Reklama

Domácí učení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andreauu
Nováček 4 příspěvky 26.09.18 20:24
Domácí učení

Ahoj kamarádka má dceru která je na druhém stupni v 7. třídě a potřebuje domácí vyučovaní kvůli šikaně a psychickému problému. jen nemá žádneho garanta nebo člověka který má mgr nebo ing. potřebuje ho najít do neděle 30.9.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Modesta
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 26.09.18 20:25

Já myslela, že na to stačí titul Bc?

Lama Lama
Hvězda diskuse 48388 příspěvků 26.09.18 20:27
@Modesta píše:
Já myslela, že na to stačí titul Bc?

druhej stupen ne.

jahuhudka
Extra třída :D 10688 příspěvků 26.09.18 20:28
@Lama Lama píše:
druhej stupen ne.

Jak ne ,druhy stupen jakakoliv vs

jahuhudka
Extra třída :D 10688 příspěvků 26.09.18 20:29
@Lama Lama píše:
druhej stupen ne.

Na prvni stupen maturita,druhy jakakoliv vs

jahuhudka
Extra třída :D 10688 příspěvků 26.09.18 20:39

@Andreauu do jake skoly se hlasi ? Na garanta hodte inzerat na fb .

Ancek
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 26.09.18 20:42

Změnu školy jste zkusili? Nebo to není možné kvůli zdraví? Kdo bude dceru učit, když nebude chodit do školy? Nejlepší by bylo zaplatit soukromého učitele, nikdo jiný nemůže ručit za její vzdělání, pokud se na něm nebude podílet.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48388 příspěvků 26.09.18 20:43
@jahuhudka píše:
Jak ne ,druhy stupen jakakoliv vs

jasně, sorry za mystifikaci

jahuhudka
Extra třída :D 10688 příspěvků 26.09.18 20:44

@Ancek garant je v podstate jen legislativa. Jedine co hrozi,kdyz dite nezvlada,je,ze se vrazi do skoly. Tedy reditel skoly ukonci domaci vzdelavani.

Ancek
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 26.09.18 20:56
@jahuhudka píše:
@Ancek garant je v podstate jen legislativa. Jedine co hrozi,kdyz dite nezvlada,je,ze se vrazi do skoly. Tedy reditel skoly ukonci domaci vzdelavani.

Já vím, že reálně nic nehrozí, ale kdybych měla být něčeho garantem, tak nad tím chci mít z principu nějakou kontrolu. Přece jen jde o živé dítě. Pokud nikdo v okolí požadovaný stupeň vzdělaní nemá nebo ti, co mají, z nějakého důvodu ručit nechtějí, pak mi přijde lepší hledat jinou školu i třeba dál od bydliště, nebo právě toho soukromého učitele. A to jsem obecně pro domácí vzdělávání.

jahuhudka
Extra třída :D 10688 příspěvků 26.09.18 21:00

@Ancek kde by prumerna rodina vzala na domaciho ucitele? Treba Brezova zajistuje skype vyuku,jazykova vi­dea

Ancek
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 26.09.18 21:16
@jahuhudka píše:
@Ancek kde by prumerna rodina vzala na domaciho ucitele? Treba Brezova zajistuje skype vyuku,jazykova videa
Řekla bych, že průměrná rodina má v dnešní době ve své okolí, někoho kdo by se mohl zaručit. Vždyť z toho žádné důsledky neplynou, jak jsi sama napsala. Zde nikdo takový není. Mě to prostě bije do očí.

Ancek
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 26.09.18 21:19

Navíc soukromý učitel nemusí být nezbytně na celý týden. Klidně třeba jen na dvě hodiny týdně, kdy s dítětem a rodiči probere, co se učilo a čemu se dál věnovat. Na to průměrná rodina má.

jahuhudka
Extra třída :D 10688 příspěvků 26.09.18 21:20

@Ancek :nevim: proc , manzel jeste nemel dostufovano -sveho casu dcera mela garantku k vzdelavani na 2 stupni. Byla ucitelka, obcas jsme se sesli na kafco, platili jsme ji . A co jako . S rodinou se nestykam ,kamaradsofty neprovozuju ,jsem divna :mrgreen:

Ancek
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 26.09.18 21:39
@jahuhudka píše:
@Ancek :nevim: proc , manzel jeste nemel dostufovano -sveho casu dcera mela garantku k vzdelavani na 2 stupni. Byla ucitelka, obcas jsme se sesli na kafco, platili jsme ji . A co jako . S rodinou se nestykam ,kamaradsofty neprovozuju ,jsem divna :mrgreen:

Nu a co? Opravdu bys šla ručit někomu zcela cizímu za vzdělání jeho dítěte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >