Reklama

Snažilky leden 2018

Fotoalbum tématu (243) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 01.01.18 10:13
Snažilky leden 2018

Tak zakládám již novou skupinku :) snad se tady sejdeme zase v hojnem poctu a na konci mesice alespon nektere odejdou se // :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 377 Další »

Reklama

Reakce:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 01.01.18 10:35

Tak já se přidávám a přeji nám všem hodně štěstí, abychom další nový rok oslavili všichni v hojnějším počtu - s jedním, nebo více mrňousky :kytka: :andel:

winkye
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 1 inzerát 01.01.18 10:44

Všem přeji taktéž hodně štěstí v novém roce. Já jsem se rozhodla to letos moc neřešit. Pokud se do února nepoštěstí poletíme na Srí Lanku. Do teď jsem dovču nechtěla plánovat kdyby to náhodou vyšlo. Tak buď budou do února // nebo dovolená :dance: :potlesk:
Teda jen chci naše snažení podpořit Macou :) snad pomůže.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 10:53
@saphire píše:
Tak zakládám již novou skupinku :) snad se tady sejdeme zase v hojnem poctu a na konci mesice alespon nektere odejdou se // :kytka:

Ahojky, já se to dozvěděla včera že jsem těhotná :srdce: ( anonym prosím kvůli rodině ) - ještě to neví :hug:

Bílá můra
Nováček 2 příspěvky 01.01.18 10:57

Ahoj, i já se přidávám. V prosinci jsme si přestali dávat pozor, teď už se to samo přehouplo do regulerniho plánování:)) Je mi 26, žádné deti zatím nemam. Manzel je o 12 let starší a uz mě k nim premlouva delší dobu, ačkoli sám už jedno dite ma.

winkye
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 1 inzerát 01.01.18 10:57

Velká gratulace :kytka: :kytka: snad nás bude letos víc :dance:

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 01.01.18 11:10
@Anonymní píše:
Ahojky, já se to dozvěděla včera že jsem těhotná :srdce: ( anonym prosím kvůli rodině ) - ještě to neví :hug:

Tohle by melo byt povidani pro ty co jeste //nenasly a teprve v lednu najit planuji ;)
Jinak samozrejme gratuluji k uspechu

winkye
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 1 inzerát 01.01.18 11:19
@saphire píše:
Tohle by melo byt povidani pro ty co jeste //nenasly a teprve v lednu najit planuji ;)
Jinak samozrejme gratuluji k uspechu

No já čekám cca za týden MS tak uvidíme. I když tomu moc šanci nedávám. Tento měsíc jsem nedělala OVU testy ale i tak myslím, že jsme to prošvihli.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 01.01.18 11:48

Holky tak všem přeji moc moc štěstí ať se vám tam brzy ukážou ty dvě // :srdce:

Hlavně moc o tom nepřemýšlejte pak to nejde vypuste to z hlavy přijde to kdy to budete nejméně čekat :srdce:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 01.01.18 12:07

To je řada nad zlato - nemyslet na to :think:. Já konkrétně jsem po ZT a miminko je to jediné, po čem tak ze srdce toužíme. Logicky to vypustit nejde, ať dělám cokoli :(

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 01.01.18 13:07

@Kachorra ja mam za sebou 2× ZT a 1× SP takze nemyslet na to uplne nejde taky ;) :oops: uplne te chapu
@Petruna21 diky za prani
@winkye ja jsem 11den po ovulaci ale testy mlci tak vysazuji zitra utrogestan po poslednim testu a budu cekat na ms

winkye
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 1 inzerát 01.01.18 15:12
@saphire píše:
@Kachorra ja mam za sebou 2× ZT a 1× SP takze nemyslet na to uplne nejde taky ;) :oops: uplne te chapu
@Petruna21 diky za prani
@winkye ja jsem 11den po ovulaci ale testy mlci tak vysazuji zitra utrogestan po poslednim testu a budu cekat na ms

Já mám za sebou v srpnu ZT tak teď čekáme co bude. Dle DR jsem dělala 2 měsíce OVU testy zda vše probíhá jak má. Ale přijde mi že se mi pořád upravuje délka cyklu. Takže i Ovulka se mohla posunout. Nechci to však moc řešit tak teď již druhý měsíc netestuji a vždy jen čekám.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 01.01.18 15:14

@saphire Musíme holt doufat, že nám tenhle rok přinese štěstí, držím nám všem palce :hug:. Baštíš nějaké doplňky? Já piju kontryhelový čaj, užívám Gynex a kyselinu listovou, manžel bere Selzink. Zkoušel brát Macu, ale krom akné z toho nic neměl :lol:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 01.01.18 15:16

@winkye Mně ty testy vycházely i před revizí po ZT stále pozitivní, po celou dobu cyklu. Kamarádce také, takže na testy se dávno nespoléhám a sleduju spíše plodný hlen a bolest v podbřišku.
Jinak mně na úpravu cyklu báječně pomohl ten Gynex, mám ho jak hodinky přesně 28 dnů :palec:

winkye
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 1 inzerát 01.01.18 15:30

@Kachorra U mě fungovali celkem dobře. Plodný hlen jsem se snažila sledovat ale z něj sem uplně zmatená a měla bych ovulaci minimálně 2× v cyklu :lol:. Já měla po revizi 31 dní a teď už jsem na 28. Minulý měsíc jsem začala pít kontryhelový čaj a teď by měla dorazit i Maca tak uvidíme jestli nějak pomůže. Jinak stále beru listovku už od června.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 377 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >