Bolest po vypadnutí stehů z šité hráze.

1
23.10.20 21:40

Bolest po vypadnutí stehů z šité hráze.

Dobrý večer :) jsem tři týdny po prvním porodu, při kterém mi nastřihli hráz. Dnes jsem začala cítit mírnou bolest u hráze, tak jsem to šla okouknout a zjistila jsem, že mi vypadl steh. Místo je klidné, není to nijak otevřené naopak to vypadá pěkně zahojené, ale když na to šáhnu, tak je to bolavé a je cítit jakoby,,uzlík” z té stostlé kůže.
Nevím jestli je to normální, že je ta jizva tak bolavá :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3781
23.10.20 22:13

Mě to bolelo celé 6ti nedělí. Také mi vypadl steh těsně u konečníku. Měla jsem tam jakoby malou dírku a zduření kůže hned vedle, bolelo to. Řešila jsem to tehdy s gyn a ta mi řekla, že mám ještě počkat. Po 3 měsících se zahojilo vše…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60867
24.10.20 00:26

@Veruunna je to normální, uzliky se časem ztratí.. Spíš se divím, že ti steh vydržel tak dlouho.. Mě to vždy opadalo max do týdne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
24.10.20 06:25

Myslím, že 3 týdny po porodu už tam ty stehy má málokdo… Mně dva vypadly asi za týden, trochu se to otevřelo a ještě navíc zanítilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 10:30

Ahoj zakladatelko, je to úplně normální. Mně jizva bolela 18 měsíců a některé z mých kamarádek taky tak nějak přes rok. Takže tak, Ta jizva je tvrdá, tuhá, proto bolí. Jak bude postupně měknout, tak bude bolet méně a méně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama