Milenecké city

Anonymní
19.1.20 18:32

Milenecke city

Ahoj holky, prosí vás, pište jen vy, které si tím prošly. Jsem vdaná 16let,2deti. S manželem jsme se hodně odcizil, každý jsme někde jinde. Už druhým rokem prachazime krizi, ale kvůli dětem to chceme z vládnout. Chybí u nás láska, něha.. Zapomněl na výročí, narozeniny, ani jako ženskou mě třeba nepocvali.. Jen se hadame. No a stalo se něco, co jsem nečekala.. Mám milence, ale šla jsem do toho s tím, že jde,, jen'' o sex. A tak to beru celou nebo se snažím to tak brát. Oba máme rodiny a nic na tom měnit nechceme. Ale teď jsem zmatená a nevím, jak si to vysvětlit… Myslela jsem, že to máme oba pod kontrolou. Vídáme se každý týden někdy i 2×, denně si píšeme, volame si, máme se rádi ale asi je tam možná i něco víc. Jsme spolu půl roku a dostala jsem od něj drahy parfém k Vanocum. Myslela jsem, že si je nemůžeme dávat nebo, že si milenci, kdy maj oba rodiny dárky nedáváji. Hodně mě to dojalo, dostalo me to. Říkám si, jestli jsou to jen taková ta milenecka gesta, nebo jestli jsou to opravdový city z jeho strany?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.1.20 18:47

Jsem sice chlap, ale nemusí to vadit.
Já svou milenku miluji a ona mě má minimálně ráda. Dárky si dáváme běžně. Je pro mě důležitá a dárek dávám lidem, které mám rád.
A k Tobě.
Dárek znamená minimálně to, že si Tě váží a záleží mu na Tobě. A chce Ti to dát najevo. Uvědom si, že když jste spolu už půl roku, tak něco mezi vámi vzniklo. A když si píšete každý den a někdy voláte…
Nějaké city v tom budou určitě, ale když chceš vědět jaké z jeho strany, musíš se ho zeptat :grinning:.
A Tvoje city… no, uvidíš až Ti nenapíše nebo budeš mít pocit, že ho ztratíš.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.20 19:03
@Anonymní píše:
Jsem sice chlap, ale nemusí to vadit.
Já svou milenku miluji a ona mě má minimálně ráda. Dárky si dáváme běžně. Je pro mě důležitá a dárek dávám lidem, které mám rád.
A k Tobě.
Dárek znamená minimálně to, že si Tě váží a záleží mu na Tobě. A chce Ti to dát najevo. Uvědom si, že když jste spolu už půl roku, tak něco mezi vámi vzniklo. A když si píšete každý den a někdy voláte…
Nějaké city v tom budou určitě, ale když chceš vědět jaké z jeho strany, musíš se ho zeptat :grinning:.
A Tvoje city… no, uvidíš až Ti nenapíše nebo budeš mít pocit, že ho ztratíš.

Dekuju moc. Moc pěkné jsi to napsal. Z mé strany tam city jsou, ale snažím si je nepripoustet. Moc se toho bojím. Bojím se, že se zamiluju. Vím, že na mě žárlí… K tomu se mi přiznal. Ale tím dárkem mě dostal.. Dojalo mě to. Můžu se zeptat, jak jste spolu vy dva dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
610
19.1.20 19:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosí vás, pište jen vy, které si tím prošly. Jsem vdaná 16let,2deti. S manželem jsme se hodně odcizil, každý jsme někde jinde. Už druhým rokem prachazime krizi, ale kvůli dětem to chceme z vládnout. Chybí u nás láska, něha.. Zapomněl na výročí, narozeniny, ani jako ženskou mě třeba nepocvali.. Jen se hadame. No a stalo se něco, co jsem nečekala.. Mám milence, ale šla jsem do toho s tím, že jde,, jen'' o sex. A tak to beru celou nebo se snažím to tak brát. Oba máme rodiny a nic na tom měnit nechceme. Ale teď jsem zmatená a nevím, jak si to vysvětlit… Myslela jsem, že to máme oba pod kontrolou. Vídáme se každý týden někdy i 2×, denně si píšeme, volame si, máme se rádi ale asi je tam možná i něco víc. Jsme spolu půl roku a dostala jsem od něj drahy parfém k Vanocum. Myslela jsem, že si je nemůžeme dávat nebo, že si milenci, kdy maj oba rodiny dárky nedáváji. Hodně mě to dojalo, dostalo me to. Říkám si, jestli jsou to jen taková ta milenecka gesta, nebo jestli jsou to opravdový city z jeho strany?

Myslím, že vás má rád a chtěl vás potěšit. Smutný je, že ten komu jste „věnovala“ 16 let času zapomene i na narozeniny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 19:24

Moje kamarádka dostala od milence dárek v hodnotě cca 20tis. a když to ruplo, tak z toho vycouval. Nechce si rozbít rodinu. Kamádka z toho na hadry. Rozvádí se, on šlape brázdu doma. Lásku si vyznali několikrát. Buď opatrná. Nejspíš tě má rád, ale to neznamená, že když půjde do tuhého, neskončí přes palubu.

• Nahlásit
  • Citovat
19.1.20 20:08

Chyba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 20:13
@Anonymní píše:
Dekuju moc. Moc pěkné jsi to napsal. Z mé strany tam city jsou, ale snažím si je nepripoustet. Moc se toho bojím. Bojím se, že se zamiluju. Vím, že na mě žárlí… K tomu se mi přiznal. Ale tím dárkem mě dostal.. Dojalo mě to. Můžu se zeptat, jak jste spolu vy dva dlouho?

Jsme milenci 2 roky.
Btw, s tím dárkem to platí pokud Ti ho dal před vánocemi nebo hned po.
Pokud Ti ho dal 2 týdny po vánocích (a vidíte se každý týden takže ho dal pozdě), tak mu někde zbyl. Není to menší dárek, jen to svědčí o vlažných citech.
Druhá věc kterou si uvědom je, že když někoho miluješ tak to neznamená že s ním chceš nebo můžeš žít. I kdyby Tě miloval, tak v momentě kdy by měl odejít od rodiny může lásku obětovat aby zachoval rodinu.
A přesto ten cit může být opravdový.
Jinak ke zkušenosti, je to na jednu stranu nádherné a na druhou velká bolest. Silný cit se chce přirozeně rozvinout a pořád naráží na omezení reality běžného života.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.20 21:05
@Anonymní píše:
Jsme milenci 2 roky.
Btw, s tím dárkem to platí pokud Ti ho dal před vánocemi nebo hned po.
Pokud Ti ho dal 2 týdny po vánocích (a vidíte se každý týden takže ho dal pozdě), tak mu někde zbyl. Není to menší dárek, jen to svědčí o vlažných citech.
Druhá věc kterou si uvědom je, že když někoho miluješ tak to neznamená že s ním chceš nebo můžeš žít. I kdyby Tě miloval, tak v momentě kdy by měl odejít od rodiny může lásku obětovat aby zachoval rodinu.
A přesto ten cit může být opravdový.
Jinak ke zkušenosti, je to na jednu stranu nádherné a na druhou velká bolest. Silný cit se chce přirozeně rozvinout a pořád naráží na omezení reality běžného života.

NN, dal mi ho hned, jakmile jsme se poprvé viděli. Bourat rodiny nechceme, v tom máme jasno. Oba máme děti. Chová se ke mě moc hezky. Ale je to krásný. Moc. Je to mezi námi hodně živočišný, takže city asi chladný nebudou… A můžu se ještě zeptat, jaký dárky dostávás..potrebuju inspiraci za chvilku má narozeniny a já vůbec netuším, co můžu a co ne…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.20 21:40

Tak k lásce to určitě přeroste

Jsem v naprosto shodné situaci. Manžel ve znamení Panna, vše na háku, city neumí projevit vůbec, dárky žádné. Až teď, když ví, že někoho mám (řekla jsem mu to), tak se začal snažit. Mám milence taky 6 měsíců. Dárky dražší mu dávám spíše já, ale tím se přece neměří hodnota toho, jestli tě má či nemá rád. Ten můj milenec mě miluje, vidíme se téměř každý den, k tomu si vždy hodinu voláme a celý den si píšeme. To, že mě miluje mi řekl pouze jednou, ale bylo to hodně upřímné a vím, že to tak je. Poznáš to přece z jeho chování. Ze začátku to bylo také pouze o vzájemných sympatiích, jen tak z hecu se sejít a postupně to bohužel přerostlo ve vzájemnou lásku, která opravdu naráží přesně na to, co uvádí příspěvek nade mnou… Mantinely reality… Rádi bychom se třeba v partě chytli za ruce, pomazlili na veřejnosti, šli společně do divadla, ale prostě to nejde… A zatímco ze začátku to bylo naprosto úžasné, tak teď cítím spíše jen bolest. Horší je, že to nejde ukončit. On byl před tím s manželkou hodně na nože, chovala se fakt děsně, nespala s ním asi 8 měsíců před „mým příchodem“ a neustále měli doma Itálii. V listopadu to vypadalo, že se rozvedou, opravdu to bylo hodně zlé. Ona o mě vůbec neví, vyčítá mu to, že má hodně kamarádů a zájmů a že na ni nemá čas (což je pravda) a pak dokáže být i hodně zákeřná. Samozřejmě, že mě to vyhovovalo, protože se chovala opravdu jako fúrie a já byla za tu hodnou. Ovšem když už přišlo na rozvod, tak najednou otočila, a řekla svému manželi (mému milenci), že to je nejlepší chlap jejího života, že ho miluje a nechce ho nikdy opustit a začala jít do sebe. Vyvařuje mu, lísá se k němu a po dlouhé době spolu i spali (což jsem opravdu hodně špatně nesla; milenec mi k tomu jen řekl, že se mi omlouvá, že ale přitom celou dobu myslel na mě - no to je útěcha - jak pro mě, tak pro chudáka manželku). Já vím, že ona je jeho zákonodárná žena a já budu pořád jen na druhém místě a to mě hrozně vnitřně ponižuje. Na druhou stranu vím, že ona mi nikdy nic zlého neudělala, a nezaslouží si, abych ji odváděla manžela. Ačkoli nechci, tak nyní je fúrie ze mě, chovám se děsně a jsem smutná z toho, když mi večer nepíše, protože si představuji, že si spolu povídají nebo že spolu spí. Milenec sice tvrdí, že ji vždycky v sexu odmítne, ale stejně… To je zase hnusné vůči ní a je mi jí líto. Nejradši bych, abychom to ukončili… I jsem milenci řekla, že optimální řešení je to ukončit. Jenže on nechce, je spokojený, milenku miluje, manželka doma přestala prudit, takže funguje vše na obou frontách. Já jsem doma manželovi sdělila, že někoho mám, děti ví i o koho jde, jsou už starší a ví, jak se manžel ke mě chová, takže mi to schvalují… Ovšem rozvést bych se asi nechtěla. Přece jen si nejsem jista, jestli ten cit k milenci vydrží… A vím, že má i nějaké chyby, které třeba zase nemá manžel a já bych třeba někdy časem litovala výměny manžela za milence. Někdy mi přijde, že se mi láskou rozskočí srdce, jindy mi přijde, že ho nemiluji (když ho mám jistého)… Nevyznám se sama v sobě, ale racionální úvahou vím, že to nemá budoucnost a milenecký poměr mi už nepřináší jen radost, ale i smutek a to mi za to asi vůbec nestojí. Nejhorší je, že když uvažujeme o tom, že bychom se oba rozvedli, tak vlastně vůbec nevím, jestli bych mu mohla ještě někdy věřit, když podváděl vlastní ženu se mnou… On mi na to říká, že to přece platí i pro mě, a to je taky fakt :(

• Nahlásit
  • Citovat
2092
19.1.20 22:55
@Anonymní píše:
Nejhorší je, že když uvažujeme o tom, že bychom se oba rozvedli, tak vlastně vůbec nevím, jestli bych mu mohla ještě někdy věřit, když podváděl vlastní ženu se mnou… On mi na to říká, že to přece platí i pro mě, a to je taky fakt :(

Nejhorší je, že oba děláte účet bez hostinského - bez svých ještě stávajících partnerů.

Píšeš, že manžel o tom ví a teď se snaží. kdy si myslíš, že ho to přestane bavit a dá ti nůž na krk (milenec nebo rozvod) a nebo se poohlédne po nové sukni. Ona ta nevěra z druhé strany bude chutnat úplně jinak a hlavně to nemusí udělat hned.

Stejně tak žena tvého milence - tam to asi bude podobné…

Třeba to nakonec dopadne tak, že dohromady se dají vaši téměř ex-partneři a ty s milencem se shodnete jen na tom jak jim co nejvíc znepříjemnit život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 22:56
@Anonymní píše: … A můžu se ještě zeptat, jaký dárky dostávás..potrebuju inspiraci za chvilku má narozeniny a já vůbec netuším, co můžu a co ne…

Třeba přívěsek na klíče, který mám pořád u sebe, ve tvaru strážného anděla, nebo parfém, který jsme spolu vybrali, ponožky a spodní prádlo které mi sama vybrala… V principu drobnosti, které můžu mít na sobě nebo sebou. Nebo poukázka na masáž, knihy z oblasti, kterou máme oba rádi…

• Nahlásit
  • Citovat
2092
19.1.20 23:14
@Anonymní píše:
NN, dal mi ho hned, jakmile jsme se poprvé viděli. Bourat rodiny nechceme, v tom máme jasno. Oba máme děti. Chová se ke mě moc hezky. Ale je to krásný. Moc. Je to mezi námi hodně živočišný, takže city asi chladný nebudou… A můžu se ještě zeptat, jaký dárky dostávás..potrebuju inspiraci za chvilku má narozeniny a já vůbec netuším, co můžu a co ne…

Ale přesně to děláte, bouráte rodiny.
Chceš to zvládnout kvůli dětem, ale stejně tomu nedáváš šanci a milence nechceš vzdát. Jen upozorňuji na rozpory v tom co píšeš. Tím neříkám, že se máš rozvést nebo zachraňovat vztah. Jen si myslím, že by jsi manželem měla jednat na rovinu, protože když to dělat nebudeš, nemůžeš mu pak vyčítat, že se zařídí po svém.

Takže než kupovat nějaký nesmysl milenci, udělej si raději finanční rezervu, obávám se, že se brzy bude hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 23:19
@Anonymní píše:
Moje kamarádka dostala od milence dárek v hodnotě cca 20tis. a když to ruplo, tak z toho vycouval. Nechce si rozbít rodinu. Kamádka z toho na hadry. Rozvádí se, on šlape brázdu doma. Lásku si vyznali několikrát. Buď opatrná. Nejspíš tě má rád, ale to neznamená, že když půjde do tuhého, neskončí přes palubu.

Naprosto souhlasím

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 08:06

To, jestli milenec dá milence dárek nemusí znamenat žádné city. Může se to brát také jako slušnost. Ono je totiž trochu divné s někým spát, a potom ignorovat Vánoce nebo narozeniny. Tady z příspěvků je jasně vidět, že důvodem mileneckých poměrů je citově chladné manželství. Je ale celkem možné, že úplně stejně by to manželství po xx letech vypadalo s tím milencem. Já bych radila snažit se obnovit jiskru stávajících manželství a otevřeně si s manželem promluvit, že mám zájem na tom, aby se manželství dalo zase dohromady, pokud teda už nejste úplně odcizeni. Myslím, že pokud je na vině jen manželský stereotyp, tak to manželství jde nastartovat zpět. Musí ale chtít oba dva. Nevěrou se nic nevyřeší, většina lidí je stejně pohodlná a raději zůstane i v neúplně uspokojivém manželství, hlavně muži. Většinu návrhů na rozvod podávají prý ženy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 10:48
@Anonymní píše:

nn, nic po něm nechci. Myslím, že to máme oba stejně nastavene. Nechceme bourat rodinu jeden druhemu…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama