Snaha o miminko - GS Mimi Star vs. Fertility Blend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nika-weru
Stálice 68 příspěvků 02.01.18 08:37
GS Mimi Star vs. Fertility Blend

Dobrý den,
prosím o recenze na tyto dva výrobky při snažení se o miminko. Vyzkoušela jsem Fertility B., dostala jsem od maminky GS mimi star, který jsem začala brát po dobrání FB. Potřebuji si objednat nový a nevím který. Zásadní rozdíl je v ceně, mohu poprosit o zkušenosti? :)
Děkuji!! :srdce:

Reakce:
Veverko
Kecalka 273 příspěvků 02.01.18 08:49

Fertility Blend jsem neuzivala. Ale mela jsem jine vitaminy jinych vyrobcu, pak dlouho nic a nakonec jsem vyzkousela GS Mimistar forte a pote jsem otehotnela :)

nika-weru
Stálice 68 příspěvků 02.01.18 09:31
@Veverko píše:
Fertility Blend jsem neuzivala. Ale mela jsem jine vitaminy jinych vyrobcu, pak dlouho nic a nakonec jsem vyzkousela GS Mimistar forte a pote jsem otehotnela :)

Děkuji za recenzi :kytka:

Kattii
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 02.01.18 09:43

Já brala Fertility, zadařilo se po prvním balení, druhé jsem dobírala už těhotná. Začala jsem brát po 7. měsících snažení. Ale těžko říct, jestli pomohly právě vitamíny. Každopádně teďka se snažíme po revizi a objednávám si je zase. Už pro ten pocit :srdce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 10.08.18 16:31

Holky, prosím, dneska jsem si mimistar koupila, jsem cca uprostřed cyklu, myslíte, že muzu začít brát hned nebo je lepší počkat na začátek cyklu? Děkuji :kytka:

Veverko
Kecalka 273 příspěvků 10.08.18 20:15

@PepiKo jsou to vitamíny, můžeš je začít brát hned. Přeji hodně štěstí :kytka:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 10.08.18 21:37

@Veverko děkuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >