Měření bazální teploty - ovulace

Anonymní
19.2.21 13:31

Měření bazální teploty - ovulace

Ahoj všem,

budu ráda za pomoc. Měřím si bazální teplotu a chtěla bych se zeptat, zda jsem dobře vyhodnotila, že ovulace byla 10.2 nebo 11.2? A zda by mohla být možnost těhotenství, když proběhl sex 11.2? Anonym dávám z osobních důvodu. Děkuji za pochopení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
143
19.2.21 13:36

Ahojky, vyfotíš přesně ty teploty, prosím? Máš časy měření a byla někdy nějaká okolnost? (něco, co vybočuje z normálu… alkohol, oslava, nemoc.. atd) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 13:44

@Sally87 takhle je to lepší? :) Ne nic. Žádná nemoc, oslava ani alkohol, nepiji. Jediné, že teploty jsou měřené hned po spánku, ale někdy vstávám do práce a někdy ne, ale teploty jsou měřeny maximálně o dvě hodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
19.2.21 13:45

Tak pokud jsi byla precizní, tak podle pravidla „3 teploty po ovulaci jsou vyšší, než 6 předchozích“ vychází ovulace na 13. den. Tím pádem bys těhotná být asi mohla. Ale ono jistotu u tohodle typu měření získáš až po několika cyklech. v

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
19.2.21 13:51

Pro potvrzení ovulace musíme mít 3. vyšší měření o 0,2… což tam o fous není. Měř se ještě dál a zapisuj i čas, okolnosti a hlenový příznak :) Jo, a je dobrý měřit na dvě desetinná místa a celý cyklus v jedné dutině - nestřídat. Kdybys měla nějaké otázky, klidně pošli zprávu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 13:55

@Sally87 děkuji moc, kdyžtak napíší. Ještě k hlenu, 5.2 jsem měla takový vodový a 10.2 jako vaječný bílek. Měřím na dvě desetinná, mám i teploměr a měřím vaginálně.

• Citovat
  • Nahlásit
143
19.2.21 13:59
@Anonymní píše:
@Sally87 děkuji moc, kdyžtak napíší. Ještě k hlenu, 5.2 jsem měla takový vodový a 10.2 jako vaječný bílek. Měřím na dvě desetinná, mám i teploměr a měřím vaginálně.

Paráda, hlen je dobrý fakt zapisovat slovně - přesně tak, jak si napsala teď, tak si je tak piš do tabulky… když budeš chtít, pomůžu ti s vyhodnocením :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 15:03

@Sally87 moc děkuji. Právě se ptám, od středy mám takové divné pocity v bradavkách, šíleně citlivé a unavená jsem asi tak od 100% více. a v úterý takové divné tlaky v podbříšku a motání hlavy, tak proto se ptám. Moc děkuji. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat