Reklama

Otěhotní 14 po kyretaži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejkaaa28
Povídálka 16 příspěvků 28.12.17 09:48
Otěhotní 14 po kyretaži

Ahoj holky :-) jsem 14 po revizi kvuli zamlklemu těhotenství. Včera jsme už nevydrželi šestinedělí, myslíte že je šance otěhotnění či je sliznice dělohy příliš nízká,?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3258 příspěvků 28.12.17 09:55

A ty jsi nebyla poucena ze v 6nedeli nemas soulozit bez ochrany kvuli riziku infekce? To je tady porad dokola :zed:
Sance na otehotneni je nizka, ovulace byva posunuta. Sance na infekci je vyrazne vyssi…

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 28.12.17 10:00

Tak především je pořádná šance na zánět dělohy. A i kdyby jsi nakrásně otěhotněla, hrozí potrat. Holka prober se! Šestinedělí není pomsta zapšklejch doktorů! To chceš skončit s neschopností donosit dítě? To totiž při zánětu dělohy hrozí!

terinka4444
Hvězda diskuse 67145 příspěvků 28.12.17 10:01

Ty kráso, kyretáž je prostě seříznutí děložní sliznice, a samozřejmě mnohem víc do hloubky, než je menstruace. Ta rána v té děloze je veliká. Sliznice samozřejmě bude dorůstat pomaleji, než v běžném cyklu, protože tam byl zásah. Otěhotnění vyloučené není, to není nikdy, ale zánět dělohy je něco, co bys fakt nechtěla. A jak by se ti posunul pak sex, to byste si asi ohryzali nehty až na kost.

lachtanice86
Kelišová 6017 příspěvků 28.12.17 10:06

Šance na těhotenství nízká, za to možnost jiných problémů větší. Že se ti chce riskovat se zdravím.

krispyna
Kecalka 450 příspěvků 28.12.17 10:28

Já sem ovulaci po revizi měla, takže šance je. Jsou tu některé holky, kterým nepřišla ani porevizní ms, ale je to risk pro všechny. Mě brali tak málo materiálu, že bych se bála, že by se to mohlo povést. Ani po šestinedělí a s ochranou mi to psychicky nebylo příjemné.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 28.12.17 10:37

Dle meho je otehotneni malo pravdepodobne, ale samozrejme ne vyloucene…ale jak uz psaly holky, muzes si zadelat na poradne problemy, sestinedeli neni rozmar doktoru, zasah je radny :roll: rozhodne bych to neriskovala…a 6 nedel neni snad tak moc, abys to po takovem zasahu nemohla vydrzet ne? Vim, o cem mluvim… ;)

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 28.12.17 10:48

Otěhotnět můžeš, když bude tělo ok. Kamarádka takto otěhotněla a má teď doma chlapečka. Ale spíš bych byla trpělivá a nechala tělo řádně zregenerovat.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 28.12.17 10:59

Názory doktoru na šestinedělí po revizi se různí.. Mě můj doktor řekl, že za 14 dní mužem začít sexuálně žít!! Samozřejmě pokud nekrvacim, podbřišek nebolí a celkově se na to cítím. Tak prosím vás, nemoralizujte @Andrejkaaa28 jinak otěhotnění možné je, ale spíše ne… Ovu bude nejspíš posunutá a i kdyby ne, tak se nejspíš ještě nemá kde uchytit…

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 28.12.17 11:02

@jaaaninda to bych se hodně zamyslela nad lékařem, který tohle řekl.

Pavlahar
Stálice 67 příspěvků 28.12.17 11:04

Já bych se řídila pokyny ošetřujícího lékaře. Já byla na revizi v 9 týdnu a doktor říkal, že až přejde špinění, jsem bez omezeni. Otěhotněla jsem po 4 týdnech… Ale brala bych to hlavně podle toho, jak se cítíš :nevim:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 28.12.17 11:07
@histep píše:
A ty jsi nebyla poucena ze v 6nedeli nemas soulozit bez ochrany kvuli riziku infekce? To je tady porad dokola :zed:
Sance na otehotneni je nizka, ovulace byva posunuta. Sance na infekci je vyrazne vyssi…

Lip bych to nerekla. :potlesk:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 28.12.17 11:11

@Janli právě tady kolem jeden z nejlepších :-D setkala jsem se s tímto nazorem víckrát a prijde mi to logicke.. V šestinedělí po porodu odchází i zbytky sliznice, která je po revizi už pryc. Jen tyden je málo, ale za 14 dní, když nejsou problémy, nevidím v tom problém.. Jak píše @Pavlahar jde hlavně o to jak se kdo cítí..

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 28.12.17 11:23

@jaaaninda ale je hodně velký rozdíl, jestli jde jen o sex a s kondomem, nebo se snaží otěhotnět. I kdyby nakrásně došlo o k oplodnění, to riziko potratu kvůli mizerné sliznici je velké. Navíc penis můžeš drhnout jak chceš v močové trubici bakterie zůstanou a ty se se spermatem pošlou rovnou do dělohy. Za mě to riziko je fakt velké. Já zakladatelku chápu, že chce otěhotnět co nejdříve. Sama jsem potratila ve 21tt a tu touhu znovu otěhotnět znám, ale představa, že bych mohla projít potratem znovu, mě donutila dát si půl roku pauzu, jak mi lékaři doporučili.

Mallorka
Závislačka 2999 příspěvků 28.12.17 11:23

@jaaaninda přesně to samé mi řekl doktor.

Otehotneni mozne je, ja dostala ms po revizi přesně ta měsíc, tudíž ovulace mohla být zhruba v půlce cyklu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >