.

Příspěvek upraven 14.04.17 v 21:34

• Nahlásit
14969
14.4.17 21:33
@Anonymní píše:
já se na tohle ptala? neptala ptala jsem se těch co mají vztah nebo měli

Ptala ses co bychom dělaly NEBO jestli měla některá vztah. Takže co bych dělala? Nechodila bych s mužem jiné národnosti a vyznání a už vůbec bych kvůli němu všechno neopustila a nešla do ciziny, kde na něm budu naprosto závislá. To může udělat jenom blázen.

• Nahlásit
119
14.4.17 21:33

Jak se nevyjadřuji, tak fakt ty odsuzující keci těch co o tom nic neví… nechápu. Já bohužel taky neznám sama ani v okolí, ale myslím že to je zcela praktická rada zkouknout rodinu, všímat si, zda Ti třeba dá na vánoce nějaký dáreček, když se to tak u nás dělá. Sama musíš citit, zda jsou náznaky se i přizpůsobovat Tobě, nebo chce jen Tvé přizpůsobováni se jemu - jelikož to by jistě casem mohlo výrazně zesílit z jeho strany (Třeba si to i nějak cíleně otestuj) Snažit se odhodit růžové brýle, nic si neidealizovat a všímat si těch drobných odchylek, které se časem můžou změnit ve lví jámu. Určitě bych byt pronajala, z pronájmu platila hypotéku, aby se bylo kam event. vrátit.

• Nahlásit
14969
14.4.17 21:34
@Anonymní píše:

Zato ty budeš asi moudrost sama :roll:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama