Menstruace při otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nika-weru
Stálice 55 příspěvků 02.01.18 09:30
menstruace při otěhotnění

Prosím snažilky a ženy co mají už děťátko, které mají zkušenosti s tím, že otěhotněly a i přesto menstruovaly. Prosím o informace a příspěvky k tomuto tématu…
Už nevím, zda je to vsugerace, ale snažíme se od konce dubna roku 2017. Nevím, kdy mám ovulaci, jelikož mám nepravidelné cykly, ale podle kalendáře jsem měla mít menstruaci cca 3.1. Už několik dní předtím jsem měla dny, kdy jsem jedla maso a trochu se mi dělalo nevolno. (Při úrazu jsem přišla o čich). Přes 2 roky neberu antk. Menstruace se mi už celkem srovnala (myslím tím, že když ji dostanu, tak cca 4 dny menstruuji). Ale teď jsem 25.12. měla ráno jednorázové krvácení, pak celý den nic. 26.12. trochu nahnědlé zašpinění přes noc pak celý den nic. 28.12. jsem byla ve fitku a běhe, tréninku se mi rozbušilo srdce, zrychlil tep a měla jsem pocity slabosti, bylo mi na omdlení (asi nízký tlak). Jinak jím min´.5× denně a hodně! Ale poslední dobou nemám moc chuť k jídlu (shazuji to na svátky), 29.12. jsem měla chvilku hnědé slaboulinké špinění, TT negativní, 30.12.malé špinění, vždy chvilkové (a pomotávání hlavy i předtím 2 dny asi). Občas mi je špatně, nebo po jídle. Jinak 31.12. jsme se s manželem milovali a celkem dost krve :( (jinak celý den nic. Bože ty hormony mě děsí. V pondělí 1.1. špinění - NIC. Dnes 2.1. od rána šílené bolesti v podbříšku, špinění, tak uvidím, zda přijde MS, ale vzhledem k šíleným bolestem je MS na cestě (i nevolnost trošku + občas mě tam jakoby píchne).

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 02.01.18 10:36

@nika-weru měla jsem normální silnou ms - u prvního 2×, to jsem na to přišla náhodně, u druhého 1× 4 dny špinění.. asi jsem talpa, ale nikdy jsem netušila, že jsem těhotná :think: :oops: a to jsem měla nevolnosti atd, ale jak jsem s tim nepočítala, tak jsem to prostě nesledovala, uvědomila jsem si to až zpětně.. :think:

nika-weru
Stálice 55 příspěvků 02.01.18 10:52
@martina.se píše:
@nika-weru měla jsem normální silnou ms - u prvního 2×, to jsem na to přišla náhodně, u druhého 1× 4 dny špinění.. asi jsem talpa, ale nikdy jsem netušila, že jsem těhotná :think: :oops: a to jsem měla nevolnosti atd, ale jak jsem s tim nepočítala, tak jsem to prostě nesledovala, uvědomila jsem si to až zpětně.. :think:

Já se bojím si dělat TT, četla jsem i příspěvky, kde se psalo, že se TT neukázal hned pozitivní a přitom byla těhotná :nevim:
Jsem z toho špatná, protože nevím na čem jsem. Zda jen plaším nebo že by byla naděje? :,( :nevim:

nika-weru
Stálice 55 příspěvků 02.01.18 10:53
@martina.se píše:
@nika-weru měla jsem normální silnou ms - u prvního 2×, to jsem na to přišla náhodně, u druhého 1× 4 dny špinění.. asi jsem talpa, ale nikdy jsem netušila, že jsem těhotná :think: :oops: a to jsem měla nevolnosti atd, ale jak jsem s tim nepočítala, tak jsem to prostě nesledovala, uvědomila jsem si to až zpětně.. :think:

u prvního 2× špinila- to myslíte jako v jednom cyklu nebo dvě menstruace?

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 02.01.18 11:01
@nika-weru píše:
Já se bojím si dělat TT, četla jsem i příspěvky, kde se psalo, že se TT neukázal hned pozitivní a přitom byla těhotná :nevim:
Jsem z toho špatná, protože nevím na čem jsem. Zda jen plaším nebo že by byla naděje? :,( :nevim:

dojdi k dr a máš jistotu. U prvního jsem test pozitivní neměla, u druhého jo, v 8 tt - tedy o 4 dny dříve.. a protože jsem brala i ha, dr mi vzal velmi rychle a potvrdil..

nika-weru
Stálice 55 příspěvků 02.01.18 11:27
@martina.se píše:
dojdi k dr a máš jistotu. U prvního jsem test pozitivní neměla, u druhého jo, v 8 tt - tedy o 4 dny dříve.. a protože jsem brala i ha, dr mi vzal velmi rychle a potvrdil..

Když je mi trapné jít tam, když špiním, nešpiním. Teď ráno jsem měla šílenou bolest v podbříšku, tak si myslím, že menstruace.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama