Miminko červenec 2021?

723
20.10.20 22:37

Miminko červenec 2021?

Zdravím všechny které se snaží teď v říjnu/listopadu. Už se také nemůžete dočkat až bude čas na test? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.10.20 00:10

Tak nejak ;)
Zatim nechci, aby kamosky, co zde znaji muj nick, vedely, ze se snazime…

• Citovat
  • Nahlásit
723
21.10.20 02:38
@Anonymní píše:
Tak nejak ;)
Zatim nechci, aby kamosky, co zde znaji muj nick, vedely, ze se snazime…

Tak doufám, že se brzo potkáme v nějaké soukromé uzavřené skupince s TP červenec :D Jak dlouho se snažíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.10.20 02:56

Jinak ať se snažím jak chci se nesledovat a být v klidu, moc si toho neslibovat nějak se mi to nedaří. A přijde mě, že blbnu :zed:
Tak mě zajímá jestli to má někdo podobně?
Dá se být v klidu, když vlastně čekáte, že budete čekat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
21.10.20 07:53

Holky a jak dlouho se snažíte? My začali teprve tento měsíc, mám chvíli po MS 😊 Celou dobu jsem si říkala jak musím být hlavně v klidu což bude snadný, no realita je jiná! 😃 Neustále sleduji videa na Youtube, čtu různé články jak to podpořit aby to klaplo na poprvé, píšu sem, že jo 😃 Takže blbnu i já…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 08:48

Anonym 2

Holky taky se přidávám..zatím anonymně. Snažíme se druhý měsíc už…já už děti mám. přítel ještě žádné…tak jsme se rozhodli mit spolu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 08:49

Anonym 2

@Mariana.cz píše:
Jinak ať se snažím jak chci se nesledovat a být v klidu, moc si toho neslibovat nějak se mi to nedaří. A přijde mě, že blbnu :zed:
Tak mě zajímá jestli to má někdo podobně?
Dá se být v klidu, když vlastně čekáte, že budete čekat :)

Já také blbnu..poprvé jsem už plašila a hlídala každý příznak…teď se snažím být víc vklidu

• Citovat
  • Nahlásit
118
21.10.20 09:37
@Anonymní píše:
Holky taky se přidávám..zatím anonymně. Snažíme se druhý měsíc už…já už děti mám. přítel ještě žádné…tak jsme se rozhodli mit spolu :srdce:

A poprvé se podařilo miminko brzy? 😊 Jà bych byla taky ráda v klidu, ale pořád na to musím myslet přestože si říkám, ať neblbnu a myslím na něco jiného..a to se snažíme reálně týden :roll: 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 11:41
@eva1404 píše:
A poprvé se podařilo miminko brzy? 😊 Jà bych byla taky ráda v klidu, ale pořád na to musím myslet přestože si říkám, ať neblbnu a myslím na něco jiného..a to se snažíme reálně týden :roll: 😃

Poprve i podruhe se to povedlo hned napoprvé…proto teď plasim…navíc po druhé jsem měla příznaky hned druhý den od oplodnění..proto ted hlídám kde co.. :zed: první měsíc to nevyšlo..tak doufám že teď snad…ale je jiný partner takže to nebude třeba hnedka…ale je to na :zed: :zed: :zed: nechci nic hrotit ale já to neumím být v klidu

• Citovat
  • Nahlásit
118
21.10.20 11:56
@Anonymní píše:
Poprve i podruhe se to povedlo hned napoprvé…proto teď plasim…navíc po druhé jsem měla příznaky hned druhý den od oplodnění..proto ted hlídám kde co.. :zed: první měsíc to nevyšlo..tak doufám že teď snad…ale je jiný partner takže to nebude třeba hnedka…ale je to na :zed: :zed: :zed: nechci nic hrotit ale já to neumím být v klidu

Teda, tak to jsi mela velke stesti a chapu, ze po takove zkusenosti plasis 😊 Mym rodicum i prarodicum co vim se to povedlo taky hned, kazdy mi proto cely muj zivot opakuje ze se mam chranit, ze se to taky stane hned..no ja tomu vubec neverim 😊 to by bylo velke stesti 😃 Ale zatim se snazime pouze chvili. Jake jsi mela priznaky hned druhy den po oplodneni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.10.20 11:58

My se vpodstatě nesnažili ale posunul se mi cyklus a já až „po“ zjistila že jsme se trefili do ovulace :nevim: (Ač teď neplánované, bylo by miminko chtěné) Takže vlastně nevím kdy by měla přijít MS… kdy tedy si říct, že budu testovat… :think: Ovulace ale podle mě proběhla 11.10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.10.20 12:20
@eva1404 píše:
Holky a jak dlouho se snažíte? My začali teprve tento měsíc, mám chvíli po MS 😊 Celou dobu jsem si říkala jak musím být hlavně v klidu což bude snadný, no realita je jiná! 😃 Neustále sleduji videa na Youtube, čtu různé články jak to podpořit aby to klaplo na poprvé, píšu sem, že jo 😃 Takže blbnu i já…

Naprosto tě chápu, podobně jsem to měla s prvním těhotenstvím také. První měsíc bláznila, testovala, doufala a nic. Druhý měsíc řešila pracovní starosti. Udělala si test, který byl negativní, začalo mě bolet břicho jak pred MS tak jsem se dostala do pohody. Po týdnu týdnu bolesti břicha a prsou mi došlo, že to nebude pms :D Jak se ale dostat do pohody teď moc nevim :think: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 12:28
@eva1404 píše:
Teda, tak to jsi mela velke stesti a chapu, ze po takove zkusenosti plasis 😊 Mym rodicum i prarodicum co vim se to povedlo taky hned, kazdy mi proto cely muj zivot opakuje ze se mam chranit, ze se to taky stane hned..no ja tomu vubec neverim 😊 to by bylo velke stesti 😃 Ale zatim se snazime pouze chvili. Jake jsi mela priznaky hned druhy den po oplodneni?
bolel mě podbřišek, a bylo mi nazvraceni celý den..opravdu hned druhý den po…myslela jsem že to jenž veder…pak asi pátý den jsem měla pivko. ktedy normálně mam ráda a teď bylo strašné horké fuujjj. Do testu daleko…a nevolnosti byly šílený a nepřestávaly…no a pak jsem to nedostala atak to bylo jasný…opravdu úplně jiný pruběh než poprve
  • Citovat
  • Nahlásit
118
21.10.20 13:01
@Mariana.cz píše:
Naprosto tě chápu, podobně jsem to měla s prvním těhotenstvím také. První měsíc bláznila, testovala, doufala a nic. Druhý měsíc řešila pracovní starosti. Udělala si test, který byl negativní, začalo mě bolet břicho jak pred MS tak jsem se dostala do pohody. Po týdnu týdnu bolesti břicha a prsou mi došlo, že to nebude pms :D Jak se ale dostat do pohody teď moc nevim :think: :zed:

No ja si zatim test nedelala, to se snazim nedelat, protoze mi je predem jasny vysledek 😃 Rekla jsem si, ze si ho udelam az budu mit nejaky priznak nebo mi vynecha MS. Zatim se nedeje ani jedno, tak se snazime a ja cekam - cekam tim ze si hledam ruzne informace a zjisuji co jde 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
21.10.20 13:02
@Anonymní píše:
bolel mě podbřišek, a bylo mi nazvraceni celý den..opravdu hned druhý den po…myslela jsem že to jenž veder…pak asi pátý den jsem měla pivko. ktedy normálně mam ráda a teď bylo strašné horké fuujjj. Do testu daleko…a nevolnosti byly šílený a nepřestávaly…no a pak jsem to nedostala atak to bylo jasný…opravdu úplně jiný pruběh než poprve

Tyjo, nemyslela jsem si ze to jde poznat tak rychle. Nebo to spis bude individualni 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama