Mezinárodní jméno pro chlapce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 08:52
Mezinarodni jmeno pro chlapce

Ahoj, cekame miminko a prave vybirame jmeno pro chlapecka. Zijeme trvale v zahranici a jeste nevime, jestli se nekdy budeme do CR dlouhodobe vracet. Mame kratke bezne ceske prijmeni a hledame nejake univerzalni krestni jmeno, ktere se hodi do ciziny i do CR. Moc dekuju za vsechny tipy a napady. :hug: :)

Přečtěte si článek: Jméno pro chlapečka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vlastovka385
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 04.12.18 08:59

David

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 08:59

Já mám Adriana a Theodora, příjmení máme české. Moc se mi líbí Timothy, ale to by bylo divné. My tedy žijeme v Čechách, ale zase otázkou je, jestli napořád. Také jsme vybírali univerzální.

lexxie
Kelišová 6364 příspěvků 04.12.18 09:00

Eddie :srdce: je náš syn. V Čechách s tím nikdo problém nemá. Jinak mne napadá Patrick, Martin, Philip, Lucas (to se nám líbilo už u prvního dítěte a byla by to jasná volba pro druhé dítě, kdyby to nebyla dcera :lol: ), Daniel, Simon, ale tam je např. v angličtině výslovnost jiná než v CR.

Příspěvek upraven 04.12.18 v 09:03

Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 04.12.18 09:03

Alexander, Nikolas, Oliver, Samuel, Teodor, David, Hugo. Jako je toho hodně, vyhla bych se třeba takovým těm klasický českým hlavně co obsahují ř ty by se v cizině nikomu dobře nevyslovovali :D

lexxie
Kelišová 6364 příspěvků 04.12.18 09:10
@Kriss Tina píše:
Alexander, Nikolas, Oliver, Samuel, Teodor, David, Hugo. Jako je toho hodně, vyhla bych se třeba takovým těm klasický českým hlavně co obsahují ř ty by se v cizině nikomu dobře nevyslovovali :D

Alex je manzel /holandan/, tady je to pomerne caste jmeno, v anglicky mluvicich zemich asi taky, ale v CR jsem zatim moc neslysela. Je ale fakt, ze uz je asi take castejsi.

Kamaradka Slovinka chtela jmena, ktera by byla prijatelna jak pro Holandsko, tak i pro Slovinsko a dala Simon a Julian.

Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 04.12.18 09:12

@lexxie já mám Alexe doma, v Česku je to docela časté jméno :)

lexxie
Kelišová 6364 příspěvků 04.12.18 09:19
@Kriss Tina píše:
@lexxie já mám Alexe doma, v Česku je to docela časté jméno :)

Tak to je fajn. Mne se to jmeno libi ale manzel nechtel stejne pro syna. Strejda ze Skotska byl take Alex.

zuz1206
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 04.12.18 09:20
@Anonymní píše:
Já mám Adriana a Theodora, příjmení máme české. Moc se mi líbí Timothy, ale to by bylo divné. My tedy žijeme v Čechách, ale zase otázkou je, jestli napořád. Také jsme vybírali univerzální.

bozeeee, to jsou me dve jmena…krasne!!! jak volate na toho adriana? i kdyz ja bych asi dala adrien, ale to je to same skoro:D

Saffiraa
Závislačka 3824 příspěvků 11 inzerátů 04.12.18 09:20

Líbí se mi jméno Daniel. :mavam:

lexxie
Kelišová 6364 příspěvků 04.12.18 09:21
@Anonymní píše:
Ahoj, cekame miminko a prave vybirame jmeno pro chlapecka. Zijeme trvale v zahranici a jeste nevime, jestli se nekdy budeme do CR dlouhodobe vracet. Mame kratke bezne ceske prijmeni a hledame nejake univerzalni krestni jmeno, ktere se hodi do ciziny i do CR. Moc dekuju za vsechny tipy a napady. :hug: :)

Napada mne jeste Dennis, to se i stejne vyslovuje…dale Igor, Victor, Oscar, ale treba i Mattias / Mathias. Nevim, jestli chcete, aby se jmeno stejne psalo i vyslovovalo v cizine i v CR, tam bude asi volba mensi. Dcera je napr. Suzan, ale v CR je pro vsechny Zuzka, Zuzi apod.. nevadi ji to, je na to zvykla.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 04.12.18 09:31

Já mám Gabriela, ještě jsem uvažovala nad Samuelem a Sebastienem. Ale Gabriel je moje srdcovka a jsem ráda, že jsem si ho prosadila :srdce:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 04.12.18 09:31

Martin, Patrik, Marek

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 04.12.18 09:42

Michael, David, Samuel (ten je teď v ČR docela v mode)

lexxie
Kelišová 6364 příspěvků 04.12.18 09:42

Thomas, Michael, Eric, Roman, Christian, Peter, Tobias, Jonas.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >