Mimčo v posteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 17 příspěvků 14.12.17 14:17
mimčo v posteli

Ahojte maminky,
ráda bych se Vás všech zeptala, jestli necháváte spát vaše miminko u Vás v posteli???
Naše zlatíčko s námi spinká skoro už od narození a spí úplně ukázkově celou noc :O :) … jak je tomu u Vás???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12514 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 14:24

Ne a nikdy bych to nedovolila u miminka

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 14:26

Taky s nama nespi. Usne v pohode v postylce tak nevidim duvod ji tahat k nam do luzka :)

paandatko
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 6 inzerátů 14.12.17 14:26

@lenicka.filipova Jo mame syba od narozeni. Budou mu tri a je s nami porad. Nevadi nam to. V breznu pribude dalsi spolunocleznik. :) :srdce:

nelamh
Kecalka 248 příspěvků 14.12.17 14:28

Ano a jsme vsichni spokojeni. Celou noc spi od 13.mesice.

Petrajtjv
Kecalka 142 příspěvků 14.12.17 14:28

@lenicka.filipova My máme tři děti, nejstarší spala ve své postýlce do cca 6ti měsíců, často plakala v noci, pak jsme jí přestěhovali k nám a byl klid, mladší u nás spali od narození, nejmladší ještě spí, máme ale k naší manželské posteli přiraženou postýlku a sundanou bočnici.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 14.12.17 14:33

Ja si ho mezi nás dávám až v pět ráno po krmení, je mu 8 měsíců. Nechtěla bych ho v posteli celou noc, chci se vyspat :D

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62004 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 14:36

Nepřijde mi na tom nic špatného, pokud to vyhovuje jak mimču, tak mámě… já se třeba s dítkem v posteli vyspím vždy hůř, tak mělo svoji postýlku přiraženou k moji - bylo blízko, ale zároveň jsem měla svůj potřebný životní prostor.

s.y.p.t.a
Kecalka 496 příspěvků 14.12.17 14:37

Všechny děti s námi takto spaly, ještě teď máme u nás nocležníka. Všichni jsme se k sobě tulili a bylo to vždy moc fajn. Kojila jsem v polospánku, kolikrát jsme spolu takto usnuli. Jestliže vám to tak vyhovuje, není důvod to měnit. Naše děti byly v naší bezprostřední blízkosti daleko klidnější a také lépe spaly.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.12.17 14:39
@lenicka.filipova píše:
Ahojte maminky,
ráda bych se Vás všech zeptala, jestli necháváte spát vaše miminko u Vás v posteli???
Naše zlatíčko s námi spinká skoro už od narození a spí úplně ukázkově celou noc :O :) … jak je tomu u Vás???

u prvního jo, pak jsem ho nemohla odstěhovat.. u druhého neee, výjimka 1×, kdy měl 40 horečku a to nedávno.. navíc je hrozný hraboš, s nim se spát nedá.

Šmoulice
Kelišová 6600 příspěvků 14.12.17 14:51

Nikdy s náma v posteli nespala. A spí od narození ve svém a celou noc ;)
Nechápu matky, které spí s dítětem x let…

ivašot.
Kelišová 6015 příspěvků 14.12.17 14:57
@Šmoulice píše:
Nikdy s náma v posteli nespala. A spí od narození ve svém a celou noc ;)
Nechápu matky, které spí s dítětem x let…

Já to chápu třeba při nemoci, ale programově to dělat x let :nevim:. Přišlo by mi, že partnerský vztah je úplně odsunutý. To už si můžeme rovnou v posteli říkát mámo a táto :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62004 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 14:58

@ivašot. A ono je potřeba partnerský vztah pěstovat jen v posteli? :think:

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 14.12.17 15:02

Spíme všichni dohromady od miminka do teď, tedy x let a nikomu to z nás nevadí + asi 150 plyšáků :lol:

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 14.12.17 15:03
@j.a.n.i1 píše:
@ivašot. A ono je potřeba partnerský vztah pěstovat jen v posteli? :think:
:D po x letech je sex v posteli trochu nuda :lol: :lol:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama