Milenka s dětmi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.7.22 12:15

Milenka s dětmi

Pěkný den všem.
Vím, že možná zde pochopení nenajdu, ale možná snad nějakou radu, jak vydržet případně jak dál.. S partnerem spolu máme dvě krásné malé holčičky. Vycházíme spolu skvěle po všech stránkách, nemáme žádné konflikty a s holčičkama se máme jako v bavlnce, takže dětem mohu dopřát, co je třeba a vždy něco navíc. Problém je ten, že jsem jen milenka.. Když jsme se s partnerem seznámili, věděla jsem, že má děti a žije společně se ženou, se kterou ty děti vychovávají, ale že setrvává jen kvůli dětem, protože jsou ještě v relativně nízkém věku a nechce jim ublížit (mi bylo řečeno). Pochopila jsem tedy, že společně jen děti vychovávají a spolu nejsou. Jenže - s partnerkou zůstávají pohromadě stále jako rodina a tak tomu bude. Bydlí teď ale s námi. Domů (nebo vlastně kam - nevím kde je pro něj domov tedy) jezdí jednou za čas. S partnerkou se však vídají každý den (kroužky dětí atd..), večer přijíždí domů za námi. Věc se má tak, že mne prý miluje, ale protože nechce ublížit partnerce (asi znovu - když se x let zpátky dozvěděl že ho žena podvedla, našel si jinou, se kterou má také dítě, ale protože ta ho taky podvedla, vrátil se zpátky k té stávající), s námi se musí nadále tajit… Je to zmatečné a je toho poněkud hodně :D ale.. Celá situace mne dosti trápí. Myslela jsem, že se mají věci jinak, že bude chtít být s námi. Holčičky mají hodného tatínka a já partnera. Ale jsem nešťastná z představy, že to tak bude navždy. Miluji ho stejně jako děti a přeji si, aby byl s námi. Když jede náhodou za dětmi přes noc, ulehá do postele s ní… jak dál? Zatnout zuby a vydržet? :think:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
353
2.7.22 12:22

Ty jo! A to jsi tak zoufala, ze nemas na lepsiho? Tos musela zakladat rodinu s chlapem, co uz dve rodiny ma?

• Nahlásit
854
2.7.22 12:25

Takže píchá jak tebe tak manželku, má všude dveře otevřeny a ty ho miluješ, ten ho snad má ze zlata :D neuvěřitelný jaký ty čeští chlapi mají tady možnosti :D :D

• Nahlásit
Anonymní
2.7.22 12:26
@Lada_adal píše:
Ty jo! A to jsi tak zoufala, ze nemas na lepsiho? Tos musela zakladat rodinu s chlapem, co uz dve rodiny ma?

Chováním, spolehlivostí a zodpovědností jsem opravdu lepšího chlapa nepoznala.

• Nahlásit
790
2.7.22 12:27

Achjo, proč jsem se nenarodila jako chlap. Ten se má jak v bavlnce :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
2196
2.7.22 12:28

Pockej, chapu to správne, ze ma deti s manzelkou, pak dalsi s milenkou c. 1 a dalsi dve s tebou? 8o Ten teda nešetří :lol:
Rozhodnout se musíš ty, jestli ti takove pseudousporadani vyhovuje :nevim: Jak casto teda je s detmi? A ony sve sourozence znaji?

• Nahlásit
35388
2.7.22 12:28
@Anonymní píše:
Pěkný den všem.
Vím, že možná zde pochopení nenajdu, ale možná snad nějakou radu, jak vydržet případně jak dál.. S partnerem spolu máme dvě krásné malé holčičky. Vycházíme spolu skvěle po všech stránkách, nemáme žádné konflikty a s holčičkama se máme jako v bavlnce, takže dětem mohu dopřát, co je třeba a vždy něco navíc. Problém je ten, že jsem jen milenka.. Když jsme se s partnerem seznámili, věděla jsem, že má děti a žije společně se ženou, se kterou ty děti vychovávají, ale že setrvává jen kvůli dětem, protože jsou ještě v relativně nízkém věku a nechce jim ublížit (mi bylo řečeno). Pochopila jsem tedy, že společně jen děti vychovávají a spolu nejsou. Jenže - s partnerkou zůstávají pohromadě stále jako rodina a tak tomu bude. Bydlí teď ale s námi. Domů (nebo vlastně kam - nevím kde je pro něj domov tedy) jezdí jednou za čas. S partnerkou se však vídají každý den (kroužky dětí atd..), večer přijíždí domů za námi. Věc se má tak, že mne prý miluje, ale protože nechce ublížit partnerce (asi znovu - když se x let zpátky dozvěděl že ho žena podvedla, našel si jinou, se kterou má také dítě, ale protože ta ho taky podvedla, vrátil se zpátky k té stávající), s námi se musí nadále tajit… Je to zmatečné a je toho poněkud hodně :D ale.. Celá situace mne dosti trápí. Myslela jsem, že se mají věci jinak, že bude chtít být s námi. Holčičky mají hodného tatínka a já partnera. Ale jsem nešťastná z představy, že to tak bude navždy. Miluji ho stejně jako děti a přeji si, aby byl s námi. Když jede náhodou za dětmi přes noc, ulehá do postele s ní… jak dál? Zatnout zuby a vydržet? :think:

A jak to vysvětluješ holčičkám, že tatínek často mizí jinam?

Stejně se to časem dozvědí.

A co babička z jeho strany, ví o vnoučatech?

• Nahlásit
35727
2.7.22 12:29
@Anonymní píše:

Zodpovedny chlap vede dvoji zivot? Co se tady vsechno nedozvim…. :mrgreen:

• Nahlásit
Anonymní
2.7.22 12:30
@Villanelle píše:
Pockej, chapu to správne, ze ma deti s manzelkou, pak dalsi s milenkou c. 1 a dalsi dve s tebou? 8o Ten teda nešetří :lol:
Rozhodnout se musíš ty, jestli ti takove pseudousporadani vyhovuje :nevim: Jak casto teda je s detmi? A ony sve sourozence znaji?

Děti vídá relativně na chvíli každý den, domů za nimi jezdí ale tak jednou za dva až tři týdny.

• Nahlásit
2.7.22 12:31
@Anonymní píše:

Minimálně s tou zodpovědností mi přijde že to nebude tak žhavý :oops:

• Nahlásit
346

Myslim, ze jsi bud troll, nebo mas papiry na hlavu. Zodpovedny chlap si za dobu trvani manzelstvi neporidi dalsi tri deti s dvema zenami.
Chapu, ze polyamorie je ted modni, ale tohle je krapinko kach i na volnomyslenkare.

• Nahlásit
35727
@Anonymní píše:
Děti vídá relativně na chvíli každý den, domů za nimi jezdí ale tak jednou za dva až tři týdny.

A manzelka o vas vi? Nebo jak vysvetluje svoji nepritomnost?

• Nahlásit
8102
2.7.22 12:32
@Anonymní píše:

A ta ZODPOVĚDNOST se projevuje jak?

• Nahlásit
21
@free333 píše:
A jak to vysvětluješ holčičkám, že tatínek často mizí jinam?

Stejně se to časem dozvědí.

A co babička z jeho strany, ví o vnoučatech?

Holčičky jsou ještě malinké, takže je to zatím netrápí. Jeho maminka o vnoučatech neví, tatínek ano.

• Nahlásit
35388
@Adelineee píše:
Myslim, ze jsi bud troll, nebo mas papiry na hlavu. Zodpovedny chlap si za dobu trvani manzelstvi neporidi dalsi tri deti s dvema zenami.
Chapu, ze polyamorie je ted modni, ale tohle je krapinko kach i na volnomyslenkare.

Hlavně aby to chlap všechno uživil…

Doufám, že je zapsaný v rl a platí, že si ho k tomu všemu nemusí zakl. fin. vydržovat…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat