Mimi váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simik12
Povídálka 11 příspěvků 28.02.18 18:02
Mimi váha

Dobrý den, jsem ve 33 týdnu a Mimi váží 2400g. Připadá mi to hodně. Dá se to pozastavit nebo bych měla omezit sladký? Může za to i to sladký? aby nepribiral tolik?… Díky za odpověď.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 18:45

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9110 příspěvků 28.02.18 18:08

Prosimte klid. Vazeni plodu v tehotenstvi se muze lisit az o PUL kilogramu. Takze klidne muze mit ted jen 1.900. A ne zastavit se to neda, hlavne nedelej zadny pokusy. Bud rada, ze dobre roste

Anonymní  28.02.18 18:22
@Simik12 píše:
Dobrý den, jsem ve 33 týdnu a Mimi váží 2400g. Připadá mi to hodně. Dá se to pozastavit aby nepribiral tolik?… Díky za odpověď.

Ty jo.. buď ráda. Za prvé: může se to lišit a za druhé; nikdy nevíš co se stane.. třeba budeš rodit dřív a budeš ráda že mimčo je větší.

ka2ka
Extra třída :D 11515 příspěvků 28.02.18 18:40
@Simik12 píše:
Dobrý den, jsem ve 33 týdnu a Mimi váží 2400g. Připadá mi to hodně. Dá se to pozastavit aby nepribiral tolik?… Díky za odpověď.

pane bože bud ráda že dítě roste :zed:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 28.02.18 18:51

:lol: To mě hodně pobavilo…
Buďte ráda, že roste :) ono se to zastaví samo, jednu dobu přibírá víc, pak zase méně… vůbec se tím netrapte a nestresujte se hloupostmi ;)

ŠárkaPu
Kecalka 220 příspěvků 28.02.18 19:41

Nikdy té váze nemůžeš věřit stoprocentně, mě u syna říkali, že bude malý pod 3 kg různí doktoři, dokonce i v den porodu. No a narodil se s váhou 3,75kg. Takže ty odhady se taky hodně liší. Buď ráda, že se miminku tak daří, to je hlavní!

michee
Závislačka 3575 příspěvků 6 inzerátů 28.02.18 21:07

@Simik12 ty odhady jsem nikdy nebrala vážně, u dcery jsem docházela do dia poradny, sladký moc nejedla a odhady byly furt děsně vysoký, na horní hranici, pár minut před porodem byl odhad 3,8 kilo a dcerka byla drobeček s 3 kily, takže asi tak. Pokud by bylo mimčo extra velké, tak by to doktor řešil, ale 2,4 kila ve 33 týdnu mi přijde normální.

Simik12
Povídálka 11 příspěvků 01.03.18 12:39

Děkuji všem.. jen mě vystrašilo jak se zatvářil když mi to řekl. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama