Méně přibírá? Kojenec

Anonymní
14.1.20 19:15

Méně pribira? Kojenec

Ahoj mám skoro 5ti tydenniho kojekce. Do teď dle váhy od patku do pátku pribiral 200-250g. Vážím každé ráno v pátek. Dnes jsem jen tak ze zvědavosti zvazila během dne nenajezeneho a zjistila jsem ze přibral jen 100g :think: :(, mléka mám habadej, ale chudáka ho začalo bolet brisko… Myslíte že špatně pribira? Do pátku tezko přibere dalsich 100g..achjo..jsem z toho zase na nervy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1501
14.1.20 19:27
@Anonymní píše:
Ahoj mám skoro 5ti tydenniho kojekce. Do teď dle váhy od patku do pátku pribiral 200-250g. Vážím každé ráno v pátek. Dnes jsem jen tak ze zvědavosti zvazila během dne nenajezeneho a zjistila jsem ze přibral jen 100g :think: :(, mléka mám habadej, ale chudáka ho začalo bolet brisko… Myslíte že špatně pribira? Do pátku tezko přibere dalsich 100g..achjo..jsem z toho zase na nervy :zed:

Proč by ne? Me přibral 100g už v porodnici ze dne na den když nás měli propouštět. Asi chtěl domu tak sosal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5004
14.1.20 19:28

Miminko není robot, přibírá nerovnoměrně.
Snaž se nenervovat, je to normální. Jsou období, kdy nepřiberou nic (nemoc apod).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6862
14.1.20 19:40

Měl v porodnici nějaký problém, nebo proč musíš vážit a zbytečně se tím stresovat? Miminko není stroj, může se stát, že nepřibere za týden nic a další týden 2× tolik. Vyhoď váhu a užívej si mateřství, takhle malí jsou strašně krátce. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
14.1.20 19:41

Je to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48897
14.1.20 20:02

Je to normální. Rozdíl jednoho pořádného vyčůrání/vykakání, přibírání je nerovnoměrné a postupně se zpomalí. Pokud je mimčo spokojené, má normálně počůrané plíny, váhu bych schovala, evidentně k uklidnění moc nepřispívá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 20:19

Váhu dát pryč, pokud není určeno od lékaře, že máš mimčo pravidelně vážit. Akorát zbytečný stres..
Já měla váhu pro kontrolu, kolik mimčo vypilo mléka, měli jsme problém s kojením.
Jinak je váha naprostá zbytečnost, pokud malej normálně baští :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama