Mé vlasy jsou příšerné

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnetaAnetaMíra
Povídálka 30 příspěvků 20.08.19 11:39
Mé vlasy jsou příšerné !!!!

Holky pomocte mi :,( před 2 dny jsem si nechala u kadeřnice udělat melíry po celé hlavě, to se mi pak následně nelíbilo tak jsme na to dali přeliv ( takový béžový) se kterým jsem také nebyla spokojená, pak se tam druhý den dal jiný tmavý přeliv (hnědá) Má přírodní barva je taková spinava blond, melíry na mě byli příliš světlé, jsem studený typ a přeliv do béžova mi neseděl, a hnědý přeliv je příšerný!! Nebo aspoň na mě :nevim: nejsem spokojená nedá se nějak zbavit toho hnědého prelivu? Nebo nejlépe všech přelivů? :( mockrát děkuji za rady určitě je budu potřebovat :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 20.08.19 11:42

:mrgreen: Proč to nevzít mašinkou rovnou? Jestli to budeš znovu odbarvovat, zaručeně se k tomu po pár dnech dopracuješ také.

zudina
Závislačka 2617 příspěvků 20.08.19 11:42

Hod fotku

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 20.08.19 11:43

Ještě pár pokusů a problém s vlasy bude vyřešen :mrgreen:

mayunka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 20.08.19 11:45

Subrina eliminator. Stahne ti to barvu do tech meliru. Neni to peroxid. Je to stahovac barvy. Ja dala na meliry cervenou a pak ji chtela dat pryč. Krasne to stahl zpet.

AnetaAnetaMíra
Povídálka 30 příspěvků 20.08.19 11:45
@modravlocka píše: :mrgreen: Proč to nevzít mašinkou rovnou? Jestli to budeš znovu odbarvovat, zaručeně se k tomu po pár dnech dopracuješ také.

Jakou mašinou? :think:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 20.08.19 11:45

Co blbneš? A melír byl blbý proč?

AnetaAnetaMíra
Povídálka 30 příspěvků 20.08.19 11:45
@mayunka píše:
Subrina eliminator. Stahne ti to barvu do tech meliru. Neni to peroxid. Je to stahovac barvy. Ja dala na meliry cervenou a pak ji chtela dat pryč. Krasne to stahl zpet.

Děkuji, kde se dá koupit? :D

katkalaila
Extra třída :D 11915 příspěvků 20.08.19 11:46

Ahoj v dm jsem kupovala stahovac barvy,, ten stahne barvu co jsis davala.. a pak bych koupila sampon proti teplym odstinum barvy.. takovy ten fialovy.. nejlepsi co jsem kdy mela je fenola nebo od framesi. m taky by bylo fajn koupit sampon a kondicioner pro vyzivu,, ja tam taky od framesi a nemuzu si vynachvalit…

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 20.08.19 11:46
@AnetaAnetaMíra píše:

Třeba Jaguar dělá kvalitní strojky.

AnetaAnetaMíra
Povídálka 30 příspěvků 20.08.19 11:47
@Bubla Bůčková píše:
Co blbneš? A melír byl blbý proč? [/citace
Barva byla až do šeda :(
mayunka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 20.08.19 11:47

@AnetaAnetaMíra na netu. Zadej Subrina eliminator a vyjede ti par obchodu. Nekde pisi pak jen splachnout peroxidem. Mrkni na navod. Ja to nedelala. Bohužel fotku jak jsem to stahla nemam. Ale za me toto fakt mazec. Nejake kadernice to ani neznaji

mayunka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 20.08.19 11:48

@katkalaila v Dm to maji taky? Primo stahovac?

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 20.08.19 11:48
@AnetaAnetaMíra píše:

Mašinkou. Do hola. Obávám se, že si dalšími pokusy vlasy zničíš tak, že jiné řešení ani nebude.

AnetaAnetaMíra
Povídálka 30 příspěvků 20.08.19 11:48
@katkalaila píše:
Ahoj v dm jsem kupovala stahovac barvy,, ten stahne barvu co jsis davala.. a pak bych koupila sampon proti teplym odstinum barvy.. takovy ten fialovy.. nejlepsi co jsem kdy mela je fenola nebo od framesi. m taky by bylo fajn koupit sampon a kondicioner pro vyzivu,, ja tam taky od framesi a nemuzu si vynachvalit…

Děkuji za radu, kolik přibližně stojí? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama