Měřit či neměřit BT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 19:07
Měřit či neměřit

Ahoj, mám před sebou dilema jestli dál měřit BT nebo se na to vykašlat. Měřila jsem teď 4 měsíce abych si ověřila, že probíhá ovulace a kdy přibližně. Díky tomu vím, že jí mám 16/17 DC a také že mi teplota před MS neklesá (to až několik dní po MS)
Teď se chceme snažit o mimčo a všude se radí „nemyslet na to“ Teď co dál?

1. Dál měřit - obávám se že se budu nervovat jak to že ještě nic, když jsme pro to udělali maximum a budu jak blbec pořád počítat dny od OVU a stresovat se (tenhle měsíc jsme jedinkrát byli neopatrní a zrovna v době OVU, mám tři dny zpoždění a jsme nervózní jak sáňky v létě)
  2. Vykašlat se na měření a nechat to na přírodě s volnou hlavou. Jenže co když to nepůjde a zrovna by ta data byla pro doktorku užitečná :nevim:
Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 01.05.19 19:11

No když už sis ji měřila, predtim než si chtěla dítě, tak bych ji asi měřila furt. Teď už to podle mě stejně nevydrzis a budes z toho nervózní. Já jsem teda teplotu nemerila a sex jsme měli fakt z lásky. Tady ta přílišná příprava je podle me zbytečná. Držím palce, ať to nemusíš řešit ;)

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 01.05.19 19:12

Nic bych neměřila.

Aduš8
Závislačka 4487 příspěvků 01.05.19 19:12

Plašit a nervovat se bych začala, až pokud by to fakt nefungovalo. Zplození dítěte by nemělo být řízený, pokud to není nezbytně nutné. Užívej si sex tak, jak má být!

Rive
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 01.05.19 19:37

Já tohle moc nechápu, přece aspoň ty začátky toho „snažení” by měly být o tom, že to nejsou dostihy přesně v den.
Být tebou, tak se na všechni vykašlu a užívám si sex tehdy, když bude nálada a chuť.
Já jsem těhotná potřetí a pokaždé to šlo bez nějakého stresu, měření a zapisováni…

llida
Kecalka 400 příspěvků 02.05.19 06:44

A tebe to bavi merit? nejsou zabavnejsi veci na svete a zrovna to snazeni o prcka by melo byt o zabave a ne presne nastavenem pokynu,, ted akce,,… Res teploty az kdyz Vam ti po roce snazeni nepujde a ne ted :roll:

Váš příspěvek
Reklama