Menstruace ve špatnou chvíli - jak to zvládnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 21:50
Menstruace ve špatnou chvíli

Ahoj, potřebovala bych poradit právě jsem dostala menses, ale čeká mě týdenní soustředění s pobytem v chatkách, cizími lidmi a záchody které jsou pro holky a kluky takže asi chápete, že přišla prostě nejmíň vhod..každopádně už začínám panikařit jak to tam budu schovávat, vyhazovat, atd..prosím neví někdo jak to prostě v klidu zvládnout aniž by si toho někdo všiml? Vím, že je to hloupé ale pro mě je to prostě strašny..doufám, že mě někdo pochopí

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 01.08.19 21:55

Co chceš schovávat? Prostě když půjdeš na záchod si vem tampon nebo vložku do kapsy a až půjdeš ven tak si to špinavý zabalis, dáš zas do kapsy a u nejbližšího koše vyhodíš :nevim: určitě tam nebudeš sama s podobným problémem.

Jogo-Bela
Kecalka 172 příspěvků 01.08.19 21:55

Kolik ti je? Pracuju v prevazne muzskem kolektivu a takovehle veci uz neresim… kdyz musis, tak musis :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 21:56

@Kriss Tina myslela jsem jak budu schovávat všechny věci při cestě na záchod, pak je mi jasný že to normálně vyhodím..

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 01.08.19 21:57
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit právě jsem dostala menses, ale čeká mě týdenní soustředění s pobytem v chatkách, cizími lidmi a záchody které jsou pro holky a kluky takže asi chápete, že přišla prostě nejmíň vhod..každopádně už začínám panikařit jak to tam budu schovávat, vyhazovat, atd..prosím neví někdo jak to prostě v klidu zvládnout aniž by si toho někdo všiml? Vím, že je to hloupé ale pro mě je to prostě strašny..doufám, že mě někdo pochopí

Tak ve 14 to pro mě byl taky hrozný problém… Hlavně si vložky měň často, ať nechytneš zánět. Domluv se třeba s vedoucí, jestli se nemůžeš chodit sprchovat v jinou dobu, aby nikdo neviděl, že si bereš vložku :mrgreen: Pro mě fakt úsměvný, ale chápu. Nebudeš jedniná menstruující holka tam. A cizí lidi fakt tvoje menstruace nezajímá, pokud to nejsou blbí puberťáci. Ty jsi žena! Jestli se ti někdo bude smát, vysměj se jeho vlastní blbosti. Protože tomu, že je z tebe už opravdová žena se může smát jen idiot.

Jogo-Bela
Kecalka 172 příspěvků 01.08.19 21:57

@Kriss Tina presne, plus treba u tamponu je to uplne v pohode, navic na zachode je kos, ne? :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 01.08.19 21:57
@Anonymní píše:
@Kriss Tina myslela jsem jak budu schovávat všechny věci při cestě na záchod, pak je mi jasný že to normálně vyhodím..

Jaký věci? Vložka nebo tampon přece zaberou tak málo místa, že to v pohodě strcis do kapsy aniž by si někdo vsimnul :nevim: nebo co na ten záchod sebou chceš nosit?

Ennny
Závislačka 4071 příspěvků 01.08.19 21:58

Vem si kraťasy s kapsami a prenes v kapse, co bys jiného chtěla dělat?

Jogo-Bela
Kecalka 172 příspěvků 01.08.19 21:58
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 01.08.19 21:58
@Anonymní píše:

Kapsa? Kosmetická taštička? :nevim: nevim jaký všechny věci vezmu jednu vložku /tampon a jdu a to je jedna věc

Ennny
Závislačka 4071 příspěvků 01.08.19 22:01
@Anonymní píše:

Ty u toho máš nějaký rituál? 8o Jinak nechápu jaké věci, tampón schovas i do podprsenky když na to přijde a nebo do kapsy stejně tak vložku co jiného k tomu potřebuješ?

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 01.08.19 22:01

To je vtipný jak to někdy v 16 člověk hrozné řeší a ve 30 si uvědomí ze to má každá ženská a kazdej chlap to zná a není potřeba okolo toho tancovat :smiley:

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 01.08.19 22:02

Když chci být nenapadná, strčím vložku za pas kalhot a jdu. Na záchodcích bývají koše, takže se to ani nikam nosit nemusí.

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 01.08.19 22:04
@skorotehotna píše:
To je vtipný jak to někdy v 16 člověk hrozné řeší a ve 30 si uvědomí ze to má každá ženská a kazdej chlap to zná a není potřeba okolo toho tancovat :smiley:

Je. Moje neteř má zrovna tohle řešící období. My v práci v babinci už nějaké tajení neřešíme, ale tenkrát, když jsem měla tu obří panelovou vložku vyndat ze školního batohu a jít nenápadně na WC, to byl problém. Teď jsou malé úhledné balíčky. Slabé a hlavně neprotékací vložky!

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67476 příspěvků 01.08.19 22:07

@Russet Jo, presne tak jsem ji nosila… Ted uz mam kalisek a uz se mi ho povedlo zapomenout na umyvadle :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama