Reklama

Zvykání a pláč ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miasa1
Povídálka 11 příspěvků 26.09.18 12:03
Zvykani a pláč ve školce

Milé maminky, obracím se k vám, protože tohle z mého okoli nikdo nezažil a ráda bych nějaké rady.
Mám 3 letou dceru, tento týden začla chodit do školky. Vždycky byla mamanek, ale hlídání u babiček, tety a tak bylo vždycky ok. Školka má 2 týdny zvykaciho režimu. Tento týden jsou tam děti jen na dvě hodiny, příští týden by měly být do poledne.
Ale o co mi jde. Čekala jsem všechny varianty. Ale tuto ne. Dcera se každé ráno do školky hrozně těší. Běží tam, zdraví deti. Ale jakmile se zavřou dveře, je cca půl hodinky klid a pak pláč, který trvá, dokud nepřijdu. Musím říct, že jsem to čekala spíš obráceně. Takhle si ale říkám, co je špatně? Každé ráno nadšení, i když teda ví, co jí čeká, ale ve školce pláč a pláč. Pry ale učitelky jsou hodně, stejně tak děti. Je tu někdo, kdo to tady taky tak měl? Pomohlo vám něco?
Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineFramik
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 19 inzerátů 26.09.18 12:12

Tento problém jsem neřešila. Syn je také od září ve skolce 3 roky a hodně plakal tedy už při vstupu do šatny. Naše dětská dr. Je i přes homeopatika a doporučila mi Pulsatillu 15 a uz vůbec neplace a je v klidu tak vyzkoušej třeba to pomůže. Jinak na webu svet homeopatie. Cz jsou rady jak bez place do školky jsou tam i jiné homeopatika dle dítěte a povahy tak se podívej.

Miasa1
Povídálka 11 příspěvků 26.09.18 12:16

Děkuji za radu, možná po tom sáhnu. Jsem z toho trochu zoufalá, z vyprávění kamarádek jsem čekala opačnou variantu, že pláč v šatně a pak se ty děti zabaví. U nás je to ale opačné 8o

Janli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 26.09.18 12:23

Moje dcerka plakala ve školce při změně činnosti. Je úzkostná. Dokud si třeba děti hrály, byla v pohodě, jakmile měli jít na procházku, rozplakala se. Pak se uklidnila a rozplakala se až když měly jít na oběd. Bylo to o zvykání. Chválila jsem každý pokrok, pořád dokola opakovala, že je všechno v pořádku, že všechno postupně zvládne. Během měsíce se to srovnalo..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >