McLaedovi dcery

stildu
7.1.10 15:02

McLaedovi dcery

Dobry den,marne shanim DVD nebo knihu tohoto serialu,muzete mi nekdo pomoci,kde hledat?Miluji tento serial,ale nestiham vsechny dily…Diky moooc Ila :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.10 16:52

Stildu sice nemám ani jedno, ale zkus kouknout na www.czshare.cz a třeba najdeš. BTW. viděla si dnešní díl? Já jsem ještě teď v šoku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stildu
7.1.10 17:32

Jojo,videla…Uz jsem to videla loni a ted jsem stejne hotova…Do toho serialu jsem se uplne zamilovala,snazim se ho stihat jak muzu a jsem na nem zavisla…Hrozne se u nej odreaguji-deti akorat spinkaji a ja mam prave tu dobu chvili na kavu a klidek.Casto u serialu slzim a ani nevim proc…Je necim zvlastni.Nejsem serialova a ani moc tv divacka,ale toto me uchvatilo…Diky moc za odkaz,vecer zkusim pohledat!Diky!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
3124
7.1.10 20:04

Ja sa tiež pridávam do klubu fanyniek tohto seriálu, ja ho milujem :srdce: Ale dnešnú časť, čo sa stalo Claire som nikdy netrafila a to ho už sledujem min 3× :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
8.1.10 08:44

Ahoj Stildu…úplně mi mluvíš z duše :-) Taky jsem se do seriálu zamilovala, ikdyž nejsem žádný TV „sjížděč“, přesně jako ty, dávám si zrovna kávičku, malá spinká a to je jediná chvíle během dne, kdy si odpočinu…Kromě takových těch velkých zvratů mně dojímají i „obyčejnější“ scénky..je to prostě velmi autentický a lidský seriál…jakoby ti herci ani nehráli, ale žili ten život :srdce:
Doufám, že někde konečně seženu DVD..nedaří se mi to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27aneta
2.6.11 21:18

Na sleduj.org najdeš všechny seriály!!! :-D

• Nahlásit
  • Citovat
10975
17.1.12 11:25

Na ulozto.cz jsou téměř všechny díly

• Nahlásit