Mléko kendamil

7
14.1.20 11:40

Mléko kendamil

Ahoj holky koupila jsem prckovi mléko kendamil v lékárně říkali, že po tom bude mít lepší stolici, že je to dobré mléko. Tak nsemho na zkoušku vzala a malý mi ho odmítá, dokonce jsme v noci ani nespali, furt knoural, nemohl se vykakat musela jsem mu pomoct rourkou. Zkoušime již třetí den, ale přemýšlím že ho vysadim a zůstaneme u nutrilonu. Nemáte taky někdo zkušenost? Myslíte že je to tím, že jsem nasadila jiné mléko, tak že si musí zvyknout? Jsou mu 2 měsíce na UM sme měsíc a problémy se stolici byly, ale přišlo mi, že už se to lepší. A teď zase tohle. Děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
14.1.20 11:49

@Monaski jestli miminku vyhovuje minulé mlicko tak bych nezměnila. Kendamil je sice výborný i složením ale trochu pěni a to může být i na bolení břicha ta pěna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.1.20 11:53

@35ja to mě vůbec nenapadlo. Dekuju za radu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
14.1.20 12:08

My měli dobré skušenosti s Kendamilem a blbé s Nutrilonem, ale to je děsně individuální. Ještě bych tomu nějaký den dala, ale pak bych zůstala klidně u Nutrilonu, jestli mu sedí líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4200
14.1.20 12:14

Já ho Michala lzickou, aby tam nebyly bubliny a bylo to v pohodě ;) ale každé mimco to má jinam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
14.1.20 12:25
@Monaski píše:
@35ja to mě vůbec nenapadlo. Dekuju za radu 😊

Jestli je to tím penenim, zkus místo protřepani zamichat lžičkou a uvidíš, jestli se to zlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
14.1.20 13:16

@Jitul.kaaa9 tak to zas nenapadlo mě ;) pro příště je zas člověk chytřejší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
14.1.20 13:24
@35ja píše:
@Monaski jestli miminku vyhovuje minulé mlicko tak bych nezměnila. Kendamil je sice výborný i složením ale trochu pěni a to může být i na bolení břicha ta pěna

Já to jednou četla že jak pěni že může bolet bříško…Nám tedy ta pěna nevadila syn ho měl taky ;)…jinak ještě chvilku vydrzte, bude líp, většinou kolem třetího měsíce ty bolesti vymizí…„dozraji jim střeva“a vše se upraví :kytka:..
Náš malej byl 3mesice jak žábak nafouklej :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
29.1.20 18:12

Nám Kendamil také neseděl. Pak jsme vyzkoušeli UM Naše mléko od firmy Goldim a spokojenost největší. Je to um z kozího mléka a nezatěžuje tolik bříško jako ta kravská mléka. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
3.2.20 14:24

My jsme začali Kendamil požívat od 2 měsíce, první mesic jsme meli Hipp, akorát po nem malý celkem dost zvracel a navíc celkem smrděl, doktorka rikala ze některé děti po nem můžou mít bolení, ze je to větší zátěž na strivka když je z plnotucneho, ale malý to vzal vpohode, možná nám pomohli fenyklove kapky těžko říct, dávali jsme je do 4 měsíce, teď už dávám jenom na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat