Microsoft teams

Anonymní
4.2.21 18:50

Microsoft teams

Ahoj nutně potřebuju pomoct. Jak si na Microsoft teams přidám kamarádku z jiné školy? Dost to spěchá, budu moc vděčná za pomoc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.2.21 18:54

Pokud nejsi správce tak nijak.

• Citovat
  • Nahlásit
24828
4.2.21 19:02

Jde poslat pozvánku třeba z outlooku na mail mimo organizaci a dotyčný se pak přes link z pozvánky připojí.
Ale asi dost závisí, jak to máte nastavené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9354
4.2.21 19:06
@Anonymní píše:
Ahoj nutně potřebuju pomoct. Jak si na Microsoft teams přidám kamarádku z jiné školy? Dost to spěchá, budu moc vděčná za pomoc :srdce:

Nepřidáš. Musíte holt opisovat přes jinou platformu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14959
4.2.21 19:11
@Anonymní píše:
Ahoj nutně potřebuju pomoct. Jak si na Microsoft teams přidám kamarádku z jiné školy? Dost to spěchá, budu moc vděčná za pomoc :srdce:

Vytvoříš si tam tým a dáš pozvánku i člověku mimo organizaci. Pokud s ní chceš jen povídat, pošleš pozvánku na schůzku. Buď přes Outlook nebo přes kalendář v Teams. Záleží na tom, jakou máš verzi Teams.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9354
4.2.21 19:42
@nozu píše:
Vytvoříš si tam tým a dáš pozvánku i člověku mimo organizaci. Pokud s ní chceš jen povídat, pošleš pozvánku na schůzku. Buď přes Outlook nebo přes kalendář v Teams. Záleží na tom, jakou máš verzi Teams.

To je možné ve firemním Teams, školní by měly být uzavřené.

Samozřejmě - pokud jsou správně nastavené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10078
4.2.21 19:58

Doufám, že to nejde. Mě by vadilo kdyby se někdo cizí připojil do Teamsu třídy mého dítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14959
4.2.21 20:29

@SAJ aha. Já jsem to popisovala ve firemní variantě. To je fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9354
4.2.21 21:29
@nozu píše:
@SAJ aha. Já jsem to popisovala ve firemní variantě. To je fakt.

My to loni na jaře řešili s manželem, když jsme se s tím oba potřebovali fofrem naučit. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 19:10

Mám dotaz. Občas potrebuji jít nakoupit třeba a přitom byt on-line v aplikaci Teams, aby to vypadalo ze pracuji a nejsem na nákupu :mrgreen: instalovala jsem si Teams do mobilu a mám ho i v PC. A můj dotaz: pokud PC usne, tak status v Teams bude jako ze jsem neaktivní. Ale když budu on-line (zelená) v aplikaci Teams v mobilu (který budu mít s sebou na nákupu) jak mě uvidí ostatní uživatele Teams? Neaktivní nebo aktivní? Doufám ze je to srozumitelné :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat