Menstruace a ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 22:29
Menstruace a ženy

Když jsem tohle psal tak mi to chvíli přišlo divný a chvíli jsem se smál :D. Jde o to že jsem muž a klasicky když se bavím s přáteli tak přijde moment kdy si někdo začne dělat z žen srandu a jejich menstruace, nebo dříve kdyz je to omezovalo tak si z toho dělali srandu. Mě to vcelku vadilo a vadí, protože oni za to přeci nemohou, ale co proti tomu mohu udělat. Nenapadá vás nebo neexistuje něco co by dokázalo napodobit „menstruaci“? (Tohle je moment když jsem se začal smát :D ) Mám na mysli že bych chtěl vědět jaké to je a podle toho bych mohl ostatním potvrdit že to není taková sranda. Díky za odpověď :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

PaníBovaryová
Závislačka 4030 příspěvků 24.04.18 22:31

Kolik je let pratelum? 12? :)

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 24.04.18 22:32

:lol: davej si tejden projimadlo :lol:…krece v brise a samovolnej odchod čehosi z tela budes mit taky????…jeste a celej mesic nejaky hormonalni koktejly :mrgreen: :dance:

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 24.04.18 22:34

@PaníBovaryová to si nemyslim nejaky narazky na to, ze je nejaka zena nasr… protože,,ma své dny” slýchám ve všech věkových kategoriich

PaníBovaryová
Závislačka 4030 příspěvků 24.04.18 22:35
@Samuše píše:
@PaníBovaryová to si nemyslim nejaky narazky na to, ze je nejaka zena nasr… protože,,ma své dny” slýchám ve všech věkových kategoriich

Ja teda ne.

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 24.04.18 22:35
@Anonymní píše:
Když jsem tohle psal tak mi to chvíli přišlo divný a chvíli jsem se smál :D. Jde o to že jsem muž a klasicky když se bavím s přáteli tak přijde moment kdy si někdo začne dělat z žen srandu a jejich menstruace, nebo dříve kdyz je to omezovalo tak si z toho dělali srandu. Mě to vcelku vadilo a vadí, protože oni za to přeci nemohou, ale co proti tomu mohu udělat. Nenapadá vás nebo neexistuje něco co by dokázalo napodobit „menstruaci“? (Tohle je moment když jsem se začal smát :D ) Mám na mysli že bych chtěl vědět jaké to je a podle toho bych mohl ostatním potvrdit že to není taková sranda. Díky za odpověď :lol:
:mrgreen: to snad napodobit nejde, je to pěknej hnus :poblion: a to jsou ženský co k tomu mají šílený bolesti břicha :? Já od puberty mam velký bordel v hormonech takže kolikrát jsem to neměla několik měsíců, paráda :mrgreen: :mrgreen: A kdyby to ted zmizelo na vždy tak se zlobit fakt nebudu :mrgreen:

PaníBovaryová
Závislačka 4030 příspěvků 24.04.18 22:40

Kdysi jsem cetla knihu pro dospivajici chlapce a tam jim to pan doktor vysvetloval jako kdyz se nekdo postavi za tebe, vezme te rukamaz kazde strany bricha a prudce zatahne smerem ven - pry takto vypadaji menst. bolesti. :) Nevim, mne osobn eprijdou jako vnitrni bolest, neda se moc napodobit a zabavneho na tom nevidim teda nic 8)

brumdinka
Nadpozemská drbna 25346 příspěvků 24.04.18 22:50

To je asi jako kdyby sei chtěl napodobit porod..to taky nejde…i když už se na to dělali různé studie… a chlapi to nedávali :lol:

jinak každá žena jí má jinou…já jí mám v pohodě od doby co sem přestala brát hormonální antikoncepci, mám jí i pravidelnou a trvá tak cca tři dny..

ale ty spíš myslíš předmenstruační syndrom, kdy jsou některé ženy na zabití :mrgreen:

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 24.04.18 22:55

Tak asi takto: tyden te budou bolet prsa, nebudes moct ani bezet, budes nas…, stvat te bude hlavne tvoje zena, hlavne tim, jak debilne dejcha, sezeres na co prijdes, priberes pet kilo, budes mit par dnu zacpu, mozna se ti z toho udela hemeroid, pak te zacne bolet bricho, nestacis si dat vlozku, takze pojedes salinou s kalhotama od krve a vsici na tebe budou zirat, pak dostanes prujem, namoc vlozku do vody a dej si ji mezi nohy, budes zaparenej, manzelka ti bude muset lichotit, jak jsi krasnej, nesmi mluvit o jinejch chlapech, vydrz tyden a je to.

Janli
Kelišová 6050 příspěvků 9 inzerátů 24.04.18 23:20
@brumdinka píše:
To je asi jako kdyby sei chtěl napodobit porod..to taky nejde…i když už se na to dělali různé studie… a chlapi to nedávali :lol:

Na to mám recept. Strč chlapovi do zadku skládací deštník, otevři ho a pak mu řekni ať ho vytlačí. Do toho ho každý tři minuty kopni do koulí… :mrgreen:

zakladateli, pokud chceš napodobit menstruaci, vezmi si dvojitou dávku projímadla (spolehlivě napodobí menstruační bolesti i nekontrolovaný odchod „tekutin“ z těla). Nech se týden prudit od jedovaté tchýně a prokládej to buzerací v práci a v noci se nech 6× budit hasičskou sirénou - dostaneš se tak do nálady, která většinu z nás trápí tři dny před menzes. Za větu - ty máš zase krámy? - bych povolovala odstřel…

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 24.04.18 23:29
@Janli píše:
Na to mám recept. Strč chlapovi do zadku skládací deštník, otevři ho a pak mu řekni ať ho vytlačí. Do toho ho každý tři minuty kopni do koulí… :mrgreen:zakladateli, pokud chceš napodobit menstruaci, vezmi si dvojitou dávku projímadla (spolehlivě napodobí menstruační bolesti i nekontrolovaný odchod „tekutin“ z těla). Nech se týden prudit od jedovaté tchýně a prokládej to buzerací v práci a v noci se nech 6× budit hasičskou sirénou - dostaneš se tak do nálady, která většinu z nás trápí tři dny před menzes. Za větu - ty máš zase krámy? - bych povolovala odstřel…
Čas od času slýchám větu-už to zase dostaneš, co? :lol: Za tu bych střílela já :mrgreen:

Detsa
Extra třída :D 10942 příspěvků 24.04.18 23:38
@Anonymní píše:
Když jsem tohle psal tak mi to chvíli přišlo divný a chvíli jsem se smál :D. Jde o to že jsem muž a klasicky když se bavím s přáteli tak přijde moment kdy si někdo začne dělat z žen srandu a jejich menstruace, nebo dříve kdyz je to omezovalo tak si z toho dělali srandu. Mě to vcelku vadilo a vadí, protože oni za to přeci nemohou, ale co proti tomu mohu udělat. Nenapadá vás nebo neexistuje něco co by dokázalo napodobit „menstruaci“? (Tohle je moment když jsem se začal smát :D ) Mám na mysli že bych chtěl vědět jaké to je a podle toho bych mohl ostatním potvrdit že to není taková sranda. Díky za odpověď :lol:

K něčemu ti stačí trocha empatie, k pochopení… ale nasimulovat :think:. Myslím, že to bude stejně obtížné, jako kdyby ženy chtěly nasimulovat naše choulostivé problémy, i když naše nejsou zdaleka tak složitý či komplikovaný :think:. Například již zmíněné kopnutí do koulí 8o a nebo mě napadá viditelné vzrušení :think:. No asi se toho najde více

Šarlota4
Echt Kelišová 9885 příspěvků 25.04.18 00:21

Vzhledem k tomu, ze nemam vubec zadne bolesti, tak je to u me jako kdyz mas nafoukle bricho z jidla. To je cele. Pro me je to jen obtezujici z duvodu vymeny potreb. Je to proste nekomfort.

KalamityJohn
Kelišová 6308 příspěvků 25.04.18 01:20

V různých fázích menstruačního cyklu se preference žen mění. Například v období ovulace je přitahují svalnatí a mužní partneři, zatímco v období menstruace se jim nejvíce líbí muži zvolna opékaní nad ohněm s vidlemi zaraženými v hrudníku.

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 25.04.18 06:19

Tyden nos vlhkou vlozku mezi nohama. Uvidime jak ti to prida na nalade. Plus cca prvni den dva bolesti bricha s prujmem, to zvladne projimadlo. Bohuzel menici se hormony tezko nasimulujes a ty proste muzou za to, jak se nam meni nalada.
A sorry, tvy kamaradi jsou dost primitivni.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >