Migréna

Blanule2
11.1.10 23:06

Migréna

Mému manželovi pomohly produky OK Alfa a OK Omega od firmy OKG.Bolesti hlavy tedy ještě občas mívá,ale není to ta strašná bolest spojená se zvracením a celodenním tápením. :dance: Blanka83@email.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8312
12.1.10 17:33

To je inzerát na přípravky které zbavují migrény?
Každémü pomůže něco jiného…hlavně zbavit se stresu.
To kdybychom měli užívat to co všude píšou že je dobré,tak jsme jen na tabletách-na vlasy,na pokožku,na trávení,na imunitu,vitamíny,minerály…fakt farm. průmysl jen kvete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
13.1.10 12:15

Tomuhle já říkám reklama. A podle mě sem teda nepatří. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Blanule2
13.1.10 12:42

Migréna

Já si myslím,že sem každý píše co komu pomohlo a tak jsem taky napsala.Produkty OKG mu opravdu pomohly a tak se snažím ulehčit trápení i lidem ,kteří migrénou trpí a neví si stejně jako můj muž už rady jak na ní.Neříkám,že to pomůže každému,to opravdu nevím ale jemu to pomohlo a je za to nesmírně vděčný a tak to posílám dál.

• Nahlásit
  • Citovat
15320
13.1.10 12:53

Tak proč hned s mailovou adresou? Jinak by mi to podezřelé nepřišlo. A taky od registrovaného člověka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Blanule2
13.1.10 14:00

Protože ty produkty i prodávám to je pravda ale až po zkušenosti s tou migrénou.Prodávala jsem je i na jiné věci ale s tím jsem už skončila protože s tím já osobně zkušenost nemám a tak jsem na to neměla doporučovat něco s čím jsme neměla zkušenost.Na migrénu to opravdu mému chlapovi pomohlo a proto to tedy nabízím. Opravdu se ji zbavil-hlava ho tedy občas ještě bolí ale není to migréna se zvracením.Hodně mu to pomohlo a je za to fakt vděčný.Já nevím co to MIGRÉNA je ale stačilo mi když jsem ho viděla a nedokázala mu pomoci.nepřeji to nikomu ani tomu největšímu nepříteli protože z chlapa který byl opravdu chlap v pravém slova smyslu se při migréně stalo něco co nevím ani jak bych pojmenovala.Bylo mi ho opravdu moc líto a nic mu nezabíralo a ani já mu nemohla něják pomoci.Prostě vím,že mu toto moc pomohlo a je mi jedno jestli si někdo myslí,že se tady snažím jen na chudácích lidech s migrénami vydělat-tak to totiž vůbec není.Produkty se dají koupit i přímo na firmě v Brně tak pokud by někdo měl zájem to vyzkoušet dají se koupit i přímo tam.

• Nahlásit
  • Citovat
15320
13.1.10 15:01

Já si nemyslím, že se snažíte vydělat na chudácích s migrénou, můj názor je ten, že to nepatří na tyto stránky, toť vše. A to píšu jako člověk, který trpí na bolesti hlavy. Prostě i to nepřišlo korektní. Jestli chcete pomáhat i prodávat, dejte si to třeba na mimibazar, tam je taky dost ženských a narozdíl od emimina tam tyto věci patří. Nic ve zlým. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama