Mikado Ox Ford

4115
17.10.06 11:18

Mikado Ox Ford

Ahoj maminy,
vcera jsem objevila kocarek Mikado Ox Ford a moc se mi libil.Mel vsechno co jsem chtela.Puvodne jsem koukala po Jane slalom pro,Casual play,Chicco trio S3,…Ale tenhle byl super.A cena trojkombinace 10.500,–. A taky jsme s manzelem dost vysoci a rukojet byla dlouha,takze dlouhanum doporucuji.Kouknete na http://www.detskecentrum.cz/oxford.htm .Mate nekdo s timto kocarkem zkusenost?
Dekuji!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
17.10.06 12:21

Ahoj, vypada fajne, ale me by asi vadilo otocne dvojkolecko (ale nezkusila jsem ho, mozna je fajn) a to, ze kocarek nema nafukovaci kola. Jinak vypada skvele.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6995
17.10.06 12:57

Ahoj, švagrový kámoška ho má a pěkně na něj nadává. Prý se s ním kvůli tomu přednímu kolu blbě jezdí. Má ho pár týdnů a už by si ho prý nekoupila. Má ten zelený. Moje kámoška si ho chce taky koupit, právě proto, že je vysoká, ale doufám, že si to ještě rozmyslí.
Jinak já mám od Mikáda normální trojkombinaci a ta je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4115
17.10.06 13:11

Prave ze ma nafukovaci kola a to predni dvojkolo se da i zafixovat.A jezdila jsem s nim a v pohode! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
17.10.06 19:48

Mikádo ox-ford mám doma a je super. Kolečko se dá zafixovat…ještě teda máme mimíska v bříšku, ale jeli jsme s plně naloženým (autosedačka a sportovní sedačka v hluboké korbě), protože jsme měli auto zaparkované na druhém konci města a ovládá se suprově. Je hezčí než na netu. Máme ten červenej. A kolečka jsou nafukovací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
10.11.06 19:23

Ahoj holky, pro Mikádo jsem už asi rozhodnuta, jen by mě zajímalo jestli je hluboká korba dost široká. Dám tam půl roční mimčo i s fusákem. V obchodě mi říkali že šírka korby je 36cm ale moc se mi to nezdá.
A co ty kola myslíte, že to v zimě nebude u tříkolky problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
11.11.06 11:01

Ahojky

Micho: poslala jsem ti soukromou zprávu

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
11.11.06 12:31

no 36 cm korba nemá…má asi 33-34..a s tím půlročním mimčem si tak nejsem jistá. My naštěstí budeme mít chlapečka na vánoce, takže v létě to snad už bude OK bez fusaku. Ale ony ty korbičky nejsou u žádnýho kočárku větší…musela bys koupit asi přímo jen hlubokej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
11.11.06 12:46

Tak toto je naše vozítko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
11.11.06 13:49

ahoj a co myslíš , že budou dělat kolečka v zimě. Ted to znovu počítám a jestli se mimi narodí v březnu jako že dřív se mu asi chtít nebude, tak vlastně v listopadu bude mít už 8 měsíců a to by už asi mohl být ve sporťáku ne?
Ale i tak je korba asi největší co jsem zatím našla většinou mají tak kolem 30 cm. A kočárek za dvacet tisíc mi připadá předražený polské tako nechci na ulici už to vypadá jako že je někde fasujou u nás v Karviné skoro jinou značku neuvidíš. No doufám, že pak napíšes jak se s ním jezdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
11.11.06 14:32

Určitě ti dám pak vědět, jak jezdí…já vsázím na zimu to aretovací kolečko, pokud bude napevno, tak by snad ve sněhu nemělo dělat problém. A osmiměsíční mimi už určo být ve sporťáku může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
11.11.06 14:33

Jo a ještě k Taku…já bych do něj jistě nešla a tady v Novým Jičíně to je zase samej Kajtex..a přijde mi to úplně totožný s Takem, jako by to dělal jeden výrobce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
11.11.06 17:05

No zrovna přesvědčuju manžela, že by v pátek nemusel do práce a jeli bychom to omrknout, už bych pomalu chtěla i postýlku. Pak budou za chvíli vánoce to se budou shánět dárky a v lednu už budu asi slušná koule a nevím nevím jestli se mi bude jěště chtít někde jezdit vzhledem k tomu, že manžel si přišel na půl roku o papíry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
11.11.06 18:10

No firma implast www.implast.com.pl dělá něco hodně podobného , taky vypadají hodně dobřě, škoda že není šance vidět je oba vedle sebe.
No a www. tomi.com.pl má Ox ford za 7000,– Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
12.11.06 17:53

Ty kočárky od imlastu jsem viděla, rozhodovala jsem se mezi nima..jsou taky moc pěkný, ale vzhledově se mi víc líbil ten oxford. No a taky byl levnější, to u mě pravda taky rozhodovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama