Menstruační dovolená, braly byste?

90
29.7.13 20:54

Menstruační dovolená

Pěkný večer :mavam:

Jen tak pro odlehčení, před chvílí jsem v rádiových zprávách slyšela, že nějaký politik by chtěl zavést menstruační placené volno 2 dny, jelikož žena v těchto dnech není schopná soustředit se na práci :D Braly byste to? Ale zajímalo by mě, jak se to bude potvrzovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

55607
29.7.13 20:54

Hmmm tak já to mám tak jednou za 2 měsíce…to si moc neoddovolenkju :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6754
29.7.13 20:56

:lol: :lol: Tak brala bych to, to je jasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil

Dřív by mi to bylo jedno, po posledním porodu bych to brala všemi deseti. Jsem jednou za 2 měsíce fakt vyřízená. Ale já bych potřebovala i ovulační volno, to bez prášků nedávám :(

Ale ono to stejně neprojde ;)

• Citovat
  • Upravit
8788

Ty jo, jeden čas jsem krámovala co dva týdny, to bych si užila volna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 20:57

No já si občas tu dovolenou beru, když je mi zle, což občas bývá. Jinak se cítím oslabená, ale teda ne natolik abych nemohla pracovat:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
29.7.13 20:59
@sagina píše:
Ty jo, jeden čas jsem krámovala co dva týdny, to bych si užila volna :lol:

To teda jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8788

Ale jako pozor, zas ale aby se chlapi necítili diskriminovaní… ti by zas mohli mít placené volno na vyprázdnění pytlíku, když je tam přetlak, tak to taky s chlapy není žádná kloudná řeč a i mívají problém se soustředěním ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil

Rozhodně bych to využila, když bych na to měla nárok, nenechám se dobrovolně připravit o volne, ne? Obzvlášť, když by bylo placené, a bylo to něco jako SickDay.

• Citovat
  • Upravit
35461

:roll: Vpodstatě mi to přijde jako urážka ženské práce. Důvod, že není schopna se soustředit na práci :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
@sagina píše:
Ale jako pozor, zas ale aby se chlapi necítili diskriminovaní… ti by zas mohli mít placené volno na vyprázdnění pytlíku, když je tam přetlak, tak to taky s chlapy není žádná kloudná řeč a i mívají problém se soustředěním ;)
:mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
5110

@Lucys19 potvrzovat? Razítkem! Jak čertivi - upíšeš se vlastní krví! :jazyk:
Jn mně by asi bylo příšerně trapné žádat o volno z důvodu krámů a předložit cokoliv průkazného jako důkaz :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
29.7.13 21:01

Mně teda až tak úplně špatně nebývá, ale břicho mě bolí hodně, někdy i víc než týden před MS :nevim: Spíš by se mi to hodilo kvůli mým hormonovým náladám :pankac: To bych neměla ani vycházet z domu :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5110

@sagina to mě taky napadlo, že by chlapi chtěli taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8788
@Lucys19 píše:
Ale zajímalo by mě, jak se to bude potvrzovat :mrgreen:

no co, po skončení volna bude žena muset na personální zanést vložku, tampon nebo odlít z kalíšku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama