Menstruace a následná nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka4321
Kecalka 242 příspěvků 19.01.17 12:21
Menstruace a následná nevolnost

Ahoj všechny tady :)

Mám takový problém. Od srpna 2016 se snažíme o miminko. V listopadu mi doktorka našla cystu a byla jsem na vyvolávačce MS. Další MS jsem do stala o dva dny dříve a celkem hodně silnou (před tím na vyšetření mi doktorka řekla, že mám v děloze dvě malé cystičky). Krvácela jsem o dva dny déle než normálně (asi cysty?) a poslední tři dny je mi zle, jako při prvním, nevydařeném těhotenství před několika lety…

K doktorce objednána jsem na 26.1. Nestalo se vám něco podobného? Test si kupuji dnes, pokud zvládnu dojít do lékárny…

Reakce:

sromulenka
Kecalka 451 příspěvků 19.01.17 13:10

Mě bylo takto jednou a naposled špatně u menstruace, když jsem byla těhotná.:-)

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 19.01.17 13:17

Ony to taky mohou byt ty cysty. Raději bych cinkla k dr a domluvila se třeba na dřívější kontrole.

Janka4321
Kecalka 242 příspěvků 19.01.17 13:19

@sromulenka No tyhlestay právě znám pouze z obodobí těhotenství. Ale nedělala jsem si ještě test a nebyla jsem na krvi, tak se nechci ani těšit…

@Tichošlápek má dovolenou. Volala jsem jí na osobní číslo (jsem u ní skoro pečená vařená a někdy si přijdu vyloženě jako obtěžující). Zítra půjdu k obvodnímu. Kdyby to bylo mimoděložní, tak to z krve jde poznat?

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 19.01.17 13:20

@Janka4321 dle mne by se musel porovnávat nárůst hcg během několika dni. Jinak to z krve asi poznat nejde

Janka4321
Kecalka 242 příspěvků 19.01.17 13:23

@Tichošlápek Takže leda utz na gyndě… no jejda, snad to je jen blbý tlak… a nebo řádné těhotenství (to by bylo lepší)

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 19.01.17 13:26

@Janka4321 možná bych prubla i pohotovost, pokud jsou ty nevolnosti silné. Pro klid

Janka4321
Kecalka 242 příspěvků 19.01.17 13:30

@Tichošlápek To ne, spíše taková malátnost, celodenní nevolnost, nechuť na cokoliv, bolest hlavy, ale jemná… A zadýchanost…

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 19.01.17 14:20

@Janka4321 : a nemuze to byt z neceho uplne jineho? Normalni viroza? :think:

Janka4321
Kecalka 242 příspěvků 19.01.17 16:25

@beruska9 Může, akorát doktor mi nechtěl vzít krev, protože řekl, že bych mu neodešla… Mám i dost nízký tlak… Jako zvažuji všehny možnosti… jen ta s těhotenstvím by byla nej nej nej :)

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 20.01.17 06:24

@Janka4321 : no jasne, jen z vlastni zkusenosti, ze to muze byt i neco naprosto nesouvisejiciho

Janka4321
Kecalka 242 příspěvků 20.01.17 07:54

@beruska9 test je negativní, tak buď zpozitivní nebo to je něco jiného (asi nachlazení, když je tu -18°C…)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >