Menstruace - bratr

Anonymní
28.10.20 17:45

Menstruace - bratr

Ahoj,
Je mi 14 a mám 15 letého bráchu.
Vím, že jste skoro všichni v jiné věkové kategorii, ale jak se během vaší menstruace chovali dřív vaši sourozenci?
Můj brácha mi v pohodě šel do obchodu koupit vložky a když se mi ve škole stala nehoda :(, tak mi dal svojí mikinu, kterou jsem mu zničila.
Mluvila jsem o tom s kamarádkama a ony říkaly, že jim to příjde divný, že prý jejich sourozenci v jeho věku by to neudělali…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32157
28.10.20 17:47

@admin, něco podobného tu bylo včera, akorát se to tykalo vysvětlení osmiletému synovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9418
28.10.20 17:50

Přijde mi to, že brácha je fakt v pohodě kluk :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14578
28.10.20 17:50

No tak buď ráda, že máš bráchu, který je zralejší a víc v pohodě, než jsou tvoje kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4068
28.10.20 17:51

Divný to není. Ale já jsem si bratra pro vložky neposílala (proč taky, koupila jsem si je sama), ani se mi nestala nikdy nehoda (ženská to málokdy dostane zčistajasna proudem). Asi bych zkusila být připravenější, nosit intimky a mít nějakou zásobu hygienických pomůcek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
28.10.20 17:54

Na nehodu si kup vanish, krev to spolehlivě ze všeho dostane, pokud se předtím nezapere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
28.10.20 18:03

Buď ráda, že máš inteligentního a rozumného bráchu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14157
28.10.20 18:04

A divný je na tom co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
28.10.20 18:05

A zajímalo by mě, jak 14 ti letou napadne na tohle téma psát na web z větší části pro matky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4682
28.10.20 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj,
Je mi 14 a mám 15 letého bráchu.
Vím, že jste skoro všichni v jiné věkové kategorii, ale jak se během vaší menstruace chovali dřív vaši sourozenci?
Můj brácha mi v pohodě šel do obchodu koupit vložky a když se mi ve škole stala nehoda :(, tak mi dal svojí mikinu, kterou jsem mu zničila.
Mluvila jsem o tom s kamarádkama a ony říkaly, že jim to příjde divný, že prý jejich sourozenci v jeho věku by to neudělali…

kurna, kolik uchylaku sem dnes jeste bude psat :zed:… btw. pochybuji, ze 14ti leta s docela slusne psanym textem, by si nebrala do skoly vlozky :zed: ci chodila bez mikiny :zed:…ostatne, ze jsi uz davno dospely, ne moc inteligentni, uchyl svedci tva posledni… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama