Miminko má problém s kakáním, poradíte?

72
24.3.21 10:11

Miminko kaká šišky

Ahoj maminky, malý má 6 měsíců a od narození ho trápí bříško. Od 4 měsíců je na UM. Pořád se kroutí, ted už dva týdny nechce ani jíst, vypije třeba 60 ml mléka a kroutí se a pláče. Jelikož měl podezření na ABKM, koupili jsme Nutrilon Alergy Care Syneo, dneska je na něm 9. den a beze změny, možná je to ještě horší.
Zvláštní teda je, že jí takhle málo a přesto přibírá, teď má 9kg. Kvůli laxnímu přístupu doktorky jdeme jinam, ale jsme objednaní až na 7.4. Ona proste nechce nic řešit, dokonce ze mě udělala hysterku, že jsem ji poprosila o napsání žádanky na ultrazvuk bříška. Na UTZ vše v pořádku..
No a teď ke všemu máme problém s kakáním. Má prostě doslova šišky a kolikrát to ani nevytlačí a musím mu pomoct teploměrem. Přikládám foto.
Mléko má 5× denně a jen ve 12 hodin maso-zeleninový příkrm.
Kapičky na prdíky jsme vyzkoušeli všechny, probiotika dáváme BioGaia, Vigantol nedávám, místo něj Jamieson.
Navíc má už 3 týdny teplotu okolo 37,5, to také doktorka odmítla řešit, řekla že je to normální a může to být k zubům, ale žádné červené dásně, žádný náznak zoubku, proste nic.
Už jsem opravdu bezradná, je hrozné sledovat, jak se trápí. :,(
Nevím zda nepije málo čaje, za den dá tak 200ml a více do něj nedostanu.
Nemáte někdo podobné zkušenosti nebo rady, co bychom ještě mohli vyzkoušet? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18788
24.3.21 10:28

Jako vazne fotka ho.ven??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7594
24.3.21 10:39

No tak to je hnus, jako vážně? :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2397
24.3.21 10:44

Fotka mě nijak nepohošuje, ale je to normální stolice. Pokud je tužší, dala bych dítěti švestky (šťávu třeba). No a pomáhala tím teploměrem. Teplota je taky normální. Přestaň to dítě tolik sledovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
24.3.21 10:45

Ta fotka by tu vážně být nemusela. Měli dobré zkušenosti s Hipp bio combiotik..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.3.21 10:46

Já nechápu co vás na tom pohoršuje, myslím že do diskuzí se dávají i horší fotky :roll: napsat hnus na stolici miminka může jen krá*a. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.3.21 10:48

@yasmine5 Tak se omlouvám, nikdo si to rozklikávat nemusí.. ale běžně se tu dávají fotky průjmů s hlenem a nevím co všechno, což mi přijde daleko horší. :nevim: A mě rozhodně to nikdy nijak nepohoršilo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2397
24.3.21 10:49

@VeeVeee no jo, nikdy neviděli hovno, tady pohoršuje všechno, neřeš. Jsou to úzkoprsé puritánky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.3.21 10:50

@yasmine5 A zapomněla jsem dodat, ten Hipp už jsme také zkoušeli. :( Kendamil, Nutrilon, Hipp Bio Combiotik, Hipp HA, Nutrilon Comfort&Colics, Kozí mléko a teď onen Nutrilon Alergy Care Syneo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7594
24.3.21 10:51
@VeeVeee píše:
Já nechápu co vás na tom pohoršuje, myslím že do diskuzí se dávají i horší fotky :roll: napsat hnus na stolici miminka může jen krá*a. :zed:

Krávou mě neurazis, to je náhodou docela inteligentni zvíře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.3.21 10:54

@JancaS84 pravda, to bylo ode mne hloupé, urážet krávy a nazvat tak tebe. Nechtěla jsem být moc sprostá. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27586
24.3.21 10:57
@VeeVeee píše:
Já nechápu co vás na tom pohoršuje, myslím že do diskuzí se dávají i horší fotky :roll: napsat hnus na stolici miminka může jen krá*a. :zed:

No sorry ale mně tu blokly za fotku prsou, co je na prsou tak strašnýho, když tím kojíme mimísky? :nevim: anebo kdyby sem dal chlap ptáka, tak by bylo pozdvižení :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7594
24.3.21 10:58
@VeeVeee píše:
@JancaS84 pravda, to bylo ode mne hloupé, urážet krávy a nazvat tak tebe. Nechtěla jsem být moc sprostá. ;)

Jasně. Nahlášeno. Asi se tvé doktorce úplně nedivím, jestli s ní jednaš tak jako tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27586
24.3.21 11:02
@VeeVeee píše:
@yasmine5 Tak se omlouvám, nikdo si to rozklikávat nemusí.. ale běžně se tu dávají fotky průjmů s hlenem a nevím co všechno, což mi přijde daleko horší. :nevim: A mě rozhodně to nikdy nijak nepohoršilo :nevim:

Pže máš vykojenej mozek. To je vlastně diagnoza :hug: :hug: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.3.21 11:04
@JancaS84 píše:
Jasně. Nahlášeno. Asi se tvé doktorce úplně nedivím, jestli s ní jednaš tak jako tady.

Já jednám s lidmi slušně, pokud se nechovají jako třeba ty. Musíš být strašně nešťastná bytost, je mi tě vlastně líto.
A nahlaš si to třeba 1000×, chováš se jako uplakaná puberťačka. Ale jak tak koukám na tvé odpovědi v jiných diskuzích, jseš opravdu bezpáteřní IQ tykve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat