Microfluidic sperm sorting ano nebo ne?

526
27.4.20 17:51

Microfluidic sperm sorting ano nebo ne?

Připlatit si tuto metodu či ne při Ivf? Vyšší apoptoza spermií, pcos a anovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.4.20 20:02

@Adri56 Jestli mate apoptózu tak si ho dejte. Nam se to vyplatilo, vyslo to hned napoprvé :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
526
27.4.20 20:04
@Anonymní píše:
@Adri56 Jestli mate apoptózu tak si ho dejte. Nam se to vyplatilo, vyslo to hned napoprvé :pankac:

Moc díky :) Ráda slyším že se to povedlo, mě právě teď bude čekat první Ivf tak se na to chci co nejlépe připravit 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 21:13

@Adri56 Tak drzim palce, my si připlatili za víc veci, jen teda za ty co nam dávaly smysl, abysme sance trochu zvýšili a nemuseli na to znova, dikybohu to fakt vyslo.

• Citovat
  • Nahlásit
526
27.4.20 21:25
@Anonymní píše:
@Adri56 Tak drzim palce, my si připlatili za víc veci, jen teda za ty co nam dávaly smysl, abysme sance trochu zvýšili a nemuseli na to znova, dikybohu to fakt vyslo.

Moc děkuji :) Mohu se zeptat jaké metody jste si připlatili? :) já uvažuju o tom Embryoscope. A možná to lepidlo, ale to jsem četla že je prý k nicemu, tak to těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 08:43

@Adri56 presne tak, měli jsme i embryoscope, to mi dává smysl, ze ty embrya nemusí vytahovat a můžou se i zpětne podívat na vývoj. No a pak jsme měli to vše doporucovane, tj ICSI a mrazeni. Embryoglue jsme neměli, dr nam řekla ze to není prokázané ze by to zvyšovalo sance.

• Citovat
  • Nahlásit
526
28.4.20 11:17

Jo tak já mám doporučené úplně to samé, když jsem se doktorky ptala ne embryoglue tak mi ani neodpověděla jen zakroutila hlavou podívala se na mě a z jejího výrazu jsem usoudila že to je blbost 😄 A dost jsem četla že to skoro nikomu nepomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat