McLeodovy dcery

Iri
140
3.6.08 16:10

McLeodovy dcery

Ahoj, koukám se skoro pravidelně na McL.dcery a moc se mi ten seriál líbí. Doufám, že nejsem sama. Jen jsem to včera neviděla a dneska jsem byla v šoku, že z opakování umřela ta hlavní fajn hrdinka :cry: Jestli se na něj koukáte, můžete mi napsat, jak se to stalo?
Díky Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5487
3.6.08 16:20

Iri, já na to sice nekoukám, ale pobavila jsi mě zařazením dotazu do nočníkových hrátek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Iri
140
3.6.08 16:32

No, jo :lol: dvě děti kolem mě, perou se atd, tak jsem byla trochu mimo. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
3.6.08 16:38

Ahoj Iri,
taky se mi tento seriál moc líbí. A díl kde umřela Cler jsem obrečela :cry: . Chtěli uspořádat párty na oslavu, že je Tess v pořádku, tak jeli obě sestry nakoupit i s malou. A přes cestu se jim přehnal ten bílý kůň, vybraly to, ale pak najely do nějaké díry, a ta je odhodila z cesty,projely oplocením, křovím, Cler se zasekla noha pod palubní deskou, tak auto nemohla pořádně ovládat a nakonec zůstaly nakloněné ze srázu předkem auta. Cler chtěla, aby Tess nedřív vysvobodila malou, a ta pak chtěla přivázat auto, ale měla krátky provaz, nemohla Cler dostat ven, byla zaklíněná, auto se začalo posouvat dolů, tak Cler Tess odhodila od auta a zřítila se :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
3.6.08 16:43

Tak než jsem to stihla dopsat, tak mi to Emi jedním klikem vymazala :twisted: Ale koukám, že už tu odpověď máš :wink: Taky jsem to obrečela…ten pohřeb a ty přípravy na něj a hlavně malá Charlotta, brrrrr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
3.6.08 16:46

A teď jsem našla prima stránky i s epizodama:
http://mcleodovydcery.wz.cz/default.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
3.6.08 18:05

McLeodky jsem si taky moc oblíbila. To že Clare zemře jsem věděla už dopředu, našla jsem si to na YouTube (tedy nehledala jsem to, ale dozvěděla se to tam) :? Rekapitulace nehody je " tady ":http://www.youtube.com/watch?… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
4.6.08 08:44

vyvryska: Díky za rekapitulaci, taky jsem zrovna o ten díl, kdy Claire zemřela, přišla a pak jsem byla v šoku - zrovna moje nejoblíbenější postava - sakra :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Iri
140
5.6.08 23:12

Holky, díky moc.
Ale jsem fakt smutná, C. do toho seriálu neodmyslitelně patřila. Achich. Podívám se ale určitě na ty nové stránky…
Tak vzhůru novým dílům. :roll:
Jo, a kdyby jste si potřebovali vydělat nějaké penízky (poctivě a skoro bez práce) budu za chvíli dávat na něj nový témateček :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
8.6.08 01:42

JJ…MLD taky moc rada sleduji…uz pred leti kdyz to zacali vysilat v NL jsem si tento serial velmi oblibila.....a byla jsem velmi rada kdyz ho zacala vysilat i CT.
Tedka sleduji skoro kazdy dil.....i kdyz uz jsem je vetsinou videla ale male osvezeni pameti nikdy neuskodi.
Ale vim ze i ty nove..nadchazejici dily budou zajimave :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Iri
140
8.6.08 22:41

a nevíte, proč vlastně ze seriálu odešla? Že by seriálová pravá láska?… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.7.08 22:09

Ahojky,
seriál také sleduji a také se mi lbí … já už jsem ho ale viděla několikrát. Dávají ho na Hallmarku, takže tyhle díly pro mně nejsou nové. Na Hallmarku už ho dávali opravdu několikrát, takže si ty díly i adocela pamatuji :) Ale i tak sleduji :) Claire opravdu do seriálu patřila, ale teď ji nahradí Steve. :D

• Nahlásit
  • Citovat
4878
13.7.18 18:17

Holky, prosím - ze seriálu ML, 8.řada, 20.díl - The show must go on - ty dvě písničky z ,,muzikálu" , první zpívá Moira a Harry a druhou Grace s Marcusem. Nevíte názvy těch písniček?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4878
13.7.18 18:25

Tak nic…už jsem našla :-) Stačilo se podívat do titulků :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama