Sauna a spermie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 14:55
Sauna a spermie

Zdravím,
I když jsem hledala na netu, vím kulové. Manžel miluje relax v sauně, bohužel už dlouho nebyl, jelikož se snažíme. Ráda bych mu dopřála oblíbenou saunu, ale nechci vařené spermie. Nevíte jak dlouho po sauně jsou ty uvařené spermie na skladě? Když by šel po mé ovulaci, zda do další ovu budou už další várky zdravých??

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 01.05.19 15:02

Spermie se mu určitě neuvaří a vejce natvrdo mít taky nebude. Může to kdyby chodil často snížit spermie, ale všechny to určitě nezničí.

Helca83
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 01.05.19 15:11

Asi zalezi, jake ma manzel vysledky spermiogramu - nekdo otehotni i po sexu na wellness vikendu s pobytem v saune a nekdo to tim pokazi :think: Jinak spermie se tvori cca 72 dni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 15:22
@Anonymní píše:
Zdravím,
I když jsem hledala na netu, vím kulové. Manžel miluje relax v sauně, bohužel už dlouho nebyl, jelikož se snažíme. Ráda bych mu dopřála oblíbenou saunu, ale nechci vařené spermie. Nevíte jak dlouho po sauně jsou ty uvařené spermie na skladě? Když by šel po mé ovulaci, zda do další ovu budou už další várky zdravých??

Muj prestal chodit behem snazeni o dite. Ale netrvalo to tak dlouho a ted zase chodi.

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 01.05.19 15:37
@Anonymní píše:
Zdravím,

Já bych mu naopak saunu občas dopřála. Ať je v pohodě a nemusí myslet na to, že se „snaží“. Jestli má dostatek spermií, jednou to vyjde. A jestli ty jsi zdravá a schopná otěhotnět.

Tichošlápek
Extra třída :D 14352 příspěvků 01.05.19 15:39

Ať chodí. Max dva dny před ovulaci, bych ho poprosila ať vynechá, ale jinak to neřešila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 16:14

Předchozí děti máme z ivf, jednou se zadarilo přirozeně, ale došlo k potratu. Žádný problém u nás nenašli

pedigka
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 01.05.19 16:35

Rada, kterou nám dal androlog-urolog:
Sauna je dobrá na kardiovaskulární systém, ale rozhodně ne pro spermie.
Není vhodné ani těsné spodní prádlo.
Notebook si nepokládat na klín.
Spermie „se obnovují“ asi po 3 měsících.

Váš příspěvek
Reklama