Menstruce 5 dní v kuse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.03.18 00:08
menstruce 5dní v kuse

Holky prosim poradte 9let jsem brala HA před 5mesici jsem ji prestala brát, od te doby jsem to dostala 1 pred mesicem a dnes je tomu 5dní kdy jsem to dostala znova, jen že celych 5dni krvaceni jak z vola, srazena krev v dost velkém mnozstvi. Je to normalni nebo to mám řešit s doktorkou?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9214 příspěvků 26.03.18 00:09

Řekla bych že je to normální :)

Anonymní  26.03.18 00:10
@Petruna21 píše: Řekla bych že je to normální :)

I že boli takovou dobu vajecniky? Celych 5dni

Petruna21
Echt Kelišová 9214 příspěvků 26.03.18 00:12
@Anonymní píše:
I že boli takovou dobu vajecniky? Celych 5dni

Ano měla jsem to taky když jsem přestala brát po 5 letech antikoncepci, vždy jsem to měla 8 dní a fakt hodně že bych mohla sedět jen na WC.. :zed: a bolest byla taky děsná.

Anonymní  26.03.18 00:28

No kdybych je prestala brat pet mesicu zpet a takovou dobu nedostala asi bych sla k lekari ze je neco spatne ne :roll:

nozu
Extra třída :D 11037 příspěvků 26.03.18 02:56

Pokud se ti neco nezda, dojdi si na kontrolu k lekari. to, ze u nekoho je takto silne krvaceni normalni neznamena, ze je to OK i pro tebe…

Verun83
Echt Kelišová 7832 příspěvků 65 inzerátů 26.03.18 06:55

Rekla bych, ze to muze byt normalni. Po vysazeni jsem mivala silnou a bolestivou menstruaci dlouho. V podstate se to srovnalo az po porodu.

Tunrida
Hvězda diskuse 45072 příspěvků 26.03.18 07:47

To je normální no. Dobrá zpráva ale je, že ti tělo evidentně začíná správně fungovat.

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 07:55
@Anonymní píše:
Holky prosim poradte 9let jsem brala HA před 5mesici jsem ji prestala brát, od te doby jsem to dostala 1 pred mesicem a dnes je tomu 5dní kdy jsem to dostala znova, jen že celych 5dni krvaceni jak z vola, srazena krev v dost velkém mnozstvi. Je to normalni nebo to mám řešit s doktorkou?

je to celkem běžné.. tělo se čistí od HA. Ale pokud by se to opakovalo, t ak bych zašla k dr

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 26.03.18 08:18

Já anti neberu a krvácení mám 7 dnů :roll: a bolest taky normální

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama