Kazma vs. Mareš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 24.04.18 15:38
Kazma vs. Mareš

Muzete mi nekdo zjednodusene rict co se stalo?? Jsem baba zvedava, ale nemam cas cist veskerej bulvar :mrgreen: :mrgreen:.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Venesí
Kecalka 435 příspěvků 24.04.18 15:40

Nemas instagram? Leos to má v stories ;)

kam2
Závislačka 3481 příspěvků 24.04.18 15:42

Ke Kazmovi mi to moc nesedí. Čekám video s nějakou hlubší myšlenkou, ale jestli „podělal“ Leoše jen kvůli autu a ještě takovým způsobem, tak je to i.iot.

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 24.04.18 15:44

Já si stejně myslím, že to bude jinak..

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 24.04.18 15:45
@Venesí píše:
Nemas instagram? Leos to má v stories ;)

Hele na instagram jako cucim. Ale kde najdu ty stories?? :oops: Moc v tom neumim chodit :oops:

kam2
Závislačka 3481 příspěvků 24.04.18 15:46
@vertunka píše:
Hele na instagram jako cucim. Ale kde najdu ty stories?? :oops: Moc v tom neumim chodit :oops:

Najedeš si na Leoše a klikneš na jeho profil nahoře vlevo takové kolečko, pak se ti spustí instastories.

Emimin7
Echt Kelišová 9288 příspěvků 24.04.18 15:46

Když v tom figuruje Kazma, bude to podvrh.

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 24.04.18 15:47
@pikola píše:
Já si stejně myslím, že to bude jinak..

A jak to je jako ted?? :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 24.04.18 15:47
@kam2 píše:
Najedeš si na Leoše a klikneš na jeho profil nahoře vlevo takové kolečko, pak se ti spustí instastories.

Heureka :* zas budu mit co delat po nocich :lol:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 15:49

Já jsem to pochopila tak, že Mareš nesměl jet v jiném autě než v tom trabantu a Kazma nějak zinscenoval scénku že se stala nehoda, prý to vypadalo že jde fakt o život a Mareše prosili ať trochu odjede s asi cizím autem a tím prohrál tu sázku..
a ten je teď nas*aný že si kazma dělal srandu, že to fakt vypadalo reálně ta nehoda..
jestli jsem to pochopila špatně tak mě opravte, video jsem si nepouštěla
každopádně Leoš je mi sympatický a Kazma u mě bodoval s tím Prostřeno takže :think: :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 24.04.18 15:53
@Doe_Jane píše:
Já jsem to pochopila tak, že Mareš nesměl jet v jiném autě než v tom trabantu a Kazma nějak zinscenoval scénku že se stala nehoda, prý to vypadalo že jde fakt o život a Mareše prosili ať trochu odjede s asi cizím autem a tím prohrál tu sázku..
a ten je teď nas*aný že si kazma dělal srandu, že to fakt vypadalo reálně ta nehoda..
každopádně Leoš je mi sympatický a Kazma u mě bodoval s tím Prostřeno takže :think: :mrgreen:

Aha. Diky :potlesk:. Ja mam rada oba, ale pokud tohle Kazma udelal, tak je fakt vul.

levandule23
Kecalka 495 příspěvků 24.04.18 16:07
@Doe_Jane píše:
každopádně Leoš je mi sympatický a Kazma u mě bodoval s tím Prostřeno takže :think: :mrgreen:

Pochopila jsem to stejně. A přijde mi to jako krajně nevhodný „vtip“, i když mi byl Kazma sympatický po výmyslu s Prostředem, naprosto na něj teď měním názor.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 16:08
@levandule23 píše:
Pochopila jsem to stejně. A přijde mi to jako krajně nevhodný „vtip“, i když mi byl Kazma sympatický po výmyslu s Prostředem, naprosto na něj teď měním názor.

možná z toho ještě něco vyleze ale nevím no :) uvidíme…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16475 příspěvků 24.04.18 16:12
@Doe_Jane píše:

pochopila jsme to stejně…Ale nějak si nemůžu pomoct, Marešův „šok“ na videu si mi moc nezdál. Kdo ví, jak to je…
Pokud je to pravda, zašel Kamil hodně daleko za hranici slušnosti a etiky. Ale nechme se překvapit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >