Miminko mi upadlo

249
27.2.21 22:17

Miminko mi upadlo

Včera se nám 5 měsíční holčička začala přetáčet na bříško. Super..Radost netrvala dlouho…ráno než jsem se stihla obložit kojícími polštářem, sena dvakrát přetočila a spadla z gauče, byla to vteřina. Rana jako prase a začala plakat stylem, který jsem u ní ještě neslyšela… Já byla tak v šoku, následoval pocit mdloby a pláč. Tak jsem ji chovala pusinkovala, a brečela s ní. Mam to celý den před očima. Holčička se chová jako vždycky je vysmata a veselá. Mam řešit lékařku, nechtěla bych to podcenit. Nestalo se vám to nekdy?
Takhle nemožné jsem se snad nikdy necítila. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2000
27.2.21 22:19

Klid :mrgreen: Mě malý taky spadl z gauče a už mu je 8 let, to není zas taková výška ;) Malá se spíš lekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6412
27.2.21 22:22

@KKikina myslím že když nezvraci není nějaké malátná nebo tak něco tak je to v pořádku mě dcera taky spadla z postele a nic jí není a i synové když byli miminka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
27.2.21 22:25

No stane se, tak jste mě uklidnili…vypadá to že je v pohodě, ale mám to pořád před očima…Miluju horory, ale tenhle zážitek to je teda silnej tabák :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6412
27.2.21 22:28

@KKikina taky jsem byla vyplašená vždycky ale stát se může horší je to třeba z přebalovaku to je větší výška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
27.2.21 22:34

To bude dobry, pokud je ok :kytka: proste vzdy po padu pozorovat, zda se chova normalne, zda nezvraci, nedavat hned spat, ale treba 2h pockat. To se stane hned a myslim, ze se to stalo skoro kazde. Me spadla starsi dcera dokonce dvakrat :zed: taky z gauce, nafackovala bych si. Ale je ji 10 a nasledky to nezanechalo :lol: jsem jen zvedava, zda tu mladsi uhlidam a povede se mi to bez podobnych nehod ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
27.2.21 22:38
@JednaPrazacka píše:
To bude dobry, pokud je ok :kytka: proste vzdy po padu pozorovat, zda se chova normalne, zda nezvraci, nedavat hned spat, ale treba 2h pockat. To se stane hned a myslim, ze se to stalo skoro kazde. Me spadla starsi dcera dokonce dvakrat :zed: taky z gauce, nafackovala bych si. Ale je ji 10 a nasledky to nezanechalo :lol: jsem jen zvedava, zda tu mladsi uhlidam a povede se mi to bez podobnych nehod ;)

Těžko říct. U nás to byla fakt vteřina a viděla jsem jak letí… Ty miminka jsou prostě žížalky. :think:
Jsem ráda že nejsem jediná ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 22:39

Zřejmě se jí nic nestalo, když jí celý den už pozoruješ, ale z rodiny mám zkušenost, že někdy opravdu i malá výška stačí k velkému průšvihu :roll: Sestřenici spadla takto 8.měsíční dcera z postele.Bylo z toho krvácení do mozku :roll: Naštěstí vše dobře dopadlo a dnes je z miminka velká holka. Naštěstí se vše rychle řešilo převozem do Motola.

• Citovat
  • Nahlásit
1059
27.2.21 22:41

To se mi stalo taky, po špatném spánku v noci se mi syn zkutalel z postele rano. Byl ok. A co teprve kdyz si začal stoupat, to bylo pádu.. :oops: to jsem skoro jen seděla u něj a hlídala ať nepadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
27.2.21 22:45
@Anonymní píše:
Zřejmě se jí nic nestalo, když jí celý den už pozoruješ, ale z rodiny mám zkušenost, že někdy opravdu i malá výška stačí k velkému průšvihu :roll: Sestřenici spadla takto 8.měsíční dcera z postele.Bylo z toho krvácení do mozku :roll: Naštěstí vše dobře dopadlo a dnes je z miminka velká holka. Naštěstí se vše rychle řešilo převozem do Motola.

Ježiš to zní hrozně. Ale tak tohle třeba nevím jak bych poznala. Zvracela by nebo já nevim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
27.2.21 22:46
@Sallema píše:
To se mi stalo taky, po špatném spánku v noci se mi syn zkutalel z postele rano. Byl ok. A co teprve kdyz si začal stoupat, to bylo pádu.. :oops: to jsem skoro jen seděla u něj a hlídala ať nepadá

Já věřím že si ještě uziju :think:
Ale tak jistě si živě vzpomenes na ten pocit…mě je z toho blivno ještě teď jak leží a to bezmocný tělíčko na té zemi ježiš fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
27.2.21 22:47
@Anonymní píše:

Chudak! To je jasny, nekdy se to proste stane nestastne..nevlastni dcera taky lezela v Motole, byla tedy uz vetsi, ale spadla nejak spatne na hristi, take Motol a praskla lebka…proste smula..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
27.2.21 22:49
@KKikina píše:
Těžko říct. U nás to byla fakt vteřina a viděla jsem jak letí… Ty miminka jsou prostě žížalky. :think:
Jsem ráda že nejsem jediná ;)

Nejsi, neboj, priste das vetsi pozor :kytka: kazdopadne jeste jsem si vzpomnela, ze dobre znameni je prave ten plac, kdyby neplakal, bylo by to spatne znameni.

Ps. Uz si to radsi moc nepredstavuj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1059
27.2.21 22:51

@KKikina no já měla horší šok. Malý měsíc a najednou se zalkl a nedýchal. Byla jsem samá doma, nikde nikdo, večer. Ta moje panika, des nechtěla jsem ho potom vůbec pustit z rukou. To se nám stalo ještě dvakrát a už jsem byla v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
27.2.21 22:53

@KKikina Tohle je fakt hned, ten pad… jestli mas Instagram, doporucuju profil MKlife. Je to lékařka a ma tam spoustu rad k první pomoci. K padum rika - pokud je to pad zhruba ve vysce miminka, nemela by to byt takova katastrofa. Doporucuje 24 h hlidat a i v noci kontrolovat, idealne budit (jestli se ti sama budi na kojeni, skvely). Pozorovat i chovani, někdy je i nezvykle chovani symptom problemu. Ale za sebe si myslím, ze to bude ok, nas synator spadnul ve dvou a ctvrt ze schodu - delal blbiny a vysmekl se mi. Slusnej pad asi z osmi schodu, sileny… jeli jsme na rentgen a co myslis? Vubec nic, byl uplne v pohode. Jak ja se nenavidela… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat