Reklama

Maturitní ples - lístek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evickamicka
Kecalka 106 příspěvků 03.10.18 16:09
Maturitní ples-lístek

Ahoj holky, píšu ze zvědavosti. Vy, co jste měli maturitní ples a prodávali lístky, chtěli jste po rodině aby valm je zaplatila? Nebo jste jim je darovali?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 03.10.18 16:15

Darovala jsem cele rodině. Stejne se vám to vrátí az budete vybírat do plachty ;)

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 03.10.18 16:21

U nás se všechny lístky musely platit.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 03.10.18 16:22

Záleží, o kolik by šlo lístků. Pokud čtyři (máma, táta, babičky), tak bych to cvakla ze svýho. Pokud má v plánu přijet klan Hujerů, tak bych je poprosila o zaplacení. Přecijen, zaplatit třeba dvanáct lístků po dvou stovkách, plus dítěti platit šaty a já nevim co všechno, to by ten maturák přišel hodně draho :think:
Taky záleží, jak to mají ve třídě dohodnuté. My sme třeba každej maturant dostal asi osm lístků do rodiny „zdarma“ (však si mlaďoši ten maturák tvrdě zaplatí), a když se chtělo víc, tak už se doplácely.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 03.10.18 16:32

Jo takhle to myslíš. Že bys jim je zaplatila ty? Tak to mě nenapadlo. Ani bych na to tenkrát neměla… Možná máma ho zaplatila babičce. :nevim:

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 03.10.18 16:51

Mně je platili rodiče i pro ostatní příbuzný, ale moc jsem jich tam neměla.

flicek18
Kecalka 170 příspěvků 03.10.18 17:51

My měli každý jen jeden lístek zdarma, zbytek se normálně platil a každý z rodiny mi ho normálně zaplatil, ani mě to jinak upřímně nenapadlo, myslím že bych na tolik lístků neměla. Ale taky záleží hodně na tom jak to máte obecně s penězi na natural ve třídě… ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >