Menstruace kolem 45. roku

Anonymní
24.10.20 19:01

Menstruace kolem 45.roku

Ahoj holky jak to mate s menstruaci ve 45.letech? Ja mam zpozdeni 12 dnu, uz se mi to 2× stalo a tak si rikam jestli to muze byt vekem, potrebuji trochu uklidnit a nemam to s kym probrat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5182
24.10.20 19:09

Co přechod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 19:10

To mi prijde brzo

• Citovat
  • Nahlásit
5182
24.10.20 19:12
@Anonymní píše:
To mi prijde brzo

Ve 45 to není vůbec nic nestandartniho. Někdo ho má dříve, někdo déle. Běž na gyndu ať ti vezmou krev kvůli hormonům, a hned máš jasno. Ale co vím z okolí, tak jak začala blbnout menstruace po 40tce, byl to přechod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 19:13

Ja mela od ledna 2× vykyv menstruace dorazila, jinak ji mam pravidelnou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 19:19
@Anonymní píše:
To mi prijde brzo

Moji mamce je 50 a uz ma teda po přechodu, ale myslím, že ji to zaclo zlobit už kolem ty 45tky.. Doktor ji furt cpal nějaký vyvolavacky..
Myslim, ze uz se můžeš blížit k přechodu a může to začít zlobit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 19:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky jak to mate s menstruaci ve 45.letech? Ja mam zpozdeni 12 dnu, uz se mi to 2× stalo a tak si rikam jestli to muze byt vekem, potrebuji trochu uklidnit a nemam to s kym probrat…

já naopak, cyklus se mi začal zkracovat, jsem na 21 dnech :,(

• Citovat
  • Nahlásit
4054
24.10.20 19:28
@Anonymní píše:

zakladatelko, je to normální, nic se nebojte

já bych za toto byla hrozně ráda, mě se v 43 zkrátil cyklus na 21 – 22 - 23 dnů a tak si 14 dnů žiju normálně a dalších 7 dnů :cert: :cert: k pofrání a zas a zas

nevynechá to ani omylem, za to ten VOPRUZ za měsíc stihnu i dvakrát, štvě mě to jak…

pravidelně na dovolené žeru prášky na odsun a ničeho se nejde dopočítat, ptž si to dělá co chce

budte ráda, popravdě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
24.10.20 19:28

Mám 3 myomy, tak v tomto věku už pár měsíců trochu nepravidelnost, trochu krvácení mezi cykly..
nemládnem, no :mrgreen:

můžeš si jít na gyndu nabrat krev na hormonální rozbor.. nebo zkusit přírodní podporu typu Bellasin/Sarapis/Merilin Harmony.. ale asi bych si to pořídila až po tom vyšetření..
já se z toho nehroutím, beru to prostě jak to je.. každé životní období má své ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4054
24.10.20 19:29
@Anonymní píše:
já naopak, cyklus se mi začal zkracovat, jsem na 21 dnech :,(

no así tak

na gyndě jsem hlásila že se ukrutně těším na přechod, doktorka měla ze mne záchvat smíchu

:cert:

boha jeho, nemám žádný myomy, nic žádný problém " jen" tenhleten vopruz vesmírnej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17136
24.10.20 19:30

Ano, objednej se na gyndu, lékař po vyšetření zjistí, jestli má ještě smysl suplementovat hormony, nebo už je to zbytečné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 19:33
@Borrealis píše:
no así tak

na gyndě jsem hlásila že se ukrutně těším na přechod, doktorka měla ze mne záchvat smíchu

:cert:
boha jeho, nemám žádný myomy, nic žádný problém " jen" tenhleten vopruz vesmírnej

Prý zkrácení cyklu může být taky příznak přechodu. Tak nevím. Dr mi nabídla jedině řešit to hormonálně, to nechci, jinak potíže nemám. Akorát si asi nechám nabrat krev, jestli mám dost železa.

• Citovat
  • Nahlásit
17490
24.10.20 19:35
@Anonymní píše:
To mi prijde brzo

Nemusí. Jsem mladší než ty a projevy předčasnýho přechodu mám od 37let. Začíná ti vynechávat ovulace, to jsou delší cykly normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 19:35
@Anonymní píše:
Moji mamce je 50 a uz ma teda po přechodu, ale myslím, že ji to zaclo zlobit už kolem ty 45tky.. Doktor ji furt cpal nějaký vyvolavacky..
Myslim, ze uz se můžeš blížit k přechodu a může to začít zlobit :nevim:

Je mi padesát pryč a už jsem po přechodu. Telo se na to začlo připravovat už po tý čtyřicítce.

• Citovat
  • Nahlásit
357
24.10.20 19:39

Me se cyklus okolo 45 hodne zeslabil a spis zkratil. Myslim si, ze je to urcite zmena hormonu a premenopauza, protoze i bez jinych pricin jako zyvseni prijmu jsem za posledni rom zase pribrala asi 3kg:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama