Domácí učení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andreauu
Nováček 4 příspěvky 26.09.18 20:24
Domácí učení

Ahoj kamarádka má dceru která je na druhém stupni v 7. třídě a potřebuje domácí vyučovaní kvůli šikaně a psychickému problému. jen nemá žádneho garanta nebo člověka který má mgr nebo ing. potřebuje ho najít do neděle 30.9.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Modesta
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 26.09.18 20:25

Já myslela, že na to stačí titul Bc?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49508 příspěvků 5 inzerátů 26.09.18 20:27
@Modesta píše:
Já myslela, že na to stačí titul Bc?

druhej stupen ne.

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 11304 příspěvků 26.09.18 20:28
@Lama Lama píše:
druhej stupen ne.

Jak ne ,druhy stupen jakakoliv vs

Extra třída :D 11304 příspěvků 26.09.18 20:29
@Lama Lama píše:
druhej stupen ne.

Na prvni stupen maturita,druhy jakakoliv vs

Extra třída :D 11304 příspěvků 26.09.18 20:39

@Andreauu do jake skoly se hlasi ? Na garanta hodte inzerat na fb .

Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 26.09.18 20:42

Změnu školy jste zkusili? Nebo to není možné kvůli zdraví? Kdo bude dceru učit, když nebude chodit do školy? Nejlepší by bylo zaplatit soukromého učitele, nikdo jiný nemůže ručit za její vzdělání, pokud se na něm nebude podílet.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49508 příspěvků 5 inzerátů 26.09.18 20:43
@jahuhudka píše:
Jak ne ,druhy stupen jakakoliv vs

jasně, sorry za mystifikaci

Extra třída :D 11304 příspěvků 26.09.18 20:44

@Ancek garant je v podstate jen legislativa. Jedine co hrozi,kdyz dite nezvlada,je,ze se vrazi do skoly. Tedy reditel skoly ukonci domaci vzdelavani.

Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 26.09.18 20:56
@jahuhudka píše:
@Ancek garant je v podstate jen legislativa. Jedine co hrozi,kdyz dite nezvlada,je,ze se vrazi do skoly. Tedy reditel skoly ukonci domaci vzdelavani.

Já vím, že reálně nic nehrozí, ale kdybych měla být něčeho garantem, tak nad tím chci mít z principu nějakou kontrolu. Přece jen jde o živé dítě. Pokud nikdo v okolí požadovaný stupeň vzdělaní nemá nebo ti, co mají, z nějakého důvodu ručit nechtějí, pak mi přijde lepší hledat jinou školu i třeba dál od bydliště, nebo právě toho soukromého učitele. A to jsem obecně pro domácí vzdělávání.

Extra třída :D 11304 příspěvků 26.09.18 21:00

@Ancek kde by prumerna rodina vzala na domaciho ucitele? Treba Brezova zajistuje skype vyuku,jazykova vi­dea

Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 26.09.18 21:16
@jahuhudka píše:
@Ancek kde by prumerna rodina vzala na domaciho ucitele? Treba Brezova zajistuje skype vyuku,jazykova videa
Řekla bych, že průměrná rodina má v dnešní době ve své okolí, někoho kdo by se mohl zaručit. Vždyť z toho žádné důsledky neplynou, jak jsi sama napsala. Zde nikdo takový není. Mě to prostě bije do očí.
Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 26.09.18 21:19

Navíc soukromý učitel nemusí být nezbytně na celý týden. Klidně třeba jen na dvě hodiny týdně, kdy s dítětem a rodiči probere, co se učilo a čemu se dál věnovat. Na to průměrná rodina má.

Extra třída :D 11304 příspěvků 26.09.18 21:20

@Ancek :nevim: proc , manzel jeste nemel dostufovano -sveho casu dcera mela garantku k vzdelavani na 2 stupni. Byla ucitelka, obcas jsme se sesli na kafco, platili jsme ji . A co jako . S rodinou se nestykam ,kamaradsofty neprovozuju ,jsem divna :mrgreen:

Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 26.09.18 21:39
@jahuhudka píše:
@Ancek :nevim: proc , manzel jeste nemel dostufovano -sveho casu dcera mela garantku k vzdelavani na 2 stupni. Byla ucitelka, obcas jsme se sesli na kafco, platili jsme ji . A co jako . S rodinou se nestykam ,kamaradsofty neprovozuju ,jsem divna :mrgreen:

Nu a co? Opravdu bys šla ručit někomu zcela cizímu za vzdělání jeho dítěte?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >