Slabá menstruace - je možné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy11
Nováček 2 příspěvky 30.12.17 17:45
je možné těh. ?

Zdravím, mám dotaz, s přítelem spolu spíme bez ochrany ale dává si pozor. MS se mi zpozdila o jeden den a byla hodně slabá, takto sem to ještě nezažila, stačil by mi jeden tampon na celý den (což samozřejmě z hygienických důvodů nejde). Žádné příznaky těhu nemám, ale přesto by mě zajímalo kdy by mi mohl test ukazat co a jak. Nebo jestli se může jednat o uhnizďování vajíčka? Děkuji

Reklama

Reakce:

nonina
Závislačka 4015 příspěvků 30.12.17 17:50

Pokud se ti MS opozdila o jeden den, tak zřejmě těhotná nejsi - proběhla. To že byla slabší, tak může být způsobeno psychikou (strach z těhotenství) či nachlazením, změnou režimu - je mnoho věcí, které mohou ovlivnit cyklus.
Pokud si myslíš, že bys těhotná být mohla, kup si v lékárně testy a udělej si test. Nebo zajdi do laboratoře a nech si jako samoplátce udělat testy na HCG.
Na tohle ses neptala, ale pokud nechceš otěhotnět, tak takové to „přítel si dává pozor“ je přímá cesta k miminku. Chraň se líp.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 30.12.17 17:51

Diskze na jedno brdo :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 18:02

@nonina moje kamaradka mela standardni menses, a diky tomu ze byla sportovec a nerostlo ji bricho, nepoznala nic do 28tt. Takze menses fakt neni zarukou, ze clovek nenii tehotnej. Anonym z duvodu duvernych info.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 30.12.17 18:06

@Amy11 pokud se nechranite, samozrejme tehotna byt muzes ;) pockej a test udelej pozdeji nebo si dojdi jako samoplatce na odber krve na hodnotu HCG…

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2224 příspěvků 30.12.17 18:36

Spis těhotná nejsi.ms nemusí být vždy stejně silná.

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4360 příspěvků 30.12.17 18:37
@Anonymní píše:
@nonina moje kamaradka mela standardni menses, a diky tomu ze byla sportovec a nerostlo ji bricho, nepoznala nic do 28tt. Takze menses fakt neni zarukou, ze clovek nenii tehotnej. Anonym z duvodu duvernych info.

Absolutne nechapu zenskou co na sobe nepozna 5 mesicu tehotenstvi 8o 8o to jako nepoznala, ze se s jejim telem neco deje?? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 18:49

@vertunka ne. Nepoznala. Trikrat zvracela a to si omluvila virozou. A pohyby ze je asi vic nafoukla. Bricho nemela vubec a menstruaci pravidelnou a normalni intenzity. Takze zadne priznaky. Nepoznal to nikdo. I kdyz ja ji dvalrat za tu dobu hecovala bo kdyz jsme sly na kafe nemela na nej chut a kdyz jsme sly na pivo, tak ji taky nechutnalo. Dokud to nezazila ma hodne blizka osoba, myslela jsem si, ze to taky neni mozne. Ted vidim, ze to opravdu mozne je.

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 30.12.17 18:59

@Amy11 Test už by ti to ukázal teď, tak si ho kup a uvidíš ;).

Snajl
Nováček 3 příspěvky 30.12.17 22:20

Ahoj. Mám taky dotaz - s přítelem jsme měli styk 14. a 15. den cyklu, já jsem pak další den cítila jakési pnutí v podbříšku a menší tupou bolest v kříži (tam mě to bolí při MS, ale o dost víc, jindy ale ne) a pak o šest dní později mě začaly mírně bolest prsa, sedmý den mi i natekly a bolely o dost víc a teď je to osmý den a prsa mám pořád nateklé, bolestivé na dotek a k tomu se přidala bolest v zádech mezi lopatkami. Je to vlastně 9. den od styku, do MS mi zbývá cca 5 dní. Nikdy se mi to nestalo, že by to bylo třeba tou blížící se MS. Je možné, že by to byl příznak těhotenství tak brzy?? Včera jsem byla u obvodní doktorky, ohledně něčeho jiného, tak jsem se jí o těch prsou zmínila, když už jsem tam byla a říkala, že jsou skutečně nateklé (říkala jsem si, jestli se mi to nezdá :) ), ale prý je to na nějaké příznaky určitě brzo, že spíš jen nějaké hormony. My jsme to teda zrovna neplánovali, ale ochranu jsme neměli, protože jsem si myslela, že možná nejsem kdo ví jak plodná, jelikož s bývalým partnerem jsme se kdysi před pár lety snažili nějakou dobu a nic z toho nebylo a se současným přítelem to bylo bez ochrany v mé plodné dny prvně, tak mi to přišlo nepravděpodobné. No a teď jsem z toho vykulená. 8o Máte nějaké zkušenosti? Nebo co si o tom myslíte?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 22:23

@Snajl ma to kazdy jinak. Ja uz ve 3+3 tydnu vedela dle priznaku, ze jsem tehotna a mela jsem slabe pozitivni test. Pokud uz mas priznaky, znamena to, ze se HCG uz vylucuje. Tudiz by ti test uz aspon slabou carecku mohl ukazat. Kup test, nejlepe nejake overene znacky a zkus z ranni moci.

Snajl
Nováček 3 příspěvky 30.12.17 22:33

Testy jsem si koupila jak jsem šla od doktorky a kamarádka mě naverbovala, ať už to zkusím, jenže tam píšou až za 5-7 týdnů. Nakonec jsem to teda zkusila a nebyl tam ani náznak druhé čárky. Je to nějaký obyčejný test za 44 korun. Já vím, že stejně musím počkat jestli přijde MS, ale jsem z toho nervózní, tak proto sem píšu. :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama