Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Vyšetřit tě vyšetří, ale možná půjde o potrat. Předem se nestresuj a normálně tam jdi, v tom začátku je vše nejisté.
Tak jestli si nemela silnou carku na tehotenskym testu a mela si jen duchy a ted si zacala krvacet, tak tehotna nebudes a odejde to nejspis s MS.
.. jinak jo, lze vystetrit i pri MS
Urcite te vysetri..ja mela to same po trech tydnech vynechani, no nevyslo to..ale to je jen moje zkusenost..ja jsem si teda delala jeste tehu test v den, kdy jsem zacla krvacet a uz byl negativni..tak to muzes treba zkusit, jestli nevydrzis do odpoledne
Děkuju vám za vaše názory. Jsem z toho smutná, jelikož se snažíme už půl roku
uvidim co mi řekne doktor a budu se snažit být v klidu ![]()
@Anonymní píše:
Děkuju vám za vaše názory. Jsem z toho smutná, jelikož se snažíme už půl rokuuvidim co mi řekne doktor a budu se snažit být v klidu
Holka, s “už půl roku” tady naseres polovinu lidi
… pul roku je nic, my cekali 3 roky ted a je to oproti nekterym holkam tady chvilicka
.. takze v klidu, neplas ![]()
@Anonymní píše:
Děkuju vám za vaše názory. Jsem z toho smutná, jelikož se snažíme už půl rokuuvidim co mi řekne doktor a budu se snažit být v klidu
Už pul roku nic neni. Mela si jen ducha na testu? To bych se zázrakem nepočítala
Minimalne si tam zajdi at neco nezanedbas. Jinak preji hodne stesti.
Mimochodem nevim proc bys mela nestvat nekoho ze se snazite pul roku
@Len123l mockrát děkuji
snad to bude v pořádku, netuším. Bohužel toto se nestalo poprvé vždy když mi doktor oznámil, že to vypadá nadějně přišla ms. Tentokrát mi bylo divné že bych jí dostala po takové době a čárky na testech postupně sílili. ![]()
@Len123l píše:
Minimalne si tam zajdi at neco nezanedbas. Jinak preji hodne stesti.Mimochodem nevim proc bys mela nestvat nekoho ze se snazite pul roku
Taky nevim..mozna, kdyby napsala 2 mesice..my se snazili 3 a pul a vim, ze i po tom pul roce mi to prislo dlouhy..to uz spis po tech dalsich trech letech prijde ten pul rok jak nic ![]()
@Melodie91 právě že mi to přijde dlouhé i když pro někoho to může být krátká doba. Mám synka a i když jsem nic neplánovala otěhotněla jsem hned, tenkrát. Proto mi přijde půl roku snažení dlouho
navíc když si to miminko moc přejeme, tak je to pro mě strašné
už si kolikrát říkám co dělám špatně ![]()
@Anonymní píše:
@Melodie91 právě že mi to přijde dlouhé i když pro někoho to může být krátká doba. Mám synka a i když jsem nic neplánovala otěhotněla jsem hned, tenkrát. Proto mi přijde půl roku snažení dlouhonavíc když si to miminko moc přejeme, tak je to pro mě strašné
už si kolikrát říkám co dělám špatně
Nedelas spatne vubec nic.
nekdy to tak proste je
Tak to dopadlo tak, že jelikož to bylo ještě hodně malinké, odešlo to i s mentruací
doufám tedy že brzy se nám to povede.
Ahoj holky. Odpoledne mažu na gyndu, ale chtěla sem se zeptat na vaše zkušenosti. Menstruaci jsem měla naposledy 31.3. Jelikož jsem další nedostala udělala jsem si tt a vyšli asi 4× pozitivní i když s duchy. Šla jsem na gyndu a tam mi doktor řekl, že to vypadá nadějně ať přijdu dnes. Jenže já se dnes ráno vzbudila a dost krvácím jako při ms.
Může to být menstruace? Vyšetří mě vůbec na gyndě? Děkuju za vaše názory