Menstruace při otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nika-weru
Stálice 68 příspěvků 02.01.18 09:30
menstruace při otěhotnění

Prosím snažilky a ženy co mají už děťátko, které mají zkušenosti s tím, že otěhotněly a i přesto menstruovaly. Prosím o informace a příspěvky k tomuto tématu…
Už nevím, zda je to vsugerace, ale snažíme se od konce dubna roku 2017. Nevím, kdy mám ovulaci, jelikož mám nepravidelné cykly, ale podle kalendáře jsem měla mít menstruaci cca 3.1. Už několik dní předtím jsem měla dny, kdy jsem jedla maso a trochu se mi dělalo nevolno. (Při úrazu jsem přišla o čich). Přes 2 roky neberu antk. Menstruace se mi už celkem srovnala (myslím tím, že když ji dostanu, tak cca 4 dny menstruuji). Ale teď jsem 25.12. měla ráno jednorázové krvácení, pak celý den nic. 26.12. trochu nahnědlé zašpinění přes noc pak celý den nic. 28.12. jsem byla ve fitku a běhe, tréninku se mi rozbušilo srdce, zrychlil tep a měla jsem pocity slabosti, bylo mi na omdlení (asi nízký tlak). Jinak jím min´.5× denně a hodně! Ale poslední dobou nemám moc chuť k jídlu (shazuji to na svátky), 29.12. jsem měla chvilku hnědé slaboulinké špinění, TT negativní, 30.12.malé špinění, vždy chvilkové (a pomotávání hlavy i předtím 2 dny asi). Občas mi je špatně, nebo po jídle. Jinak 31.12. jsme se s manželem milovali a celkem dost krve :( (jinak celý den nic. Bože ty hormony mě děsí. V pondělí 1.1. špinění - NIC. Dnes 2.1. od rána šílené bolesti v podbříšku, špinění, tak uvidím, zda přijde MS, ale vzhledem k šíleným bolestem je MS na cestě (i nevolnost trošku + občas mě tam jakoby píchne).

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.01.18 10:36

@nika-weru měla jsem normální silnou ms - u prvního 2×, to jsem na to přišla náhodně, u druhého 1× 4 dny špinění.. asi jsem talpa, ale nikdy jsem netušila, že jsem těhotná :think: :oops: a to jsem měla nevolnosti atd, ale jak jsem s tim nepočítala, tak jsem to prostě nesledovala, uvědomila jsem si to až zpětně.. :think:

nika-weru
Stálice 68 příspěvků 02.01.18 10:52
@martina.se píše:
@nika-weru měla jsem normální silnou ms - u prvního 2×, to jsem na to přišla náhodně, u druhého 1× 4 dny špinění.. asi jsem talpa, ale nikdy jsem netušila, že jsem těhotná :think: :oops: a to jsem měla nevolnosti atd, ale jak jsem s tim nepočítala, tak jsem to prostě nesledovala, uvědomila jsem si to až zpětně.. :think:

Já se bojím si dělat TT, četla jsem i příspěvky, kde se psalo, že se TT neukázal hned pozitivní a přitom byla těhotná :nevim:
Jsem z toho špatná, protože nevím na čem jsem. Zda jen plaším nebo že by byla naděje? :,( :nevim:

nika-weru
Stálice 68 příspěvků 02.01.18 10:53
@martina.se píše:
@nika-weru měla jsem normální silnou ms - u prvního 2×, to jsem na to přišla náhodně, u druhého 1× 4 dny špinění.. asi jsem talpa, ale nikdy jsem netušila, že jsem těhotná :think: :oops: a to jsem měla nevolnosti atd, ale jak jsem s tim nepočítala, tak jsem to prostě nesledovala, uvědomila jsem si to až zpětně.. :think:

u prvního 2× špinila- to myslíte jako v jednom cyklu nebo dvě menstruace?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.01.18 11:01
@nika-weru píše:
Já se bojím si dělat TT, četla jsem i příspěvky, kde se psalo, že se TT neukázal hned pozitivní a přitom byla těhotná :nevim:
Jsem z toho špatná, protože nevím na čem jsem. Zda jen plaším nebo že by byla naděje? :,( :nevim:

dojdi k dr a máš jistotu. U prvního jsem test pozitivní neměla, u druhého jo, v 8 tt - tedy o 4 dny dříve.. a protože jsem brala i ha, dr mi vzal velmi rychle a potvrdil..

nika-weru
Stálice 68 příspěvků 02.01.18 11:27
@martina.se píše:
dojdi k dr a máš jistotu. U prvního jsem test pozitivní neměla, u druhého jo, v 8 tt - tedy o 4 dny dříve.. a protože jsem brala i ha, dr mi vzal velmi rychle a potvrdil..

Když je mi trapné jít tam, když špiním, nešpiním. Teď ráno jsem měla šílenou bolest v podbříšku, tak si myslím, že menstruace.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >