Reklama

Špinění a těhotenství

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macik87
Nováček 5 příspěvků 28.02.18 13:41
Špinění a tehotenstvi

Přeji hezký den. Sem dva měsíce po porodu císařakem. Minuli pondělí sem byla u svého ginekologa ten mě prohlídku a řekl že každou chvíli by se měli dostavit měsíčky. Je to už přes týden a měsíčky stále nic tak sem si včera dělala test a byl tam jen stín opakovala sem test dnes ráno a už viditelného slabá čárka… K tomu sem začala lehce špínit… Jen hněde špinění. Stalo se vám to někdy… Mohlo by se jednat o začínající těhotenství… Děkuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 28.02.18 13:49

Jsi si jistá, že tam nějaká čárka je? Já ji na těch fotkách nevidím. Třeba se ti to prostě jen opozdilo. Chránili jste se při sexu? Kondom/antikon­cepce? Pokud ne, tak si ten test zopakuj třeba za týden a budeš mít jasno.

Macik87
Nováček 5 příspěvků 28.02.18 13:53

Sou to hodně slabounky čárky ale doufám víc vidět než včera… Je možné že to nic neznamená jen většinou mám testy snehobile tak mě trochu překvapilo zkusím trestnou za týden a uvidime

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 13:59

Vidím spíš rysky, těch jsem se nakoukla u svých testu dost, zejména těch s citlivostí 10. Buď vyčkej, nebo si zajdi na krevní test. Buď požádej gynekologa a budeš to mit zadarmo, ale výsledků u někdy nebo samoplatce, výsledky tvoje ale stojí to 200-300.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 34 inzerátů 28.02.18 14:06

Kde tam vidíš tu druhou čárku? Já teda nikde. Testovala jsem vždy brzy po vynechání MS a druhá čárka byla jasná.

Jinak ty musíš vědět, jestli jste měli nechráněný styk, jestli je těhotenství možné.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 28.02.18 14:31

Já tam bohužel také nic nevidím. Na tom prvním je jen ryska ne čárka. A na druhém testu není ani ta ryska :nevim: to je jasné negativní..

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 28.02.18 14:56
@Macik87 píše:
Přeji hezký den. Sem dva měsíce po porodu císařakem. Minuli pondělí sem byla u svého ginekologa ten mě prohlídku a řekl že každou chvíli by se měli dostavit měsíčky. Je to už přes týden a měsíčky stále nic tak sem si včera dělala test a byl tam jen stín opakovala sem test dnes ráno a už viditelného slabá čárka… K tomu sem začala lehce špínit… Jen hněde špinění. Stalo se vám to někdy… Mohlo by se jednat o začínající těhotenství… Děkuji za odpovedi

Já tam vidím duchy na obou.
Takže by mě to tedy hodně znejistilo.
To byl risk, spát spolu bez ochrany.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 28.02.18 15:43

Tak snad ste se chranili ne?

Laida666
Stálice 85 příspěvků 02.04.18 14:31

Ahoj holky je tu někdo kdo by mi poradil? Nebo řekl svůj názor. Včera jsem si dělala tehu test krásně pozitivní, testy před tím také. Dnes ráno jsem začala lehce špinit ale na novém testu už nic vidět není. Snažíme se o první víc jak 5 let, je nějaká reálná šance že by se tehu udrželo nebo ne. Přidám fotku je vidět ale klepou se mi ruce :D děkuji za odpověď

karkarka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 02.04.18 15:47

@Laida666 ten nejnovější test je z ranni moči? Jak máš dlouho zpozdenou ms?

Laida666
Stálice 85 příspěvků 11.04.18 07:28
@karkarka píše:
@Laida666 ten nejnovější test je z ranni moči? Jak máš dlouho zpozdenou ms?

Termín má jsme měla právě toho 2.4 ale žádná ms se nekonala. Je 5 denní špinění víc nic. A test nebyl z ranní moči.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >