Reklama

Mimi váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simik12
Povídálka 19 příspěvků 28.02.18 18:02
Mimi váha

Dobrý den, jsem ve 33 týdnu a Mimi váží 2400g. Připadá mi to hodně. Dá se to pozastavit nebo bych měla omezit sladký? Může za to i to sladký? aby nepribiral tolik?… Díky za odpověď.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 18:45

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9643 příspěvků 28.02.18 18:08

Prosimte klid. Vazeni plodu v tehotenstvi se muze lisit az o PUL kilogramu. Takze klidne muze mit ted jen 1.900. A ne zastavit se to neda, hlavne nedelej zadny pokusy. Bud rada, ze dobre roste

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 18:22
@Simik12 píše:
Dobrý den, jsem ve 33 týdnu a Mimi váží 2400g. Připadá mi to hodně. Dá se to pozastavit aby nepribiral tolik?… Díky za odpověď.

Ty jo.. buď ráda. Za prvé: může se to lišit a za druhé; nikdy nevíš co se stane.. třeba budeš rodit dřív a budeš ráda že mimčo je větší.

ka2ka
Extra třída :D 12665 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 18:40
@Simik12 píše:
Dobrý den, jsem ve 33 týdnu a Mimi váží 2400g. Připadá mi to hodně. Dá se to pozastavit aby nepribiral tolik?… Díky za odpověď.

pane bože bud ráda že dítě roste :zed:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 28.02.18 18:51

:lol: To mě hodně pobavilo…
Buďte ráda, že roste :) ono se to zastaví samo, jednu dobu přibírá víc, pak zase méně… vůbec se tím netrapte a nestresujte se hloupostmi ;)

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 28.02.18 19:41

Nikdy té váze nemůžeš věřit stoprocentně, mě u syna říkali, že bude malý pod 3 kg různí doktoři, dokonce i v den porodu. No a narodil se s váhou 3,75kg. Takže ty odhady se taky hodně liší. Buď ráda, že se miminku tak daří, to je hlavní!

michee
Závislačka 3586 příspěvků 8 inzerátů 28.02.18 21:07

@Simik12 ty odhady jsem nikdy nebrala vážně, u dcery jsem docházela do dia poradny, sladký moc nejedla a odhady byly furt děsně vysoký, na horní hranici, pár minut před porodem byl odhad 3,8 kilo a dcerka byla drobeček s 3 kily, takže asi tak. Pokud by bylo mimčo extra velké, tak by to doktor řešil, ale 2,4 kila ve 33 týdnu mi přijde normální.

Simik12
Povídálka 19 příspěvků 01.03.18 12:39

Děkuji všem.. jen mě vystrašilo jak se zatvářil když mi to řekl. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama