Mateřská v Anglii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sunny.Ami
Nováček 10 příspěvků 02.07.19 10:38
Mateřská v Anglii

Má někdo zkušenosti jak je to v Anglii s mateřskou? Zažádala jsem o ní s tím že sem poslala za posledních 5 měsíců výpisy že sem pracovala pod agenturou u stejného zaměstnavatele, neboť jsem se dočetla že předchozí praci i kdyz sem tam pracovala 2 roky neuznávají a oni mi poslali sms že děkují za zazadani o mateřskou a že se do 6 týdnů ozvou… Já mám za necelých 11 týdnů rodit a manžel nevydelava tolik… nevím tedy co dělat. Má s tím někdo zkušenost prosím?

Reakce:
hani28
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 02.07.19 10:58

A kde jsi zadala? To se prece dela pres zamestnavatele. Tedy Statutory maternity pay. Nebo zadas o maternity allowance? Pokud jsi zamestnana, a nesplnujes pozadavky na SMP tak ti zamestnavatel musi dat formular pro MA. A kdy jsi tedy poslala zadost? Dyl jak pred 6 tydny?

Sunny.Ami
Nováček 10 příspěvků 03.07.19 07:53

O maternity allowance… v job centrum mi daly papíry ty sem vyplnila a minulý pátek sem to poslala na tu adresu co tam byla. Minulý pátek sem ještě pracovala, ale od pondělka už ne. Už to v práci nezvládám. Mě jen zajímalo jestli s tím má někdo zkušenost zda to trvá opravdu 6 týdnů a jestli mateřskou pošlou zpětně nebo jestli se někomu stalo že to zamítli…

Váš příspěvek
Reklama