Poradil by někdo?

13.4.17 15:35

Poradil by někdo?

Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně jednoho kamaráda.
Ten kamarád je bulhar, přidal si mě do přátel na facebooku a psal mi jen tam. A to se mě pořád jen ptal co dělám a to mi psal sporadicky jen někdy, myslím, že jen proto, že se nudil. Protože když jsem se nepřihlásila na facebook, tak na mobil mi vůbec nepsal, prostě jen na facebooku a vždy hned když jsem se přihlásila. Proto jsem mu neodpovídala pokaždé a to měl vždy otázku jakto, že jsem zrovna neodpověděla a že nechápe proč mu sama nepíšu. Jinak mobil má.
Přitom když jsem nebyla přihlášená třeba celý týden na facebooku, tak mi vůbec ten celý týden nenapsal. Vždy jen psal na tom facebooku jestli si nejdu někam sednout. Já mu asi 3 krát řekla at mi dá vědět předem, že nestíhám se s nim sejít hned za cca 15minut, navíc když mám dítě a že toho mám hodně. Ale nevím asi to nepochopil a vždy psal jestli nejdu ven na poslední chvíli a jen na facebooku.
Tak jsem se s nim sešla až mi začal volat na mobil a on se mě hned ptal jestli s nim nechci být, a že nechápe proč mu neodpovídám a že by chtěl semnou vážný vztah. Já mu řekla, že ne, že jsme byli teprve 3 krát spolu a to se navíc vidíme asi jen 2 krát do měsíce, kvůli tomu, že mi píše jen na facebooku…
Pak jsme se sešli asi o 14 dni později, pozval mě na bazén i s malým, já to prvně odmítla, ale nakonec mi začal psát i na mobil jestli nejdu někam, že by mě pozval kamkoli, tak jsem nakonec souhlasila a jeli jsme na ten bazén autem.
Pak mi opět řekl, že chce semnou vážný vztah a že bude kupovat byt, tak jestli se s nim nechci nastěhovat, já mu odpověděla, že ne, že to chce čas, že se málo známe a že jsem se sešli jen párkrát…a že ho beru momentálně jako kamaráda. A že bych měla vztah jen s takovým mužem, který by se o mě snažil, byla s nim častěji a musela ho milovat i on mě… On na to odpověděl, že dobře, že se teda stěhovat nebudem a že tomu dá čas…
Ted mi začal denně volat na mobil a ptá se mě pokaždé co dělám a jestli nejdu ven a když se ho zeptám kam by semnou chtěl jít ven, tak mi vždy odpoví, že to záleží pouze jen na mě, vždy se mě zeptá jen na to a pak zavěsí..
Po tu dobu co se mi začal denně ozývat ted poslední měsíc jsem s nim byla asi na 4 výlety a on se pořád chová stejně. Pořád se mě ptá denně jak se mám a jestli nejdu ven, nic víc. Ale sám nenavrhne nic.
I když mu ten mobil neberu denně, protože jsem ho neměla u sebe nebo mu řekla, že zrovna nemám čas, tak i tak mi volá ted každý den. Když jsem mu řekla, že dnes ven nejdu, že mám i svůj život, tak mi na tohle odpověděl, že pokud se s nim nechci vídat denně, tak jestli si nemá najít jinou holku a já mu na to řekla, že to záleží na něm jestli si ji chce najít a on zavěsil a ted už 3 den se po tomhle hovoru neozval.
Jinak ten muž je Bulhar, tak já sama nevím co od něj už čekat a co si o tom myslet. Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

8769
13.4.17 15:41

Moznosti je nekolik:

Bude spis Tatar a dost natvrdlej…

Nebo

Potrebuje rychle zenskou, kvuli nejakymu povoleni

Nebo

Je v Bulharsku zvykem ptat se, jak se mas, i kdyz to nikoho nezajima ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 15:44

Jako promiň, tohle bych fakt nedala… záleží na tobě, jestli ti takový chování přijde normální a imponuje :nevim:.. mimochodem @Tarinka tipovala bych, že za B - potřebuje ženskou kvůli povolení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3472
13.4.17 15:47

Je hodne divnej. Na tvym miste bych se na nej vykaslala a hlavne, vubec bych s nim nikam nejezdila se svym ditetem. Fakt ne. Takze za mne, zablokovat.

Příspěvek upraven 13.04.17 v 15:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
13.4.17 15:49

Jsem z toho jantar…

Nicmene kolik vam jako je let???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 15:51

Já už nevím jak mám na tohle chování reagovat. A nebo se neozval celý týden a po té opět začal volat denně a jen se ptal denně jak se mám nebo jestli nechio jít ven a pak se jen vyptává kam ven, sám nic nenavrhne ani se o mě jinak nezajímá. Když jsem se spolu bavili o něčem na tom výletě, tak vždy když jsem mu něco řekla, tak mi na to bud řekne nevím nebo neodpoví vůbec. Tak tam necítím, že by o mě nějak stál a měl zájem, teda to nechápu tohle chování. Asi se nudí, nevím. Já už nevím co od něj čekat. Vím akorát, že je po rozchodu s jednou holkou a bavil se o ni, což mě moc nezajímalo. A ted posledně od toho posledního hovoru se zase neozval, tak to mu o vztah asi nejde a přitom tvrdí opak, bo kdybych mu chyběla a stál o mě choval by se jinak nebo ne? Je to pro mě divný. Okolí mi říká, že nemám být blbá a že mám jít do něho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
13.4.17 15:53

Ruce pryč. Co víc chceš slyšet.
Na moji náturu bych blokla jeho tel. číslo i facebook. Tohle nemá se vztahem, myšleno partnerstvím (!!!) dvou lidí naprosto nic společného, vážně ani nevážně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 15:54

Je mu 32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1232
13.4.17 15:57

@Natálie.20 jj, jdi do neho a rovnou si ho vem. 8o. Je evidentní, že vztah nechce, potřebuje mit životní pojistku na pobyt v ČR. A nezaznělo tu vůbec co ty? Ty bys o bys o něj stála?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 15:58

A i když jsem mu někdy ten mobil nevzala, tak i tak mi vyvolával 2krát denně a to jen kvůli tomu aby se mě zeptal jen jak se mám.:-) Když se ho zeptám proč mi pořád volá, tak odpoví, že jen tak a nebo že se nudí a směje se. Ted posledně jak mi řekl o té jiné holce, tak ani nemám chut se s nim už sejít. Ale co ted? Jak mi bude zas vyvolávat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 16:00

A navíc mi kupoval jídlo a pití párkrát i malému, zaplatil vstupné a půjčil mi 200kč. Já mu řekla, že mu je vrátím a on odpověděl, že si je mám nechat. O peníze mi nejde. Tak mu je vrátím. Ale o ty peníze nejde, ale o to chování. Je mi divný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3472
13.4.17 16:01
@Natálie.20 píše:
Je mu 32

A odkud ho znas?? To ti poslal zpravu na Fb, napsal dve vety a hned je to kamarad? Nic o nem nevis… Holka, s nim uz nikam nechod a hlavne uz mu neodepisuj. Zbytecna ztrata casu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 16:01

@Natálie.20 Poradím ti. Nechoď s Bulharem. Chová se jak Tatar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 16:02

@Natálie.20 ja nějak nechápu jaká je to je tvoje motivace se s nim vídat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 16:03

Včera jsem dala nějaké fotky na Facebook, které jsem mu slíbila, že mu je pošlu jak jsem s nim byla na jednom výletě a asi jsem je tam neměla dávat, asi je smažu, teda nevím co ted. On se začal hrozně smát jak jsem je tam dala, což mi bylo taky divný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama