Kazma vs. Mareš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 24.04.18 15:38
Kazma vs. Mareš

Muzete mi nekdo zjednodusene rict co se stalo?? Jsem baba zvedava, ale nemam cas cist veskerej bulvar :mrgreen: :mrgreen:.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Venesí
Povídálka 32 příspěvků 24.04.18 15:40

Nemas instagram? Leos to má v stories ;)

kam2
Závislačka 3449 příspěvků 24.04.18 15:42

Ke Kazmovi mi to moc nesedí. Čekám video s nějakou hlubší myšlenkou, ale jestli „podělal“ Leoše jen kvůli autu a ještě takovým způsobem, tak je to i.iot.

pikola
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 24.04.18 15:44

Já si stejně myslím, že to bude jinak..

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 24.04.18 15:45
@Venesí píše:
Nemas instagram? Leos to má v stories ;)

Hele na instagram jako cucim. Ale kde najdu ty stories?? :oops: Moc v tom neumim chodit :oops:

kam2
Závislačka 3449 příspěvků 24.04.18 15:46
@vertunka píše:
Hele na instagram jako cucim. Ale kde najdu ty stories?? :oops: Moc v tom neumim chodit :oops:

Najedeš si na Leoše a klikneš na jeho profil nahoře vlevo takové kolečko, pak se ti spustí instastories.

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 6253 příspěvků 24.04.18 15:46

Když v tom figuruje Kazma, bude to podvrh.

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 24.04.18 15:47
@pikola píše:
Já si stejně myslím, že to bude jinak..

A jak to je jako ted?? :mrgreen:

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 24.04.18 15:47
@kam2 píše:
Najedeš si na Leoše a klikneš na jeho profil nahoře vlevo takové kolečko, pak se ti spustí instastories.

Heureka :* zas budu mit co delat po nocich :lol:

Doe_Jane
Kelišová 5627 příspěvků 24.04.18 15:49

Já jsem to pochopila tak, že Mareš nesměl jet v jiném autě než v tom trabantu a Kazma nějak zinscenoval scénku že se stala nehoda, prý to vypadalo že jde fakt o život a Mareše prosili ať trochu odjede s asi cizím autem a tím prohrál tu sázku..
a ten je teď nas*aný že si kazma dělal srandu, že to fakt vypadalo reálně ta nehoda..
jestli jsem to pochopila špatně tak mě opravte, video jsem si nepouštěla
každopádně Leoš je mi sympatický a Kazma u mě bodoval s tím Prostřeno takže :think: :mrgreen:

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 24.04.18 15:53
@Doe_Jane píše:
Já jsem to pochopila tak, že Mareš nesměl jet v jiném autě než v tom trabantu a Kazma nějak zinscenoval scénku že se stala nehoda, prý to vypadalo že jde fakt o život a Mareše prosili ať trochu odjede s asi cizím autem a tím prohrál tu sázku..
a ten je teď nas*aný že si kazma dělal srandu, že to fakt vypadalo reálně ta nehoda..
každopádně Leoš je mi sympatický a Kazma u mě bodoval s tím Prostřeno takže :think: :mrgreen:

Aha. Diky :potlesk:. Ja mam rada oba, ale pokud tohle Kazma udelal, tak je fakt vul.

Levandulina
Závislačka 4780 příspěvků 12 inzerátů 24.04.18 15:56

https://www.super.cz/…u-boudu.html

levandule23
Kecalka 430 příspěvků 24.04.18 16:07
@Doe_Jane píše:
každopádně Leoš je mi sympatický a Kazma u mě bodoval s tím Prostřeno takže :think: :mrgreen:

Pochopila jsem to stejně. A přijde mi to jako krajně nevhodný „vtip“, i když mi byl Kazma sympatický po výmyslu s Prostředem, naprosto na něj teď měním názor.

Doe_Jane
Kelišová 5627 příspěvků 24.04.18 16:08
@levandule23 píše:
Pochopila jsem to stejně. A přijde mi to jako krajně nevhodný „vtip“, i když mi byl Kazma sympatický po výmyslu s Prostředem, naprosto na něj teď měním názor.

možná z toho ještě něco vyleze ale nevím no :) uvidíme…

pe-terka
Extra třída :D 14127 příspěvků 24.04.18 16:12
@Doe_Jane píše:

pochopila jsme to stejně…Ale nějak si nemůžu pomoct, Marešův „šok“ na videu si mi moc nezdál. Kdo ví, jak to je…
Pokud je to pravda, zašel Kamil hodně daleko za hranici slušnosti a etiky. Ale nechme se překvapit.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama