Jak stáhnout fotky ze starého do nového telefonu

69
1.2.21 22:44

Jak stáhnout fotky ze starého do nového telefonu

Ahoj, je tu někdo, kdo by mi poradil, jak přesunout fotky přes bluetooth z Huawei telefonu do Xiaomi? Díky moc ;) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
212
1.2.21 23:00

Jednoduše propojit mobily přes Bluetooth a přeposlat, ale je to na děsně dlouho. Lepší máš hodit si to přes USB kabel ze starého mobilu do počítače… No a pak z počítače do nového mobilu. ;) Tak to teda řeším já :lol:
Ale pokud je máš uložené na SD kartě, tak stačí přendat SD kartu a přesunou se i fotky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.2.21 23:04

@Elea9 právě, že z mobilu do mobilu je to na dlouho, mám víc jak 2tis fotek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
1.2.21 23:17

Share IT přes Bluetooth.. Ale. Je to na dlouho. Pokud ti nefunguje čtení sd karty mimo starý mobil, má to cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
1.2.21 23:22

Mně to z Huawei na iphone vůbec nejde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14810
2.2.21 04:14

Pokud tam máš tolik fotek, bylo by víc než rozumné přetáhnout si je přes kabel do počítače. Ztratíš mobil nebo bude mít poruchu a nemáš nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7877
2.2.21 04:47

@Danci83 Nastav si zálohování někam na cloud nebo si to dej na externí disk. Přetahovat to do nového telefonu nedává moc smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
2.2.21 06:06

Nejlepší a nejjednodušší je podle mě - přes google účet. Vše (fotky, videa, hry, kontakty, aplikace…) Ti,,přepraví" ze starého telefonu do nového a nemusíš se o nic starat. Nebo alespoň zálohování přes cloud. Pak máš přece jen jistotu, že když náhodou ztratíš telefon, nepřijdeš úplně o všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
2.2.21 15:22

Tady se člověk doví věci.
Je zajímavé, jakou panickou hrůzu mají lidé z toho, když mají někomu dát rodné číslo, ale jinak naprosto ochotně a dobrovolně posílají své soukromé fotky komukoli do světa.
K otázce: K čemu mít veřejně v mobilu tisíce fotek? Jako úložiště i jako záloha je lepší extení HDD nebo DVD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
2.2.21 15:24
@JTom píše:
Tady se člověk doví věci.
Je zajímavé, jakou panickou hrůzu mají lidé z toho, když mají někomu dát rodné číslo, ale jinak naprosto ochotně a dobrovolně posílají své soukromé fotky komukoli do světa.
K otázce: K čemu mít veřejně v mobilu tisíce fotek? Jako úložiště i jako záloha je lepší extení HDD nebo DVD.

Tvůj mobil je veřejný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
2.2.21 15:29

@berusa.m Můj mobil s otázkou nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
2.2.21 16:15

@Salorka Prosím, a jak se to přes ten google dělá? Když mám gmail, jak na něj zHuawei přenést do iphonu. Už jsem četla několik návodů, ale nefunguje mi to, kontakty se tam neukládají. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
4.2.21 20:41

Prosím ještě o radu ohledně whatsapp. Když jsem si stáhla aplikaci v novém iphonu z Appstoru, tak ve wa nemám ty konverzace. Čím to? Je to tím, že předtím to bylo na androidu, tak z nějakého důvodu tam ty konverzace nemohou být? Ne, že by to bylo smrtelně důležité, ale bylo by fajn, kdybych je tam měla. Poradí někdo? 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
5.2.21 09:31

@impossible právě přes ten Google účet se To natáhne aplikace i s konverzací. O nic nikdy nepřijdeš. Odpoledne k tomu sednu a napíšu Ti, teď jsem v práci a nestíhám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
5.2.21 09:34

Zkus a snad pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu