Menstruce 5 dní v kuse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.03.18 00:08
menstruce 5dní v kuse

Holky prosim poradte 9let jsem brala HA před 5mesici jsem ji prestala brát, od te doby jsem to dostala 1 pred mesicem a dnes je tomu 5dní kdy jsem to dostala znova, jen že celych 5dni krvaceni jak z vola, srazena krev v dost velkém mnozstvi. Je to normalni nebo to mám řešit s doktorkou?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 26.03.18 00:09

Řekla bych že je to normální :)

Anonymní  26.03.18 00:10
@Petruna21 píše: Řekla bych že je to normální :)

I že boli takovou dobu vajecniky? Celych 5dni

Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 26.03.18 00:12
@Anonymní píše:
I že boli takovou dobu vajecniky? Celych 5dni

Ano měla jsem to taky když jsem přestala brát po 5 letech antikoncepci, vždy jsem to měla 8 dní a fakt hodně že bych mohla sedět jen na WC.. :zed: a bolest byla taky děsná.

Anonymní  26.03.18 00:28

No kdybych je prestala brat pet mesicu zpet a takovou dobu nedostala asi bych sla k lekari ze je neco spatne ne :roll:

nozu
Extra třída :D 11260 příspěvků 26.03.18 02:56

Pokud se ti neco nezda, dojdi si na kontrolu k lekari. to, ze u nekoho je takto silne krvaceni normalni neznamena, ze je to OK i pro tebe…

Verun83
Echt Kelišová 8221 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 06:55

Rekla bych, ze to muze byt normalni. Po vysazeni jsem mivala silnou a bolestivou menstruaci dlouho. V podstate se to srovnalo az po porodu.

Tunrida
Hvězda diskuse 46372 příspěvků 26.03.18 07:47

To je normální no. Dobrá zpráva ale je, že ti tělo evidentně začíná správně fungovat.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 26.03.18 07:55
@Anonymní píše:
Holky prosim poradte 9let jsem brala HA před 5mesici jsem ji prestala brát, od te doby jsem to dostala 1 pred mesicem a dnes je tomu 5dní kdy jsem to dostala znova, jen že celych 5dni krvaceni jak z vola, srazena krev v dost velkém mnozstvi. Je to normalni nebo to mám řešit s doktorkou?

je to celkem běžné.. tělo se čistí od HA. Ale pokud by se to opakovalo, t ak bych zašla k dr

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 26.03.18 08:18

Já anti neberu a krvácení mám 7 dnů :roll: a bolest taky normální

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama