Reklama

Přerušení antikoncepce a následné otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaktus1234
Povídálka 12 příspěvků 28.12.17 16:17
Přerušení antikoncepce a následné otěhotnění

Dobrý den, s přítelem jsme se rozhodli se pokusit o miminko. Jenže tím vzniká pár otázek.
1. Mohu antikoncepci přerušit aniž bych se poradila s doktorem?
2. Kolik dní po přerušení antikoncepce je šance na otěhotnění?
3. Je dobré dobrat platíčko a další nenačínat nebo je jedno kdy?
Budu vám všem vděčná za odpovědi. Popřípadě i rady, jak zvýšit šanci na otěhotnění. Vím, že jsou nějaké babské rady, tak jestli máte ověřené.

Reklama

Reakce:

quinsley
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 28.12.17 16:21

Dober antikoncepci a po menstruaci můžete začít. S nikým se radit nemusíš a otěhotnět teoreticky muzes hned další ovulaci.
A nebo taky až za půl roku, rok, dva…
Záleží na mnoha faktorech.
Hodně štěstí.

Kaktus1234
Povídálka 12 příspěvků 28.12.17 16:23

Děkuji moc :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19592 příspěvků 28.12.17 16:24

1. Nikomu to říkat nemusíš, není důvod.
2. Otěhotnění je možné v době první proběhnuté ovulace po vysazení
3. Lepší je dobrat plato, nechat proběhnout ms a antikoncepci už nenasadit a čekat jak si s tím tělo poradí.

Kaktus1234
Povídálka 12 příspěvků 28.12.17 16:26

Dobře, děkuji za reakce

Mladamama18
Povídálka 36 příspěvků 28.12.17 16:39

Holky mám taky dotaz.. Brala sem antikoncepci od února 2017..Teď v neděli sem dohrála plato, pak 7 dní pauza, v pondělí sem měla brát další prášek, jenže mi došlo, že jsem si zapomněla koupit další.. Byli svátky, dneska sex po skončení MS, přítel to pustil do mě.. Dneska sem jela pro ant. A odpoledne jsem si vzala prášek.. Je nějaká možnost, že můžu otěhotnět? Snad sem to napsala srozumitelně, prosím nerypat.. :oops: :)

Makito
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 15.03.18 14:31

Koupila bych si raději prášek po styku - postkoitální antikoncepci. Možnost těhotenství tam je.

Miška 13
Kecalka 131 příspěvků 16.03.18 20:51

Dobrý den, mám dotaz  Měla jsem píchnutou Depo Proveru a chceme mimčo, tak jsem zašla na gyndu a dostala jsem Norethisteron. Řekli mne, že do 14 dní mám dostat menstruaci, ale bohužel se menstruace nedostavila. Mohly by jste mne poradit, co si o tom mám myslet? Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >