Snaha o miminko - GS Mimi Star vs. Fertility Blend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nika-weru
Stálice 55 příspěvků 02.01.18 08:37
GS Mimi Star vs. Fertility Blend

Dobrý den,
prosím o recenze na tyto dva výrobky při snažení se o miminko. Vyzkoušela jsem Fertility B., dostala jsem od maminky GS mimi star, který jsem začala brát po dobrání FB. Potřebuji si objednat nový a nevím který. Zásadní rozdíl je v ceně, mohu poprosit o zkušenosti? :)
Děkuji!! :srdce:

Reklama

Reakce:

Veverko
Kecalka 256 příspěvků 02.01.18 08:49

Fertility Blend jsem neuzivala. Ale mela jsem jine vitaminy jinych vyrobcu, pak dlouho nic a nakonec jsem vyzkousela GS Mimistar forte a pote jsem otehotnela :)

nika-weru
Stálice 55 příspěvků 02.01.18 09:31
@Veverko píše:
Fertility Blend jsem neuzivala. Ale mela jsem jine vitaminy jinych vyrobcu, pak dlouho nic a nakonec jsem vyzkousela GS Mimistar forte a pote jsem otehotnela :)

Děkuji za recenzi :kytka:

Kattii
Kecalka 396 příspěvků 02.01.18 09:43

Já brala Fertility, zadařilo se po prvním balení, druhé jsem dobírala už těhotná. Začala jsem brát po 7. měsících snažení. Ale těžko říct, jestli pomohly právě vitamíny. Každopádně teďka se snažíme po revizi a objednávám si je zase. Už pro ten pocit :srdce:

PepiKo
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 10.08.18 16:31

Holky, prosím, dneska jsem si mimistar koupila, jsem cca uprostřed cyklu, myslíte, že muzu začít brát hned nebo je lepší počkat na začátek cyklu? Děkuji :kytka:

Veverko
Kecalka 256 příspěvků 10.08.18 20:15

@PepiKo jsou to vitamíny, můžeš je začít brát hned. Přeji hodně štěstí :kytka:

PepiKo
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 10.08.18 21:37

@Veverko děkuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama