LetoFest - hudební festival

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lotrinka
Kecalka 115 příspěvků 19.08.19 16:58
LetoFest - hudebni festival

Ahoj, zajimalo by me, zda mate zkusenosti s LetoFestem? Konkretne se chystame do Plzne, chapu, ze Brno je masovka, nevite, zda ta Plzen neni komornejsi. Z recenzi jsem trochu rozpacita. Hodne lidi resi extremne drahe jidlo, ale nevim, zda to neni tim, ze neznaji festivalove ceny… Mne udivilo, jestli jsem to spravne pochopila - ze zaplatim dalsich 600 Kc, kdyz budu spat ve svem stanu? Interpreti jsou fajn, ale nemusim tam za kazdou cenu… Dekuji za jakoukoliv zkusenost. :srdce:

Reakce:
kočkaVločka
Stálice 57 příspěvků 19.08.19 17:41

Byli jsme teď o víkendu v Brně. Skupiny ok, hráli načas. Bylo to dost nahlas, nazvučený nic moc. Jídlo - hranolky 95, langoš za 90, burgry od 140 nahoru. Pivo kolem 50. Kdyžtak se ptej konkrétněji, co tě zajímá. Ale se stanem nevím, my jsme šli domů. Skupiny dobrý, ale byla jsem i na lepších festivalech.

Lotrinka
Kecalka 115 příspěvků 19.08.19 18:23
@kočkaVločka píše:
Byli jsme teď o víkendu v Brně. Skupiny ok, hráli načas. Bylo to dost nahlas, nazvučený nic moc. Jídlo - hranolky 95, langoš za 90, burgry od 140 nahoru. Pivo kolem 50. Kdyžtak se ptej konkrétněji, co tě zajímá. Ale se stanem nevím, my jsme šli domů. Skupiny dobrý, ale byla jsem i na lepších festivalech.

a byla to asi masovka, co? trochu se bojim aby si to clovek uzil a jen se nebrodil v horku lidma…a co wc, voda, sprchy, kelimky, premyslim, za kolik nabit ten cashless

kočkaVločka
Stálice 57 příspěvků 19.08.19 22:07

No mě to tak hrozný, co se počtu lidí týká, nepřišlo. Kelímky jsou zálohované za 50, wc klasický toi toi (tam bylo plno furt), sprchu jsme nepotřebovali. Voda na umytí rukou byla u wc a pak došla. Ještě tam byla cisterna s pitnou vodou. Na cashless jsme nabíjeli asi litr (pro dva lidi) na ty dva dny, ale jen tak pár piv, víno (to stálo deci 25, což mi přišlo dobrý) a trochu jídla. Určitě by se tam dalo utratit mnohem víc.

Lotrinka
Kecalka 115 příspěvků 20.08.19 19:07

TOPUJI Nemate nekdo zkusenost se stanovym mesteckem, sprchami, organizaci dekuji :srdce:

Váš příspěvek
Reklama