Měření bazální teploty při směnném provozu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neny19
Povídálka 17 příspěvků 18.12.17 18:17
Měření bazální teploty při směnném systému

Ahoj holky :mavam: chci se zeptat, bazálka se vážně musí meřit každý drn ve stejný čas? Protože já jak dělám na směny, tak každý týden vstávám jinak :think: :(

Přečtěte si článek: Jak a kdy provádět měření bazální teploty?

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 43514 příspěvků 18.12.17 18:40

Při směnném provozu je to složitější, ale mělo by to jít. Důležité je hned po probuzení minimálně po 4 hodinách spánku. Takže při ráci na směny to bude logicky pokaždé v jinou denní dobu.

Neny19
Povídálka 17 příspěvků 18.12.17 18:51

@ugluk super, dekuju moc. Nevedela sem jak to udelat… nocni a odpoledni by jeste sla nejak zkombinovat, ze bych si po nocni dala budik a jen zmerila a spala dal. Ale ta ranni mi do toho nejde zakomponovat :) tak abych to zas nemerila zbytecne. Tak to zkusim. ;) :kytka:

janickaIII
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 20:12

Proč to chceš měřit? Jestli kvůli zjištění ovulace, tak jsou lepší a spolehlivější ovu testy, pokud kvůli ochraně proti početí tak raději jinou formu antikoncepce.

Neny19
Povídálka 17 příspěvků 18.12.17 20:28

@janickaIII snazim se od unora otehotnet, tak uz chci zacit trochu zjistovat, proc porad nic :) podle dr. jsem v poradku :/ ted zacinam pit kontryhel a prave rikaji, ze se ma pit jen do ovulace, tak chci vedet kdy ji mam a v tech testech je vzdy jen 5-6 ks, tak nevim kolikaty den zkouset, abych nemusela kupovat tolik baleni.

ugluk
Hvězda diskuse 43514 příspěvků 18.12.17 20:44

Já bych neřekla, že ovulační testy jsou lepší a spolehlivější, ale klidně bych je s tu BT kombinovala. Fungují na jiném principu a na rozdíl od BT ukazují dopředu, ale zase ovulaci s jistoto zpětně nepotvrdí. Ovulace bývá obvykle 12-15 dní před menstruací, takže bych začala testovat ještě o pár dní dříve, a jo, může se stát, že v prvním cyklu-dvou bys vypotřebuješ i víc balení a může to lézt do peněz.

janickaIII
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 21:43
@Neny19 píše:
@janickaIII snazim se od unora otehotnet, tak uz chci zacit trochu zjistovat, proc porad nic :) podle dr. jsem v poradku :/ ted zacinam pit kontryhel a prave rikaji, ze se ma pit jen do ovulace, tak chci vedet kdy ji mam a v tech testech je vzdy jen 5-6 ks, tak nevim kolikaty den zkouset, abych nemusela kupovat tolik baleni.

To je pravda nejlevnější vychází v dr max, ale i tak je lepší počítat jedno balení na 1 cyklus. Jak pise ugluk ovu testy ukazuji, ze do 24-48hodin ovu bude. Bazalni teplota, že už ovu byla a je třeba si pospíšit. Při měření teploty je pak dobre mít i flexibilniho tatínka ;) držím palce ať se brzy zadari.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >