MHD v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kateřina97
Nováček 8 příspěvků 03.05.19 22:15
MHD v těhotenství

Zdravím maminky. Cestuji MHD dost často a když vidím ty lidi co se cpou do toho autobusu, aby tam náhodou nebyli první napadá mě pořád to samé. Když bude chtít někdo pustit sednout (a nebude to někdo o holi)…Jak ho odmítnout?…Jsem v 21tt a od začátku těhotenství mám nízký tlak a často se mi v autobuse udělá špatně (nemůžu dýchat a jdou na mě mdloby) navíc se asi od 15 let léčím se štítnou žlázou takže někdy mám bolesti na hrudi nebo se mi hůř dýchá… Když nad tím tak přemýšlím, přijde mi blbé říct něco ve stylu „Omlouvám se, ale nepustím vás sednout jsem těhotná“…Co byste odmítli vy někoho pustit sednout.. co byste řekli?…Děkuji za rady a omlouvám se za román.

Přečtěte si článek: Cestování MHD v těhotenství - tipy, na co pozor

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
BaruSed
Povídálka 23 příspěvků 03.05.19 22:18

Prostě „jsem těhotná, nazdar“ a hlavně by to měla být automatika :)

MP Krista
Kecalka 244 příspěvků 03.05.19 22:20

Proč zakládáte stejnou diskusi dvakrát?

Khalesi
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 03.05.19 22:23

Tak teda jednak vypadam ted v 19tt tak jako bych mela rodit za mesic ale taky uz dite cislo 3,druhak mi nikdy nebylo blbe rict nezlobte se, jsem tehotna a vazne potrebuji sedet. Vis jak, lina huba-holy nestesti.

Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 03.05.19 22:24

Tak když to nebude důchodce, který by padnul jakmile se to rozjede, tak nevím proč by měl chtít pustit sednout :D mě se teda nikdy nestalo, že by mě někdo žádal ať ho pustím sednout :think: někoho o holi, nebo kdo sotva stojí pouštím sednout i jako tehotna automaticky.

Bábrdl
Generální žvanilka 23644 příspěvků 03.05.19 22:28
@Kateřina97 píše:
Zdravím maminky. Cestuji MHD dost často a když vidím ty lidi co se cpou do toho autobusu, aby tam náhodou nebyli první napadá mě pořád to samé. Když bude chtít někdo pustit sednout (a nebude to někdo o holi)…Jak ho odmítnout?…Jsem v 21tt a od začátku těhotenství mám nízký tlak a často se mi v autobuse udělá špatně (nemůžu dýchat a jdou na mě mdloby) navíc se asi od 15 let léčím se štítnou žlázou takže někdy mám bolesti na hrudi nebo se mi hůř dýchá… Když nad tím tak přemýšlím, přijde mi blbé říct něco ve stylu „Omlouvám se, ale nepustím vás sednout jsem těhotná“…Co byste odmítli vy někoho pustit sednout.. co byste řekli?…Děkuji za rady a omlouvám se za román.

Tak na to bych řekla: „Omlouvám se, ale nepustím vás sednout jsem těhotná“.
Tenhle dotaz mi připadá jako klasické „vyrábění problému.“ :mrgreen: :think:

MartinaIrena
Extra třída :D 10849 příspěvků 03.05.19 22:28

Tak jestli na tom trváte, klidně vstanu, ale počítejte s tím, že vás pobliju

tulipán
Závislačka 4265 příspěvků 03.05.19 22:29

@Kateřina97 Pokud uz chces cokoliv vysvetlovat, tak bych rekla, ze potrebuji ze zdravotnich duvodu zustat sedet, nic vic.

Kateřina97
Nováček 8 příspěvků 03.05.19 22:30

Jasně když to bude někdo, kdo se sotva udrží tak ho sednout pustím. Myslela jsem ty co to těch 10 minut vydrží :D…Přijde mi divné jim říct, že je nepustím, protože jsem těhotná. :think:

Kateřina97
Nováček 8 příspěvků 03.05.19 22:32
@MartinaIrena píše:
Tak jestli na tom trváte, klidně vstanu, ale počítejte s tím, že vás pobliju

Mě nebývá na zvracení ale často se mi stává, že se mi špatně dýchá a jdou na mě mdloby

Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 03.05.19 22:34

@Kateřina97 a proč by tě měli žádat ať je pustis? Si vem sluchátka, koukej z okna a okolí neřeš a kdyby někdo měl kecy, tak mu zamavej před ksichtem těhotenskou průkazkou :D

debra.morgan
Echt Kelišová 8188 příspěvků 03.05.19 22:39

Jsem těhotná ve 27tt a důchodce pořád pouštím. Ale v nějakých 85% stejne sedím a nikdo pustit nechce. Zas to tak neřeš.

Kateřina97
Nováček 8 příspěvků 03.05.19 22:43

@Kriss Tina protože tady jdou lidi oprsklý a i když sluchátka mám tak už se mi párkrát stalo, že do mě šťouchli abych si jich všimla (to jsem teda ještě nebyla těhotná)

Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 03.05.19 22:45

@Kateřina97 tak jim řekneš že je nepustis, pořád nevidím kde je problém? Oni tě z ty sedačky nezvednou násilím…

ugluk
Hvězda diskuse 46278 příspěvků 03.05.19 22:47

Já nevím, no, nechci pustit, protože jsem těhotná, tak bych řekla, že se omlouvám, ale ať poprosí někoho jiného, že jsem těhotná :nevim: Co je na tom blbého?
Na druhou stranu se mi nikdy nestalo, že by si někdo slušně řekl, maximálně nade mnou demonstrativně povlávali a vrhali zlé pohledy, ale pusu neotevřeli, tak jsem v rámci toho neverbálního boje stejně demonstrativně vystrčila břicho a pohladila si ho a hotovo. Zato já si jako těhotná s nízkým tlakem řekla celkem často, pokud se nikdo nezvednul sám od sebe. Líná huba, holý neštěstí, platí to oboustranně.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama